Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

126 Ürün Listeleniyor
En Popüler
En Düşük Fiyat
En Düşük Birim Fiyat
1/4Sonraki

Soğuk Kahveler

İçecekler çok sayıda kişinin vazgeçilmezleri arasındadır. Piyasada çok sayıda markanın farklı lezzelterde ürettiği içecekleri bulunur. Bu sektörde yıllardır var olan önemli markalar ve içecekleri, güvenilirliğinin yanı sıra lezzetleri ile de sizleri kendine bağlamayı başarır. Yaz kış her daim rahatlıkla tüketebileceğiniz bu içeceklerden kimi sıcak tüketilirken, kimisi de soğuk halde tüketilir. Özellikle yaz aylarında çok daha sıklıkla tercih edilen soğuk kahveler, çok sayıda çeşide sahiptir. Latteden mochaya, çikolatalıdan sütlüye ve daha birçok çeşidi ile soğuk kahveler sizlerin beğenisine sunulur. Bu soğuk kahve çeşitleri arasından dilediğinizi seçerek yaz sıcaklarından bir nebze de olsa uzaklaşabilirsiniz. Herkes kendi damak tadı doğrultusunda olan bir soğuk kahveyi seçerek, keyifli anlar yaşayabilir. Özellikle yazın o sıcağında içinizin hararetini söndürecek, sizi serinletecek ve bambaşka modlara sokacak bu soğuk içecekleri günün her saatinde tüketebilirsiniz. 250 ml ya da 500 ml ambalajlarda satışa sunulan bu ürünler, yaz aylarının favori lezzetleri arasında bulunur. 

Soğuk Kahve Çeşitleri

Yaz sıcaklıkları başladığında hemen herkesin aklına soğuk içecek gelir. Çeşitli içecekler piyasada mevcudiyet gösterdiğinden, herkes kendi zevki ve damak tadı doğrultusunda olanını kolayca bulabilir. Sıcak içeceklerden soğuk içeceklere canınızın her çektiğini piyasadan rahatlıkla temin edebilirsiniz. Özellikle yaz aylarının favori isimlerinden olan soğuk içecekler, dört mevsim tüketilebilir. Sıklıkla tüketilen bir içecek çeşidi olan soğuk içecekler, herkesin severek ve beğenerek tükettiği ürünlerdendir. Soğuk içecek çeşitlerine bakıldığından geniş bir yelpazeye sahip olduğu görülür. Bu yelpazenin en başında ise hemen hemen her yaşa hitap etmeyi başaran soğuk kahveler gelir. Soğuk kahve çeşitlerine bakıldığında kendi içerisinde birçok çeşidinin olduğu görülür. Bu çeşitlilik yine birçok zevkten insana ayı ayrı ulaşabilmek içindir. Hindistan cevizli kahveden, karamelli kahveye, sütlü kahveden şekersiz kahveye, bademli kahveden çikolatalı kahveye birçok kahve bu çeşitlilik içerisindeki yerini alır. Bu yelpazede bulunan tüm ürünler, kullanıcıların damak tadına uyum sağlayacak şekilde hazırlanır. Soğuk içecek coconut latte, daha çok Hindistan cevizi sevenlerin tercihidir. İçerken Hindistan cevizinin o damağınızda kalan tadı ile keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Kıvam açısından son derece başarılı bir lezzet olan Hindistan cevizli latte, birçok markada sizler için vardır. Sütle birlikte kahvesine küçük dokunuşlar yapmak isteyenlerin tercihi coconutlı lattedir. Soğuk içim sağlayabileceğiniz bir kahve olan coconut’lı kahveyi, içerken yavaş tüketmeniz gerekir. Başka bir soğuk içecek chocolate mochadır. Yine birbirinden farklı markalarda bulabileceğiniz bu ürünü de serin ve yavaş tüketmeniz gerekir. Çikolataseverlerin ilk tercihi olan bu ürünü, bulunduğunuz her ortamda rahatlıkla ve sıklıkla tüketebilirsiniz. Çikolata isteğini çok başarılı bir şekilde bastırarak, kahve keyfini sizlere yaşatan chocolate mocha, bu harika ikili uyumu sayesinde üretilir. Soğuk içeceklerinizi markalar çeşitli ölçülerde sizlere sunar. Sizde kendi isteğiniz doğrultusunda olan ölçüdeki soğuk içeceği tercih edersiniz. Farklı boyutlarda ambalajlanan ve özenle hazırlanan soğuk kahve çeşitleri arasından dilediğinizi seçerek tadıma başlayabilirsiniz. 

Soğuk Kahve Fiyatları

Kimi insanın olmazsa olmazı, kiminin de arada tükettiği fakat herkesin içtiği bu soğuk kahveler, lezzetleri ile sizi kendine bağlar. Birbirinden çeşitli markalarda bulabileceğiniz bu soğuk içecekler, gününüzün her saatinde sizlere eşlik edebilir. Soğuk kahve fiyatları arasında farklılıklara rastlayabilirsiniz. Bu farklılıkların nedenleri bulunur ve bu nedenlerden bir tanesi ürünün markasıdır. Ürün markası ne kadar tanınmış, kaliteli ve güvenilir bir marka ise ürün fiyatı da o oranda artar. Markadan sonra fiyata yansıyan husus ise ürünün ölçüsüdür. Doğru orantılı bir şekilde artış gösteren bu fiyat farklı, yüksek ölçüdeki ürünlerin fiyatlarının da yüksek olmasına neden olur. Ayrıca kahvenin içeriği de fiyatlar üzerine belirleyici olur. Çikolatalı kahve ile soğuk filtre kahve arasında bir fark bulunur. Bütçeniz doğrultusunda bir alışveriş gerçekleştirmek için cimri.com sayfasını kullanmanız gerekir. Almayı düşündüğünüz ürünün en uygun fiyatlı olanını bulmanızda sizlere yardımcı olacak cimri.com sayfası, sizleri o sitelere yönlendirerek, hızlı alışveriş imkanını da önünüze serer.

Soğuk Kahve Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Soğuk kahve markaları sizlere çeşitli ürünler sunar. Bu çeşitliliğin nedeni her zevkten ve her damak tadından insana kolaylıkla ulaşabilmektir. Soğuk kahvelere sahip olmak için dikkat etmeniz gereken bazı konular bulunur. Bu konulardan birincisi, almayı düşündüğünüz soğuk kahvenin markasıdır. Güvendiğiniz ve bildiğiniz kaliteli bir markanın ürününü almanız gerekir. Bu sayede ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. İkinci konu ise almayı düşündüğünüz soğuk kahvenin çeşidini belirlemenizdir. Piyasada birçok çeşitli soğuk kahveden hangisini istediğinizi, hangisini canınızın daha çok çektiğini doğru bir şekilde belirlemeniz gerekir. Bunun yanı sıra ürünün tekli olanlarından mı yoksa kutu halinde olanlarından mı almak istediğinize de karar vermeniz önemlidir. Bunu da belirlerken ürünü ne sıklıkla tükettiğinizi gözden geçirmeniz gerekir. Ardından hangi ölçüde bir soğuk içecek almak istediğinize karar vermelisiniz. Son olarak alışverişi yapacağınız yer ve bu alışverişi sonlandıracak bütçe gelir. Bütçe konusunda ürünün en uygun fiyatlı olanına sahip olmak için araştırmalar gerçekleştirmelisiniz. Cimri.com sayfası bu araştırmalarınızda sizlere yardımcı olacaktır.