Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

428 Ürün Listeleniyor
En Popüler
En Düşük Fiyat
En Düşük Birim Fiyat
1/14Sonraki

Kağıt Havlu

Günümüzde en önemli temizlik ve hijyen ürünlerinden biri olan kağıt havlu farklı kullanım alanlarına sahiptir. Bu ürünler farklı markalar tarafından üretilir. Kağıt havlular farklı katlarda ve uzunluklarda tasarlanarak müşterilere sunulur. Türkiye’de birçok yerli marka kağıt havlu üreticisi vardır. Genellikle banyolarda, tuvaletlerde ve mutfaklarda z katlamalı kağıt havlu kullanılır. Normal havlu görevi gören bu ürünlerin kullanımı pratik olması nedeni ile tercih edilir. Tek seferlik olarak kullanılan kağıt havlular, etkili temizlik ve hijyen sağlar. Suyu emme gücüne göre çeşitlere ayrılan bu ürünler farklı desenlere ve kokulara sahiptir. Aynı zamanda düz ve sade çeşitleri de mevcuttur. Kağıt havlular ile cilt bakımı, el ve yüz bakımı yapılabilir. Modern fabrikalarda seri olarak üretilerek tüketiciye ulaşan kağıt havluların farklı uzunluk ve genişlikleri vardır. Tekli olarak satıldıkları gibi ambalaj içinde çoklu adete sahip kağıt havlular da mevcuttur. Birçok işleve sahip olan bu ürünler suyu ve nemi kolay bir şekilde emerek uygulandığı yüzeye kuruluk sağlar.

Kağıt Havlu Çeşitleri

Durulama ve kurulama işleri için kullanılan kağıt havluların birçok özelliği vardır. Temizlik ürünleri arasında kağıt havlu çeşitleri önemli bir yer kaplar. Her marka kendine özgü tasarıma sahip kağıt havlu üretir. Emme gücü yüksek olan bu ürünler ile temizlik yapılabilir. Ürünler arasında papia kağıt havlu 4 lü paketler kolay ve pratik bir şekilde kullanılabilir. Bu ürünler ile mutfaklarda yer alan tabak, çatal, bıçak, kaşık gibi eşyalar durulanabilir. Ayrıca elde yıkama işleminden sonra bu ürünlerden yararlanılır. Kağıt havlular özelliklere göre farklı katmanlardan oluşur. İnce kağıt havlular tek katlı ya da çift katlı olabilir. Daha kalın kağıt havlular ise 3 katlı ya da 4 katlı olarak üretilir. Emme gücü havlunun katları ve kullanılan malzemeler ile doğrudan bağlantılıdır. 3 katlı kağıt havlu yüksek emme gücüne sahiptir. Bu ürünler eşyaların kurutulmasında önemli bir rol oynar. Aynı zamanda yüz ve cilt temizliğinde ve kozmetik alanda da bü ürünler kullanılabilir. Evde, işyerinde, okulda, hastanelerde ve farklı mekanlarda kağıt havlular işlevini yerine getirir. Boyut olarak standart değerlerde olan bu ürünler istenilen yere taşınabilir. Kağıt havlular ile yüzey temizlikleri yapılabilir. Ayrıca eşyaların üzerinde bulunan tozlar bu ürünler ile alınabilir. Kağıt havlu bazı zamanlar ıslatılarak da kullanılır. Böyle durumlarda çok katlı kağıt havlular kullanılır. Daha ince katlı kağıt havlular ile el ve cilt temizliği yapılabilir. Tek seferde etkili sonuç veren kağıt havlu, uygun şartlarda nemsiz ortamda muhafaza edilebilir. Hafif olan bu ürünler ile fayans temizliği de yapılabilir. Esnek ve yumuşak dokuya sahip olan kağıt havlular bebek bakımında da kullanılabilir. Ekstra hijyene sahip kağıt havlu çeşitleri aynı zamanda bir temizlik ürünü olarak da satışa sunulur. Kolay ayrılabilen yapıları ile tek seferde kağıt havlu parçaları rulodan ayrılır. Z katlamalı kağıt havlularda rulo yerine katlama sistemi kullanılır. Bu ürünler genellikle restoranlarda, banyolarda ve tuvaletlerde pratik bir temizlik aracı olarak işlevini yerine getirir. Ayrıca sensörlü kağıt havlu cihazlarına bu ürünler yerleştirilebilir.

Kağıt Havlu Fiyatları

Tasarruf sağlayan özellikleri ile kağıt havlular, genel olarak ucuz ve ekonomiktir. Temizlik ürünleri arasında kağıt havlu en ucuz şekilde satın alınabilir. Fiyatları ile her bütçeye uygun olan bu ürünler, yüksek emiş gücüne sahiptir. Kağıt havlular sensörlü cihazlarda tek seferlik kullanıldığı gibi, evlerde ve iş yerlerinde yer alan mutfaklarda da kullanılabilir. Rulo içinde yer alan birden çok adede sahip kağıt havlular, tasarruf yönünden verimlidir. Fiyatlar ürünlerin çeşidine göre değişiklik gösterir. Z katlamalı kağıt havlu ile rulo kağıt havlu arasında fiyat farkı olabileceği gibi, tek katlı havlu ile 3 katlı havlu arasında da fiyat farkı vardır. Kağıt havlular genellikle paketler halinde çoklu adet olarak satılır. Kağıt havlu 12 li ürün uzun süre kullanılabilir. Kişi sayısına göre bu süre azalır yada artar. Aynı zamanda kağıt havlular elde temizlik yapanlar için büyük bir önem taşır. Küçük eşyaların kir ve  leke temizliklerinde bu ürünlerden yararlanılır. Toz birikmesini önleyen kağıt havlular, bazı eşyaların altına serilebilir.

Kağıt Havlu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Mutfakta, banyoda yada farklı yerlerde temizlik ve hijyen sağlamak için kağıt havluları kullanabilirsiniz. Bu ürünler ile el ve cilt temizliği yapabilir ya da istenmeyen kirlerin önüne geçebilirsiniz. Eğer ucuz ve ekonomik bir kağıt havlu arıyorsanız 6 lı kağıt havluyu tercih edebilirsiniz. Bu ürünleri dilediğiniz yerde kullanabilir ya da seyahatlerde yanınızda taşıyabilirsiniz. Adet sayısı fazla olan bir ürün için ise kağıt havlu 24 lü paketleri tercih edebilirsiniz. Bu ürünler sizlere tasarruf sağlar. Tek seferde etkili emiş gücüne sahip olan kağıt havlular ile elinizi durulayabilir veya eşyalarınızı kurutabilirsiniz. Ürünlerin adet sayısına ve miktarına göre tercih yapabilirsiniz. Sensörlü bir kağıt havlu cihazı için z katlamalı kağıt havluları kullanabilirsiniz. Kolay ve pratik kullanıma sahip rulo kağıt havlular ile yüzey fayans ve mermer gibi yüzeylerin tozunu alabilirsiniz. Sayfamızda yer alan kağıt havlu ile ilgili yorumları inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Bu ürünleri en yakın satış noktalarından temin edebilir ya da internet üzerinden sipariş verebilirsiniz.