POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

En Popüler
En Düşük Fiyat

Fit Form Ürünleri

Sağlıklı yiyecekler arasında yer alan fit form ürünler zengin vitamin ve mineralleri içinde barındırır. Kolay bir şekilde tüketilen bu yiyeceklere Türkiye’den büyük talep vardır. Ürünlerden biri olan  fit form ürünler bar yüksek besin değerine sahiptir. A,B,C ve D vitamini içeren bu barlar spor öncesi ve spor sonrası tüketilebilir. Fit form ürünler genelde kepekli ve tam buğday unundan elde edilir. Çavdar ve yulaftan da yapılan fit form ürünleri meyveler ile tatlandırılır. Şekersiz olan bu yiyecekler kolesterolü dengeler ve metabolizmayı hızlandırır. Kilo problem olanlar için üretilen  fit form ürünler de mevcuttur. Bu ürünlerin lif oranı yüksektir. Mideyi koruyan bu ürünler, kan şekerini düzenler. Kurutulmuş fit form ürünlerinden biri de elma kurusudur. Bol miktarda C vitamini içeren bu ürünler enerji verir ve bağışıklık sistemini  güçlendirir. Elma Kurusu sade olarak tüketildiği gibi meyve çayı yapımında da kullanılabilir. Aynı zamanda kuruyemişler ile de birlikte tüketilen bu yiyecek, sağlıklı bir fit form ürünüdür. Bu ürünler, farklı gramajlarda ambalajlanır ve tüketicilere sunulur.

Fit Form Ürün Çeşitleri

Kapalı ambalajlarda satılan fit form ürün çeşitleri kullanıcılara geniş bir seçenek sunar. Ana öğünlerden önce ve sonra tüketilen bu ürünler günün her saati tüketilebilir. Düşük kalorileri sebebiyle tercih edilen fit form ürünler en uygun fiyata satın alınabilir. Müsli, yulaflı, kepekli, kinoalı, kuru meyveli, karabuğdaylı, çikolatalı, proteinli ve vanilyalı fit form ürün çeşitleri satılır. Bu ürünler belirli gramajlara göre paketlenmiş ve satışa sunulmuştur. Başlıca fit form ürün çeşitleri oldukça fazladır. Şeker miktarı çok az olan müsli barlar farklı meyvelerin ve tahılların bir araya getirilmesi ile üretilir. Bol miktarda lif içeren bu ürünler, mide asidini dengeler ve kansızlığa iyi gelir. Aynı şekilde enerji veren bu ürünler, tatlı olarak da tüketilebilir. Müsli barlar yüksek protein değerine ve sağlıklı karbonhidratlara sahiptir. Böylelikle kandaki glikoz seviyesi dengelenir. Ürünler farklı gramaja sahip paketler halinde satılır. Müsli barlar mineral açısından zengin gıda ürünleridir. Doğrudan süt ile karıştırılarak da yenilen yulaf ezmesi sade olarak da tüketilebilir. Yulafta bulunan yüksek miktardaki mineraller kemikleri ve kas dokusunu geliştirir. Aynı zamanda lif oranı yüksek olan bu besin kaynağı, meyve ile de tüketilip, kahvaltılık olarak hazırlanabilir. Yulaf ezmelerine bal da katılabilir. Ekonomik olan bu ürünler, farklı miktarlarda ambalajlanarak satılır. Yulaf ezmesinde yararlı karbonhidratlar bulunur. Yağ oranı ise düşüktür. Kurutulmuş meyvelerde elden edilen kuru meyveli barda bol miktarda C vitamini bulunur Vücud direncini artıran bu ürünlerin içinde kuru incir, kuru üzüm, portakal kabuğu, kuru elma ve kayısı bulunur. Mineral ve vitamin açısından zengin olan meyveli barlar, enerji verir ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Kuru meyveli barlar 5 çayı gibi zamanlarda tüketildiği gibi günün her saati sağlıklı bir besin olarak yenilebilir. Klasik çubuk krakerlerin yanı sıra fit form ürünlerinden biri olan kinoalı ve kekikli çubuk krakerlere de büyük ilgi gösterilir. Lif oranı yüksek olan bu atıştırmalık ürünler, peynir ya da zeytin ile beraber tüketilebilir. Protein barların içinde kalsiyum ve potasyum gibi mineraller vardır. Kemik yapısını ve sinir sistemini düzenleyen bu ürünler sporcular tarafından yoğun bir şekilde kullanılır. Protein barlardan günlük protein ihtiyacı karşılanabilir. Ayrıca enerji veren bu besin kaynakları antioksidan özelliği de taşır. Tahıllı tuzlu şekersiz zeytinli çubuk da fit form ürünleri olarak geçer. 

Fit Form Ürün Fiyatları

Birçok markanın fit form ürünleri vardır. Kalori miktarı düşük olan bu yiyecekler pratik ve kolay bir şekilde tüketilir. Fit form ürün fiyatları genel olarak ucuzdur. Üründen ürüne fiyatlar değişebilir. Elma Kurusu ile yulaflı çubuk kraker arasında fiyat farkı olabilir. Dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu ürünler paket içinde günlerce durabilir. Aynı zamanda mideyi ve sindirim sisteminin tamamını koruyan bu ürünler uygun fiyatlı ve ekonomiktir. Ürün yelpazesi arasından bütçenize uygun seçimi kolaylıkla yapabilirsiniz. Kinoalı kekikli çubuk krakerlerin bazı çeşitlerinde susam da vardır. Susamlı ürünler, daha farklı fiyatlardan satışa sunulur. İçerisinde bol miktarda protein bulunduran protein bar, kas yapısını güçlendirerek, vücuda gerken enerjiyi sağlar. Ayrıca bu ürünler farklı yiyecekler ile de karıştırılıp tüketilebilir. Bazı kuru meyvelerin çayı yapılabilir ve içecek olarak da tüketilmesi sağlanır. Bu durumlarda fiyatlandırma konusunda belirleyici olabilir. Fit form ürünler ürünlerinin her bütçeye hitap eden çeşitleri mevcuttur. 

Fit Form Ürünleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Sağlıklı beslenmek ve kilo vermek için fit form ürünleri tercih edebilirsiniz. Fit form ürünler siparişi vererek istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Eğer spor yapıyorsanız yüksek mineralli ve vitaminli protein barlarını tercih edebilirsiniz. Bu ürünler size enerji verir ve vücut direncini artırır. Tek bir ürün içinde hem protein hem mineral hem de karbonhidrat alınabilir. Tahıllı tuzlu şekersiz zeytinli çubuk krakerlerin lif oranı yüksektir. Uzun süre tok tutan bu ürünler kahvaltılarda ya da günün her saati tüketilebilir. İçeriğindeki tahıllar, B vitamini açısından zengindir. Satın alma sırasında mutlaka bu detayları göz önünde bulundurmanız gerekir. Tatlı olarak diyet meyve tatlılarını tüketebilirsiniz. Birçok spor eğitmeninin fit form ürün önerilerini cimri.com sayfasında bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda yorum ve değerlendirmelerde bulunabilirsiniz.