Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

838 Ürün Listeleniyor
En Popüler
En Düşük Fiyat
En Düşük Birim Fiyat
1/27Sonraki

Çöp Poşetleri

Ev ve ofis gibi farklı yaşam alanlarında en sık kullanılan sarf tüketim ürünleri arasında çöp poşetleri çeşitleri yer alır. Atık maddelerin hijyenik bir şekilde ortamdan uzaklaştırılmasına yardımcı olan bu ürünler genellikle plastikten üretilir. Plastik malzeme özelliği sayesinde nemli ve sulu atıklar kolayca atılabilir. Sarf malzemeleri üretimi yapan birçok markada farklı özelliklere sahip çöp poşeti bulabilirsiniz. Büyük ve küçük ölçülere sahip bu ürünlerin kullanım alanları farklıdır. Ofis çöpleri kullanılan torbalar küçük ölçülere sahiptir. Genellikle sapsız olarak üretilen mini boy çöp poşetleri, farklı renk seçeneklerine sahiptir. Mutfakta kullanım için büyük boy çeşitleri tercih edilir. Farklı taşıma kapasitelerine sahip çöp poşetleri; küçük, orta, büyük, battal boy gibi farklı seçenekler sunar. Belirli bir standart ölçüye sahip farklı boy çöp poşetlerini ihtiyacınıza göre ev, ofis, mağaza ve restoranlarda kullanabilirsiniz. Atıkların toplanması için oldukça pratik olan bu ürün, kullanıcılara kokulu ve kokusuz gibi özellikler sunar. Kokulu çöp torbalarında limon, çilek ve lavanta esansı gibi farklı seçenekler bulunur. Ayrıca kokulu ve kokusuz çöp torbaları çeşitleri tasarımlarına göre büzgülü ve büzgüsüz olarak ayrılır. Büzgülü modellerde kullanım sonrasında torba ağzı kapamak için plastik taşıma sapları çekilir. Pratik ve konforlu bir kullanım deneyimi sunan bu torbalar, çoklu rulolar halinde satılır. 

Çöp Poşeti Çeşitleri

Atıkların düzenli ve hijyenik bir şekilde toplanması için kullanılan çöp poşetleri genellikle plastik malzemelerden üretilir. Önemli bir sarf tüketim malzemesi olan bu torbaları ihtiyacınız olan her yerde kullanabilirsiniz. Dönüştürülebilir plastik malzemelerden üretilen bu ürünler, kullanıcılara farklı ölçülerde ve tasarımlarda seçenekler sunar. Küçük, orta, büyük, battal boy gibi farklı boylarda üretilen çöp torbalarının ölçüleri belirli bir standarda uygundur. Üretici markalar, kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılayacak farklı özelliklere sahip çöp torbalarını piyasaya sunar. Ev tipi çöp poşeti ise evsel atıklar için üretilen çöp poşetleridir. Evsel atıklar oluştuğu yere göre küçük, orta, büyük ya da battal boyda tercih edilebilir. Atıkların oluşturacağı ağırlığı taşıyacak kalınlıkta olan modellerin tercih edilmesi kullanım konforunu artırır. İhtiyacınıza klasik ve büzgülü çöp torbası çeşitlerinin farklı boylarını evde kullanım için tercih edebilirsiniz. Ev ve ofis gibi yaşam alanları için standart özelliklere sahip çöp torbaları uygun olurken büyük işletmeler için farklı yapıdaki ürünler kullanılır. Endüstri tipi çöp poşetleri, çıkan atıklara uygun şekilde üretilir ve farklı kalınlıkta olan çeşitleri bulunur. Kullanıcılar, atıkların özelliklerine farklı kalınlıklara sahip ürünleri tercih eder. Kullanımı yaygın diğer ürünler arasından tıbbi atık poşetleri yer alır. Genellikle, hastane, sağlık ocağı ve laboratuvar gibi alanlarda ihtiyaç duyulan ürünler, özel bir tasarıma sahiptir. Bakanlık tarafından özel bir mevzuat ile üretilen tıbbi atık torbalarının ölçüleri 90x70 ve 70x120  cm olarak belirlenir. Mavi, sarı ve kırmızı renkte üretilen ürünler, özel yapısıyla atıkların çevreye dağılmasını önlemek için tercih edilir. Plastik dışında kağıttan yapılan çöp torbalarını piyasada bulmak mümkündür Sıvı içeren atıkların olması durumunda kağıt çöp poşetlerinin ıslanarak kopma ihtimali bulunur. Bu yüzden kağıt çeşitleri kullanırken atıklar konusunda dikkat etmeniz gerekebilir. Kullanıcılar, sağladığı kullanım kolaylığı sebebiyle genellikle plastik çöp torbalarını tercih eder.

Çöp Poşeti Fiyatları

Çöp torbaları, yaşam alanlarının hijyenini ve düzenini sağlamada kullanıcılara yardımcı olur. Günlük hayatta çıkan atıkların hijyenik bir şekilde toplanması ve atılması için kullanılan bu ürünler farklı ölçülere sahiptir. Genellikle, çoklu halde satılan çöp torbaları rulo formu ile kolayca her yerde saklanabilir. Farklı ihtiyaçları karşılayan geniş çeşitliliğe sahip çöp torbaları uygun fiyatları ile bütçeleri zorlamaz. Çöp poşeti fiyatları belirlenirken  çöp poşetinin boyutu, kalınlığı barındırdığı diğer özellikler dikkate alınır. Torbaların büzgülü olup olmaması, kokusu ve diğer özellikleri satış fiyatlarının belirlenmesinde etkilidir. Çöp torbası markaları da satış fiyatlarını etkileyen durumlar arasında yer alır. Kullanıcılara markaların sunduğu özellikleri ve ürün boyutlarını inceleyerek ihtiyaçlarına uygun özelliklere sahip ürünleri belirleyebilir. Çöp poşeti en uygun fiyatlarını incelemek için cimri.com sayfasını kullanabilirsiniz. Tekli ve çoklu satılan çöp poşeti çeşitlerinin fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun seçeneklere kolayca ulaşabilirsiniz. Sayfa üzerinden filtreleme ve sıralama yaparak aradığınız özelliklere sahip çöp poşetlerini tek tıkla listeleyebilirsiniz. Ürünün farklı satıcılardaki fiyatları karşılaştırarak hesaplı bir alışveriş deneyimi elde edebilirsiniz. 

Çöp Poşeti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Okul, ofis, ev ve hastane gibi farklı alanlarda kullanılan çöp poşetlerinin yapıları farklıdır. Çöp poşeti satın almadan önce kullanıcılar ihtiyaçlarını belirleyerek ürün seçimi yapabilir. Bu sayede seçtiği ürünlerden maksimum performansı alabilir. Tıbbi atık poşetleri, özel bir mevzuatla üretilir. Bu torbalardan satın alırken mevzuata uygun olup olmadığını değerlendirebilirsiniz. İşletmeler için endüstriyel torbalar kullanılır. Farklı kalınlık ve taşıma kapasitesine sahip çeşitleri inceleyerek uygun modelleri belirleyebilirsiniz. Ev ve ofis gibi yaşam alanlarında kullanım için ev tipi çöp torbalarını tercih edebilirsiniz. Kokulu ve kokusuz seçeneği bulunan ev tipi çöp torbaları; küçük, orta, büyük ve jumbo boy seçenekleri sunar. Kullanacağınız çöp kovasının ölçülerine göre farklı boy torbaları tercih edebilirsiniz. Büzgülü modeller, kullanım sonrasında taşıma kolaylığı sağlar. Çöp poşeti siparişi vermeden önce ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklere sahip ürünleri tercih edebilirsiniz.