Mama Sandalyesi Oyuncağı

Mama Sandalyesi Oyuncağı Fiyatları

12 Ürün gösteriliyor.
Mama Sandalyesi Oyuncağı fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Mama Seti Fiyatları
 • Mama Tabağı Fiyatları
 • Mama ve Biberon Koruyucu Çanta Fiyatları
 • Oyun Parkı Yatağı Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Mama Sandalyesi Oyuncağı Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Mama Sandalyesi Oyuncağı markası:

  En Çok İncelenen Mama Sandalyesi Oyuncağı Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Mama Sandalyesi Oyuncağı Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 12 Mama Sandalyesi Oyuncağı modeli içerisinde en ucuz Mama Sandalyesi Oyuncağı fiyatı 14.99 TL iken, en yüksek Mama Sandalyesi Oyuncağı fiyatı 129.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Mama Sandalyesi Oyuncağı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Mama Sandalyesi Oyuncağı fiyatı ise 75.53 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Mama Sandalyesi Oyuncağı Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Cam C215 Istante Mama Sandalyesi
  Cam C215 Istante Mama Sandalyesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Chicco Pocket Snack Lime Mama Sandalyesi
  Chicco Pocket Snack Lime Mama Sandalyesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Dolu Mavi 7154 Mama Sandalyesi
  Dolu Mavi 7154 Mama Sandalyesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Mama Sandalyesi Oyuncağı

  Her çocuk kendini en iyi şekilde ifade edebilmek ve kendi dünyasını yaratabilmek için oyuncaklara ihtiyaç duyar. Bebeklikten itibaren çocuklar için oyun çok büyük önem taşır. Pedagoglar tarafından eğlenirken öğrenebileceklerine fayda sağlayan oyunlar ve oyuncaklar tavsiye edilir. Düşündürücü, öğretici, zeka ve beceri oyuncağı gibi oyuncak türlerinin yanı sıra, çocuklara özel oyuncak bebek, araba gibi oyuncak çeşitleri de bulunur. Bu sayede bebeklik ve çocukluk dönemlerinde kullanılabilecek oyuncakların yelpazesi oldukça geniştir. Bebeklik sürecinde, çocukluğa geçiş döneminde ve ergenlikten öncesi için tasarlanıp üretilen birçok oyuncak modeli bulunur. Bu modeller arasında faydalı olabilecek zeka oyunlar da bulunur. Bebekler ek gıdaya geçip oturmaya başladıkları günden itibaren, mama sandalyeleri birçok kullanıcı tarafından tercih edilen ürünler arasında yer alır. Ahşap ve plastik gibi materyallerden üretilen mama sandalyeleri bulunur. Mama sandalyesi oyuncakları sayesinde, çocukların beslenirken aynı zamanda öğrenmelerine ve gelişimlerine katkıda bulunabilir. Mama sandalyesinde çocukların vakit geçirebileceği birçok mama sandalyesi oyuncağı modelleri de bulunabilir. 

  Mama Sandalyesi Oyuncağı Modelleri ve Özellikleri

  Bebekler ortalama beşinci aydan itibaren anne sütünün yanında ek gıdaya geçerler. Ek gıdaya geçtikleri dönemde, anne ve babalarını taklit etme eğiliminde bulunurlar. Taklit davranışı göstermeye başlayan bebeklerin, bu andan itibaren ebeveynleri ile birlikte yemek yemeleri önerilir. Mama sandalyesi, bebeğin masada ailesi ile birlikte aynı yüksekliğe gelerek yemeğini bu şekilde yemesine yardımcı olur. Bu esnada bebekler, anne ve babalarını yemek yerken izleyebilecek ve yemek yemek ile ilgili becerilerini geliştirerek tıpkı anne ve babası gibi yemek yemeyi öğrenebilir. Bu süreçteki çocuklar için üretilen mama sandalyesi oyuncağı çeşitleri eğlenerek yemek yemelerini sağlar. Çocukların dikkatini çekmesi gerektiği için oyuncak modelleri, genelde çocukların sevdiği hayvan figürleri şeklinde sesli ve parlak olur. 6 ay ve daha büyük bebekler, mama sandalyesi oyuncağı modellerinin tutacaklara sahip olması nedeniyle rahatça kullanabilir. Mama sandalyesi üreten markalar, bebeklerin vakitlerini eğlenceli geçirirken duyu organlarını da çalıştırma imkanı sunar. Birçok kullanıcı tarafından müzikli mama sandalyesi oyuncağı, hem öğretme hem de bebeğinin duyu organlarını çalıştırma imkanı sağlar. Mama sandalyesi oyuncaklarının vakumlu alt yüzeyi bulunan modellerini tercih etmek isteyen kullanıcılar da olabilir. Vakumlu alt yüzeyi sayesinde mama sandalyesine tutunarak sabitlenme imkanı sağlar. Bebeklerin dokunma duygularını geliştirerek el kaslarını da çalıştırmasını amaçlayan, renkli parçalardan oluşan mama sandalyesi oyuncaklarını tercih etmek isteyen kullanıcılar olabilir. Bazı mama sandalyesi oyuncak modellerinde, çıngıraklar ve ilgi çekici müzikler olabilir. Çevirmeli ve çıngıraklı mama sandalyesi oyuncakları, çocukların işitme duyusu ve merak duyusunu geliştirir. İçinde toplar bulunan sevimli hayvanlarında olduğu, mama sandalyesi oyuncak modelleri de kullanıcılar tarafından sevilen ürünler arasında yer alır. Büyüme çağındaki çocuğun sevdiği farklı hayvan veya çizgi film karakteri seçenekleri bulunan mama sandalyesi oyuncak modelleri de bulunabilir. Kırılmaz aynalar bulunan mama sandalyesi oyuncağı modelleri tercih edilebilir. Bu sayede bebek aynada kendisini görecek ve keşfedecektir. Mama sandalyesi oyuncakları arasında bulunan, arı, tavşan, kuş gibi hayal gücünü süsleyen renkli figürler, çocukların renk duyusunun gelişimine katkı sağlayabilir. 

  Mama Sandalyesi Oyuncağı Fiyatları

  Her bebek ve çocuk, oyuncak sahibi olmak ister. Bu nedenle her çocuğun istemiş olduğu oyuncak seçeneği farklı olabilir. Çocuklar oyuncak bebeklere, oyuncak arabalara ya da farklı kategorilerde bulunan oyuncaklara ilgi gösterebilir. Oyuncak modelleri ve türleri arasında fiyat farklılıkları olabilir. Özellik, marka ve kalite gibi faktörler fiyat değişimine sebep olabilir. Mama sandalyesi oyuncağı fiyatları da birçok faktöre bağlı olarak farklı fiyatlarda bulunabilir. Oyuncak türleri arasında el yapımı ürünler de bulunabilir. Birçok kullanıcı tarafından severek tercih edilen el yapımı ürünler, diğer ürünlere kıyasla daha yüksek fiyatlarda olabilir. Mama sandalyesi oyuncakları arasında, ahşap yapıdan oluşan oyuncakları tercih etmek isteyen kullanıcılar olabilir. Plastik yapıda olan oyuncak modelleri daha uygun fiyatlarda olur. Kullanıcılara sunulan her yeni ürün, renk, ebat ve dizayn olarak önceki nesil ürünlere kıyasla farklı özelliklerde tasarlanır ve üretilir. Ayrıca mama sandalyesi oyuncak bebek çeşitleri de her kullanıcı için uygun bir seçim olabilir. 

  Mama Sandalyesi Oyuncağı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Mama sandalyesi oyuncağı tercih ederken dikkat edilmesi gereken önemli faktörler arasında, ürünün sağlamlığı ve bebeğin sağlığı için zararlı olup olmadığı yer alır. Bebeklere ve çocuklara zarar vermeyecek maddeden üretilmiş olması oldukça önemlidir. Mama sandalyesi oyuncağını tercih edecek kullanıcıların, mutlaka ürünün hangi yaş grubuna uygun olduğunu kontrol etmesi gerekir. Bazı oyuncak modelleri ufak parçalardan oluşabilir. Ufak parçalardan oluşan mama sandalye oyuncağı modelleri, sağlık problemleri oluşturabilir. Plastik malzemeden üretilen oyuncak modellerini tercih eden kullanıcıların, malzeme yapısının bebeğe zararlı olup olmadığını kontrol etmesi önemlidir. Ahşap mama sandalyesi oyuncağı tercih etmek isteyen kullanıcıların, ürünün hangi ağaç malzemesinden üretildiği oldukça dikkat etmelidir. Kumaş olan oyuncak modellerinin kaç derecede çamaşır makinesinde yıkandığı ve ne şekilde yıkandığı bilinmesi gereken önemli detaylar arasında yer alır. Vakumlu alt yüzeyine sahip mama sandalyesi, oyuncak modellerini tercih edecek kullanıcıların, oyuncağın altında bulunan vakum kalitesini kontrol etmesi gerekir. Aksi takdirde oyuncağın mama sandalyesine sabitlenme şansı azalabilir.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery