Kullan At Sofra Gereçleri

Kullan At Sofra Gereçleri Fiyatları

852 Ürün gösteriliyor.
Kullan At Sofra Gereçleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kullan At Sofra Gereçleri modelleri ve Kullan At Sofra Gereçleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kullan At Sofra Gereçleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Retro, Barbie, Revell, Tarko. 852 adet Kullan At Sofra Gereçleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kullan At Sofra Gereçleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kullan At Sofra Gereçleri markası:

En Çok İncelenen Kullan At Sofra Gereçleri Ürünleri Hangileridir?

2022 yılı Kullan At Sofra Gereçleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Ağustos 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 852 Kullan At Sofra Gereçleri modeli içerisinde en ucuz Kullan At Sofra Gereçleri fiyatı 3.17 TL iken, en yüksek Kullan At Sofra Gereçleri fiyatı 6978.75 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kullan At Sofra Gereçleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Ağustos 2022 tarihinde ortalama Kullan At Sofra Gereçleri fiyatı ise 190.04 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kullan At Sofra Gereçleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Fissler Vitavit Edition 4.5 lt Düdüklü Tencere
Fissler Vitavit Edition 4.5 lt Düdüklü Tencere
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Taç Bengü 30 Cm Karnıyarık Tenceresi
Taç Bengü 30 Cm Karnıyarık Tenceresi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kullan At Sofra Gereci

Özel günlerde, doğum günü partilerinde, pikniklerde veya ofis ortamlarında kullanım kolaylığı sağlayan ürünler kullan at sofra gereçleri olarak geçer. Harika organizasyonların ortasında bulaşık yıkamak kullanıcıları hem yoran hem de vakit alan bir iştir. Kullan at sofra gereçleri sayesinde hem zamandan kazanılır hem de farklı renk seçenekleri ile güzel sunumlar oluşturulur. Partilerde kullanmak için parti konseptine uygun renklerde üretilen tabak, kaşık, bıçak, bardak veya pipetler ile güzel ortamlar oluşturulur. Organizasyonlar dışında modern iş hayatında da sıklıkla tercih edilen kullan at sofra gereçleri; ofis ortamları ve iş yerlerinde hijyen açısından tercih edilir. Büyük iş yerlerinde ve ofis ortamlarında hijyeni sağlamak için tercih edilen kullan at ürünleri pratiktir. Özellikle ofis mutfaklarını süsleyen karton bardaklar; çay, kahve veya su içmek için kullanılır.  Boyutları ve yapıları itibariyle her ortamda kullanılmaya uygun üretilen kullan at sofra gereçleri farklı desenleri ile de kullanıcıların ilgisini çeker. 

Kullan At Sofra Gereci Çeşitleri

 Doğum günü organizasyonları, yılbaşı partileri, büyük iş toplantıları ve seminerlerde ortaya çıkacak bulaşık derdini ortadan kaldıran kullan at sofra gereçleri yüzlerce farklı çeşitlerde üretilir. En çok kullanılan çeşitlerinden birisi de camdan üretilmiş bardaklar kadar kullanışlı olan karton bardaklardır. Karton bardaklar; su, çay, meşrubat veya kahve içmek için dizayn edilen ve yıkama derdi olmayan ürünlerdir. Hem kullan at mantığı ile pratik olan karton bardaklar hem de geri dönüştürebilir ürünlerdir. Sade, desenli, farklı tasarımlar kullanılarak üretilen karton bardakların üzerine bazı markalar organizasyonlarda reklam ve tanıtım vererek kullanır. Bir diğer kullan at sofra gereci de plastik bardaktır ve iş yerlerinde karton bardak kadar tercih edilir. Plastik bardak; genellikle şeffaf veya beyaz renkte üretilir ve ofis ortamlarında su sebillerinin kenarında görülür. Su sebillerinin kenarında bulunan ve bardak konulan yerlere yerleştirilen çok sayıdaki temiz plastik bardaklar işyerlerinde sıklıkla tercih edilir. Yemekli organizasyonlarda, pikniklerde, partilerde veya siparişle verilen yemeklerin yanında kullanıcıların sıklıkla gördüğü bir diğer kullan at sofra gereci de plastik kaşıktır. Plastik kaşık; tek kullanımlıktır ve siyah, beyaz, şeffaf, pembe, mor, mavi gibi daha bir sürü renkte üretimi mevcuttur. Kalabalık davetlerde kaşık ihtiyacını gideren bu ürünler genellikle onlu, yirmili, ellili veya yüzlü setler şeklinde kullanıcı karşısına çıkar. Yoğun katılımlı davetlerde ve parti organizasyonlarında yardıma koşan bir diğer ürün de plastik çataldır ve büyük organizasyonlarda yetersiz gelebilecek çelik çatalların yerini alır. Hafif yapıları sayesinde hem çocukların hem yetişkinlerin rahatlıkla kullanabileceği bu çatallar, farklı renk seçenekleri ile üretilir. Organizasyonların en temel kullan at gereçlerinden olan peçeteler hijyeni sağlamak açısından önemli bir yer tutar ve çeşitli renklerde her konsepte uygun olacak şekilde üretilir. Parti veya organizasyon temasına göre seçilen kullan at sofra gereçlerinden masa örtüleri organizasyonların şıklığını tamamlayan küçük detaylardır ve renk renk üretilen masa örtüsü modelleri ile masaları güzelleştirmek mümkündür. Masa örtülerinin dışında kalabalık davetlerde ve organizasyonlar kullanılan kullan at masa eteği modelleri de bulunur. Organizasyonların dışında sinema salonları gibi farklı kesimlerden kullanıcıların bir araya geldiği yerlerde de kullan at sofra gereçleri kullanılır. Bunlardan bir tanesi de popCorn kutularıdır ve farklı boy seçenekleri ile üretilir.  

Kullan At Sofra Gereci Fiyatları

İşyerlerinin, ofislerin veya parti organizasyonlarının en çok tercih edilen eşyası halinde olan kullan at sofra gereci fiyatları; ürünlerin adetine veya ürünün kalitesine göre farklılık gösterir. Ayrıca kullan at sofra gereci fiyatları; ürünlerin markası, modeli, yapısı, ürünlerin boyutu, paket içeriği ve yaş grubuna göre değişiklik gösterir. Her yaştan kullanıcının kullanımına olanak sağlayan plastik bıçaklar, çelik bıçaklara göre daha güvenlidir ve fiyatları sahip olduğu ekstra özelliklere göre değişir. Kullan at sofra gereci fiyatları ürünlerin üretiminde kullanılan malzemelerin fiyatına göre de değişiklik gösterir. Karton bardak fiyatları ise bardağın adetine, ölçüsüne veya üzerinin baskılı olup olmamasına göre değişiklik gösterir. Kullan at sofra gereçlerinden plastik bardakların uzun vadeli kullanıma olanak sağlayan, dayanıklı ve sert plastikten yapılan modeli, şeffaf ve ince olan modele göre fiyatta farklılık gösterebilir. Bütçenize en uygun kullan at sofra gereci satın almadan önce cimri.com internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz ve ürünlerin fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. 

Kullan At Sofra Gereci Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Etmeli?

Kullan at sofra gereci satın alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerden birisi ürünlerin üretiminde kullanılan malzemelerdir. İhtiyacınız olan karton bardak ise soğuk içecekler için ince bir model sıcak içecekler için ise elleri yakmaması için daha kalın bir model tercih edebilirsiniz. Ayrıca kullanacağınız ortama göre bardak hacmini göz önünde bulundurabilirsiniz. Köpük bardak modelini tercih ederken de aynı kriterleri göz önünde bulundurabilirsiniz ve kaliteli standartlarda üretilenleri tercih edebilirsiniz. Piknik, nişan, düğün veya doğum günü gibi yemek ve pasta verilen ortamlarda kullanmak için birbirine geçmeli ve hafif plastik tabak tercih edebilirsiniz. 20’li, 50’li, 100’lü veya 125’li paketlerde satışa sunulan plastik tabakları satın alırken organizasyonlardaki kişi sayısını göz önünde bulundurabilirsiniz. Bardak, çatal, kaşık ve bıçaktan sonra içecek sunulan bir organizasyon düzenleyecekseniz körüklü pipet tercih edebilirsiniz ve renk renk üretilen modellerden tercih yapabilirsiniz. Mangal partileri veya pikniklerde kullanmak için kullan at sofra gereçlerinden çöp şiş tercih edebilirsiniz. Kullan at sofra gereci satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli şeylerden birisi de kişi sayısıdır ve satın almadan önce kişi sayısını belirleyebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery