track source
track source
 • Dynamic E18 Kondisyon Bisikleti
 • Dynamic E18 Kondisyon Bisikleti
 • Dynamic E18 Kondisyon Bisikleti
 • Dynamic E18 Kondisyon Bisikleti
 • Dynamic E18 Kondisyon Bisikleti
 • Dynamic E18 Kondisyon Bisikleti
 • Dynamic E18 Kondisyon Bisikleti
 • Dynamic E18 Kondisyon Bisikleti
 • Dynamic E18 Kondisyon Bisikleti
 • Dynamic E18 Kondisyon Bisikleti
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Dynamic E18 Kondisyon Bisikleti ürününün 5 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Dynamic Kondisyon Bisikletleri fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dynamic E18 Kondisyon Bisikleti yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.
Bu ürün 8 fiyat bulunduruyor.
http://www.n11.com

Dynamic E18 Seleli Manyetik Eliptik Bisiklet Mavi

Hayat Sana Gelir
Ücretsiz Kargo
2 Günde Kargo
Sponsor
1.892,55 TL
http://www.gittigidiyor.com/

Dynamic E18 Seleli Manyetik Eliptik Kondisyon Bisikleti Mavi, Sıfır, Adınıza Faturalı

Akbank Axess ile 75 TL Chip-Para Kazanma Fırsatı
Ücretsiz Kargo
3 Günde Kargo
Sponsor
2.052,00 TL
https://www.ciceksepeti.com/

DYNAMIC E18 ELİPTİK BİSİKLET DLX 3 RENK SEÇENEĞİ

Ücretsiz Kargo
3 Günde Kargo
En Ucuz
1.779,00 TL
https://www.trendyol.com/
İnter Spor

Dynamic E18 Seleli Eliptik Kondisyon Bisikleti

Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Ücretsiz Kargo
1 Günde Kargo
1.799,10 TL
http://www.hepsiburada.com
İnterspor

Dynamic E18 Seleli Manyetik Eliptik Bisiklet, Elden Nabız Ölçer, Yeşil Renk - 2 Yıl İnterspor Garantili

Türkiye’de İlk Defa Alışveriş Kredisi Burada
Ücretsiz Kargo
2 Günde Kargo
1.826,10 TL
http://www.n11.com

Dynamic E18 Seleli Manyetik Eliptik Bisiklet Yeşil

Hayat Sana Gelir
Ücretsiz Kargo
2 Günde Kargo
2.035,00 TL
http://www.gittigidiyor.com/

Dynamic E18 Seleli Manyetik Eliptik Kondisyon Bisikleti -

Akbank Axess ile 75 TL Chip-Para Kazanma Fırsatı
Ücretsiz Kargo
3 Günde Kargo
2.052,00 TL
http://www.gittigidiyor.com/

Dynamic E18 Seleli Manyetik Eliptik Kondisyon Bisikleti

Akbank Axess ile 75 TL Chip-Para Kazanma Fırsatı
Ücretsiz Kargo
3 Günde Kargo
2.052,00 TL

Ürün Özellikleri

Dynamic E18 Kondisyon Bisikleti Özellikleri ve Detayları

 • Ana Özellikler
 • Çalışma TipiEliptik
 • Gösterge BilgileriHız - Zaman - Mesafe - Toplam Mesafe - Kalori - Nabız - Scan - Body Fat
 • Taşıma Kapasitesi90 kg
 • Nabız Ölçme SistemiElden Nabız Ölçer
 • Teknik Özellikler
 • Pedal Direnci 8 Kademeli Direnç Ayarı
 • Konsol Özellikleri
 • Gösterge TipiTek Pencereli Mavi Arka Işıklı Lcd Ekran
 • Ölçü ve Ağırlıklar
 • Net Ağırlık31.5 kg
 • Brüt Ağırlık34.5 kg

Yorumlar

Dynamic E18 Kondisyon Bisikleti Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
1 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?

İnceleme

10.05.2021Yazan:Editor Admin

Dynamic E18 Kondisyon Bisikleti

Dynamic E18 Kondisyon Bisikleti

Dynamic Türkçe telaffuzu ile dinamik koşu bandı, bisiklet, masaj aleti, paten, scooter, ağırlık istasyonu gibi spor aletleri üreten bir marka. Ayrıca markanın ürün gamı içerisinde kondisyon bisikletleri de yer alıyor. Dynamic kondisyon bisikletleri eliptik ve dikey olarak ikiye ayrılıyor. İncelemekte olduğunuz Dynamic E18 kondisyon bisikleti ile eliptik kondisyon bisikletlerinden biri oluyor. Kondisyon bisikletinin eliptik olması birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Dynamic E18 kondisyon bisikleti ile kullanıcılar tüm vücutlarını çalıştırma imkanı buluyor. Ayrıca kolay bir kullanım ve kurulum vaadeden Dynamic E18 kondisyon bisikletini incelemek için sayfayı okumaya devam edebilirsiniz. Aynı zaman Dynamic E18 kondisyon bisikletini diğer Dynamic kondisyon bisikletleri ile karşılaştırmak için linke tıklayabilirsiniz. 

Dynamic E18 Kondisyon Bisikleti Kullanımı

Dynamic E18 kondisyon bisikleti kullanımı için ilk önce kondisyon bisikletini doğru bir şekilde kurmak gerekiyor. Dynamic kondisyon bisikletinin kurulumunu yaparken kullanım kılavuzundan yardım alınması tavsiye ediliyor. Kondisyon bisikletinin kurulum işlemi sırasında ürünün ürünün parçalarını üç bölüme ayırarak kurmak ürünün kolay bir şekilde kurulmasını sağlıyor. Dynamic E18 kondisyon bisikletinin içerisinde kurulumunun tamamlanması için parçalarının yanında vidalarda yer alıyor. Bisikletin kurulumuna ilk önce ürünün ayaklarından başlamak gerekiyor. Kondisyon bisikletinin ayaklarını sabitlemek gerekiyor. Ürünün iki ayağı bisiklete sabitlendikten sonra kondisyon bisikletinin pedallarının ve selesinin takılması gerektiği belirtiliyor. Ürünün selesi takılırken kondisyon bisikletinin kablolarının sıkıştırılmadan içeri doğru itilmesine dikkat edilmesi gerekiyor. Daha sonra ise diğer parçalar takılarak ürün kullanıma hazır hale geliyor. Dynamic E18 kondisyon bisikleti seleli bir kullanıma sahip olduğu için sele yüksekliğinin kalça kemiği ile eşit hizada ayarlanması tavsiye ediliyor. Bisikletin selesi kalça kemiğine eşit bir şekilde ayarlandıktan sonra bacağın dizden hafif bir şekilde kırık olmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Dynamic E18 kondisyon bisikleti alt bölgenin ve kolların çalıştırılması için kullanılıyor. Kondisyon bisikletinin kullanımının düzenli bir şekilde yapılması öneriliyor. Ürünün günde iki kere kullanıldığı takdirde uzun vadede olumlu sonuçlar alınacağı ifade ediliyor. Cihaz düzenli bir şekilde kullanıldığı zaman vücut kaslarının gelişmesinde de katkı sunuyor. Bisiklet kasların gelişmesine katkı sağladığı için yüzme, koşma gibi yüksek efor gerektiren sporlarda kişinin daha başarılı ve daha dayanıklı olmasını sağlıyor. Vücutta yer alan birden fazla kasın gelişmesini vaadeden eliptik kondisyon bisikleti bacak ve kolların sıkı bir görünüme sahip olmasını amaçlıyor. 

Dynamic E18 Kondisyon Bisikleti Özellikleri

Dynamic E18 kondisyon bisikleti özellikleri içerisinde çok amaçlı bir kullanıma sahip olması ile ön plana çıkıyor. Eliptik bisiklet üç farklı aletle yapılacak olan hareketleri bir yerde topluyor. Bu sayede ekstra bir harcama yapılmamış ve ürünün kurulduğu alanda herhangi bir yer işgali olmuyor. Dynamic E18 kondisyon bisiklet ile bisiklet sürme, yürüme ve tırmanma hareketleri yapılabiliyor. Böylece vücudun farklı noktaları çalıştırılmış oluyor. Dynamic E18 kondisyon bisiklet ile hız, zaman, mesafe, kalori, nabız, bady fat, sıcaklık ve saat kontrolleri yapılabiliyor. Yapılan tüm bu kontroller 6 saniye içerisinde bir bütün olarak görülebiliyor. Spor yapıldığı sırada bu gösterge bilimlerinin gösterilmesi tek bir panele sahip olan LCD ekran üzerinden oluyor. Kondisyon bisikleti üzerinde yapılan aktivitelerin performansı görüldüğü için kişiler kendilerini ona göre ayarlayabiliyor. Siyah, mavi ve kırmızı renkli Dynamic E18 kondisyon bisikletinin incelediğiniz modenin rengi siyah olarak belirtiliyor. Kondisyon bisikletinin kurulmasının ardından ebatları 120 x 67 x 54 santim olarak hesaplanıyor. Cihazın brüt ağırlığının 47.5 kilo olduğu net ağırlığının ise 40.06 kilo olduğu söyleniyor. Dynamic kondisyon bisikletinin selesi yukarı, aşağı, öne ve arkaya doğru ayarlanabiliyor. Kondisyon bisikletinin pedal kısmı 8 kademeli bir ayara sahip. 8 kademeli ayarlar kondisyon bisikletinin pedallarının kolay ya da zor bir şekilde çevirilebilmesine neden oluyor. Dynamic kondisyon bisikletinde telefon koyma yeride bulunuyor. Bu sayede gelen aramalara anında cevap verilebiliyor, müzik dinlenebiliyor ya da telefon ekranında video seyredilebiliyor. Dynamic E18 kondisyon bisikletinin mıknatıs ile birbirine sürtünerek kullanılması ürünün sessiz bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Buda ürünü kullanışlı kılan özellikler biri arasında yer alıyor. 

Dynamic E18 Kondisyon Bisikleti Fiyatları

Kondisyon bisikletleri fiyatları, eliptik kondisyon bisikleti fiyatları ya da doğrudan  Dynamic E18 kondisyon bisikleti fiyatlarını öğrenmek için Cimri.com’un farklı mağazalarını kullanabilirsiniz. Kondisyon bisikletleri satışı yapan online mağazalara tek bir sayfa içerisinden birkaç dakika içerisinde ulaşmak için fitness kondisyon ürünleri kategorisini kullanabilirsiniz. Böylece aradığınız ürüne daha çabuk ulaşabilir ve tükenmeden satın alabilirsiniz. Dynamic kondisyon bisikleti modellerini taşıma kapasitesine, özelliklerine ya da egzersiz tipine göre aratabilirsiniz. Bu sayede kendi isteğinize uygun kondisyon bisikleti fiyatları üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Kondisyon bisikletlerinin nasıl bir fiyat çizelgesi içerisinde olduğunu öğrendikten sonra ürünün indirimlerini ve kampanyalarını takip ederek alışverişinizi bütçe dostu bir hale çevirebilirsiniz. Dynamic E18 kondisyon bisikleti indirimlerini öğrenebilirsiniz. Dynamic E18 kondisyon bisikletin nasıl olduğunu öğrenmek için ise yorumlarına bakabilirsiniz. Dynamic E18 kondisyon bisikleti yorumlarını okuyarak kullanıcı deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. 

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery