• Domyos EL120 Eliptik Bisiklet
  • Domyos EL120 Eliptik Bisiklet
  • Domyos EL120 Eliptik Bisiklet
  • Domyos EL120 Eliptik Bisiklet
  • Domyos EL120 Eliptik Bisiklet
  • Domyos EL120 Eliptik Bisiklet
  • Domyos EL120 Eliptik Bisiklet
  • Domyos EL120 Eliptik Bisiklet
  • Domyos EL120 Eliptik Bisiklet
  • Domyos EL120 Eliptik Bisiklet
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Domyos EL120 Eliptik Bisiklet ürününün 0 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Domyos Kondisyon Bisikletleri fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Domyos EL120 Eliptik Bisiklet yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.
Domyos

Domyos EL120 Eliptik Bisiklet

Bu ürünün satışını yapan mağazamız bulunmamaktadır.

Yorumlar

Domyos EL120 Eliptik Bisiklet Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?

İnceleme

26.04.2021Yazan:Editor Admin

Domyos EL120 Eliptik Bisiklet

1998 yılından beri Fransa merkezli üretim yapan Domyos, birçok spor dalı için spor ürünleri üretiyor. Domyos eliptik bisiklet modeli ile spor yapan kullanıcıların dikkatini çekiyor. Eliptik bisiklet ile sporcuların vücutlarının sıkılaştırılmasına ve dayanıklıklarınn artmasına yardımcı oluyor. Vücutta belirli bölgeleri çalıştıran ürün, kas ve kemik yapınızı güçlendirmeye yarıyor. Domyos EL120 bisiklet incelemesi için Cimri.com’u tercih edebilirsiniz. Cimri.com ile ürünün teknik özellik ve fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Domyos EL120 Eliptik Bisiklet Özellikleri

Domyos eliptik bisiklet özellikleri ile verimli bir antrenman geçirmenize yardımcı oluyor. Kardiyovasküler aktivitelere yardımcı olan ürün, vücudumuzu sıkılaştırmanıza imkan veriyor. Domyos eliptik bisiklet karın, bacak, sırt ve kolda bulunan kas gruplarını çalıştırmanızı sağlıyor. Bu sayede kullanıcılar kalori yakarken, antrenman performansını eliptik bisiklet ile artırabiliyor. Uzunluğu 115 cm, genişliği 63 cm ve yüksekliği 155 cm olan Domyos eliptik bisiklet 34 kilogram ağırlığında geliyor. Aynı zamanda koçlukta yapan eliptik bisiklet üzerinde yer alan sensörler sayesinde kalp atış hızı ve süresi, kat edilen mesafe gibi süreleri ölçebiliyor. ayrıca Domyos eliptik bisiklet antrenman süresini de kaydedebiliyor. Kemeri bulunan bisiklet, kemeri taktıktan sonra kalp atış hızını ölçebiliyor. Domyos eliptik bisiklet düz ve mat bir zemin üzerinde kullanılabiliyor. Böylece titreşim ve kayma gibi durumların önüne geçilirken, güvenli şekilde hareketler yapılabiliyor. Ayrıca arka kısmında bulunan 2 adet zemin stabilizatörü sayesinde ürün, mükemmel bir denge sağlıyor.

Eliptik Bisiklet - EL120 DOMYOS - Decathlon

Domyos EL120 Eliptik Bisiklet Fiyatları

Cimri.com’un kondisyon bisikletleri kategorisinde binlerce ürünün fiyatlarını bulabilirsiniz. Eliptik bisiklet modellerini özelliklerine ve fiyatına göre listeleyebilirsiniz. Domyos EL120 bisiklet fiyatları için pratik şekilde sonuçlara ulaşabilirsiniz. Benzer eliptik bisiklet modellerini özellik ve fiyat açısından karşılaştırabilir, avantajlı fiyata sahip olan ürünü alabilirsiniz. Farklı mağazaların spor aletlerinde sunduğu fiyatlar için Cimri.com ile güvenilir sonuçlara ulaşabilirsiniz. Cimri.com ile ürünlerin fiyat analizi sayesinde günlük fiyat takibini kolayca yapabilirsiniz. Son 90 gün içindeki Domyos marka eliptik bisiklet ürünlerinin değişen fiyatlarını analiz edebilirsiniz.

Domyos EL120 Eliptik Bisiklet İndirim ve Kampanyaları

Spor aletlerinde bulunan indirim ve kampanyalar için Cimri.com ile ilerleyebilirsiniz. Yüzlerce market ve mağazanın indirimlerine ulaşan Cimri.com bu bilgileri İndirimli Ürünler sayfasında listeliyor. Benzer mantık çerçevesinde eliptik bisiklet kampanyaları için Kampanyalar sayfasına göz atabilirsiniz. Online mağazaların indirimlerini birbirleri ile karşılaştırabilir, hangi mağazada hangi oranda indirim var öğrenebilirsiniz. Ayrıca Günün Fırsatları sayfalarına bakarak, gün içerisinde meydana gelen avantajlı fırsatları yakalayabilirsiniz. Mağazaya Git butonuna tıklayarak ürünün siparişini vermek için ürünün sitesine gidebilirsiniz.

Domyos EL120 Eliptik Bisiklet Tüm Özellikleriyle Cimri’de İncele!

Spor aleti satın almak istiyorsaniz detaylı ön araştırma sürecini Cimri.com üzerinden tamamlayabilirsiniz. Cimri.com sayesinde Domyos eliptik bisikleti tüm detaylarıyla inceleme şansı bulabilirsiniz. Ayrıca filtreleme özelliklerinden de yardım alabilirsiniz. Filtreleme seçeneklerini kullanarak aradığınız ürünlere daha kolay ulaşabilirsiniz. Bunlara ek olarak Domyos bisiklet aleti yorumlarını da okuyabilirsiniz. Böylece eliptik bisikleti kullanan kişilerin görüşlerinden faydalanabilirsiniz. Cimri.com’un ana sayfasında yer alan İndirimli Ürünler ve Kampanyalar sayfaları ile milyonlarca ürünün avantajlı fiyatlarına da ulaşabilirsiniz.

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery