Kız Çocuk Plaj Giyimi

Kız Çocuk Plaj Giyimi Fiyatları

236 Ürün gösteriliyor.
Kız Çocuk Plaj Giyimi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kız Çocuk Plaj Giyimi modelleri ve Kız Çocuk Plaj Giyimi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kız Çocuk Plaj Giyimi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Adidas, Koton, Polaris, DeFacto. 236 adet Kız Çocuk Plaj Giyimi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kız Çocuk Plaj Giyimi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kız Çocuk Plaj Giyimi markası:

2021 yılı Kız Çocuk Plaj Giyimi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 236 Kız Çocuk Plaj Giyimi modeli içerisinde en ucuz Kız Çocuk Plaj Giyimi fiyatı 11.95 TL iken, en yüksek Kız Çocuk Plaj Giyimi fiyatı 875.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kız Çocuk Plaj Giyimi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Kız Çocuk Plaj Giyimi fiyatı ise 136.1 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kız Çocuk Plaj Giyimi Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kız Çocuk Plaj Giyimi

Kız çocuklarının plajlarda da tercih edebilecekleri ve çok kıyafet alternatifi vardır. Kız çocuk plaj giyimi genellikle mayo ve çocuk bikinisi modellerinden oluşur.Yazın bunaltıcı günlerinde deniz ve havuzlarda serinlemek herkesin ihtiyacıdır. Çocuklar içinde deniz ve havuzlar eğlenceli aktivite alanlarından biridir. Çocuğunuzun küçük yaştan itibaren yüzmeyi öğrenebilmesi ve yüzme keyfini doyasıya yaşayabilmesi için ihtiyacı olan ürünlerden biri de kız çocuk yüzücü mayosudur. Kız çocuk yüzücü mayosu çocukların yaşlarına ve boylarına göre farklı ebatlarda ve ölçülerde üretilir. Çocuğunuz için veya sevdikleriniz için mayo seçimi yapacaksınız çocuğun yaşına ve boyuna uygun olan modeller arasından seçim yapmanız doğru olur. Mayo modelleri çocuklar için de tasarlanan ve farklı alternatifleri bulunan ürünlerdir. Genellikle en çok yaz aylarında tercih edilse de mayolar yüzme havuzu kullanımı için yaz ve kış aylarında da tercih edilir. Çocuklar için tasarlanan mayo modelleri genellikle çocukların sevebileceği renk ve desenlerde üretilerek satışa sunulur. Bu modeller arasından siz de kendi çocuğunuz veya sevdiklerinizin çocukları için mayo seçimi yapabilirsiniz. 

Kız Çocuk Plaj Giyimi Modelleri

Kız çocuklarının plaj ve havuzlarda da rahat edebilmeleri için üretilmiş olan birçok farklı giyim alternatifi vardır. Yüzerken kullanabilecekleri şort ve mayo modellerinin yanında çocuk bikinisi seçenekleri de kız çocukları için üretilir. Bu alternatifler arasından seçim yaparken doğru ürünü bulabilmek için çocuğun yaşına ve tarzına uygun olan mayo ve bikiniler seçilmelidir. Yüzmeyi öğrenen çocukların suda rahat hareket edebilmeleri için mayo kullanmaları önerilir. Hem kız çocukları hem de erkek çocukları için mayo ve plaj giyimi üretimi yapan pek çok farklı marka bulunur. Kız çocuk mayosu genellikle yaşa göre farklı renklerde ve modellerde üretilir. Küçük çocuklar için çizgi film karakterleri desenleriyle üretilen parlak renklerde mayo modelleri ön plana çıkar. Erkek çocuklar için ise slip mayo ve şortlu mayo modelleri çok tercih edilir. Kız çocuk plaj giyimi alternatifleri arasından seçeceğiniz kıyafetler ile çocuğunuzun plaj ve havuz var da rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Kız çocuk mayoları su ile temas da en uygun olan kıyafet türleridir. Yüzmeyi öğrenecek olan çocuklar ve geliştirmek isteyen çocuklar için giyebilecekleri kıyafet alternatifleri mayo ve bikinilerdir. 10 yaşından büyük çocuklar genellikle kendi isteklerine göre mayo ve bikini renk ve modeli seçebilirler. Daha küçük yaştaki çocuklar için ise anne ve babalarının uygun gördüğü modelleri giymeleri kullanışlı olur. Çocuklar için mayo modelleri askılı ve ip askılı olanlar ve etekli mayolardan oluşur. Birçok farklı modeli bulunan mayoların etekli modelleri de çok tercih edilir. Çocuğunuz için mayo almayı düşünüyorsanız beden ölçülerine ve yaşına en uygun olan modeli bulmanız daha doğru olacaktır. Küçük çocuklar hızlı büyüdükleri için mayo seçimi yaparken bir sonraki yıllarda da kullanabilmeleri için bedenleri ile uyumlu lastikli model mayoları tercih etmek de faydalı olabilir.Kız çocuklarının tercih edebileceği kız çocuk mayo modelleri her sezon yeni renk ve desenlerde üretilerek satışa sunulur.

Kız Çocuk Plaj Giyimi Fiyatları

Plajlar ve havuz kenarları özellikle yazın daha fazla tercih edilen aktivite alanlarıdır. Hem yetişkinler hem de küçük çocuklar için en eğlenceli faaliyetlerinden biri olan yüzme sporu özellikle yaz aylarında daha çok tercih edilir. Kız çocuğunuzun havuz ve denizde kullanabilmesi için mayo almayı düşünüyorsanız, yaşına göre model seçimi yapabilirsiniz. Kız çocuk mayo fiyatları marka ve modele göre değişiklik gösterse de genellikle sezon sonu dönemlerde indirimli fiyatlardan satışa sunulur. Uygun fiyatlarla kız çocuk mayosu almayı düşünüyorsanız siz de sezon sonu indirimlerini takip edebilirsiniz. Kız çocuk plaj giyimleri arasında en çok tercih edilenler genellikle şort ve mayo modelleridir. Bununla beraber çocuk bikinisi de kız çocukları için oldukça fazla tercih edilir. Bikini ve mayo alışverişi yaparken uygun fiyatlı olmasından ziyade aldığınız ürünün kaliteli olmasına dikkat etmek, seçtiğiniz ürünü uzun yıllar kullanabilmenizi sağlar. Kız çocuk bikini yada mayo modelleri arasından uygun fiyatlı olanları bulabilmek için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kız Çocuk Plaj Giyimi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Deniz ve havuz kenarlarında ha vakit geçirmek özellikle çocukların sevdiği aktivitelerden biridir. Anne ve babalar çocukların deniz ve havuzda kullanabilecekleri kıyafetlere karar vermek için pek çok farklı alternatife sahiptir. Özellikle kız çocukları için birçok farklı model alternatife bulunur. Bunlar arasında ön plana çıkanlar genellikle şort, mayo ve bikini modelleridir. Kız çocuk plaj giyimi ürünleri arasından seçim yaparken kendi zevkinize ve çocuğun ihtiyacına göre model tercihi yapabilirsiniz.Kız çocukları için mayo almayı düşünüyorsanız dikişleri sağlam ve kaliteli kumaşlardan üretilmiş olan modelleri seçmeye özen göstermek gerekir. Çocuklar oldukça hassas yapıda olan canlılardır. Bu yüzden cilt ile temasa uygun olan kaliteli malzemelerden üretilmiş olan mayoları tercih etmek doğru olur. Çocuğunuz veya sevdiklerinizin çocukları için plaj giyim ürünleri satın almayı düşünüyorsanız mayo ve bikini kıyafetleri tercih edebilirsiniz.Mayo seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise aldığınız mayonun kumaşının sağlığa zararlı herhangi bir yabancı madde içermemesidir. Çocukların boy ve kilo oranına uygun olarak mayo seçimi yapmak da faydalı olur. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery