Kız Çocuk Pijama

Kız Çocuk Pijama Fiyatları

609 Ürün gösteriliyor.
Kız Çocuk Pijama fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kız Çocuk Pijama modelleri ve Kız Çocuk Pijama fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kız Çocuk Pijama kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, DeFacto, Pierre Cardin, Avon, Sefamerve. 609 adet Kız Çocuk Pijama fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Defacto H0917A417HSPN219 Baskılı Kız Çocuk Alt Üst Pijama Takımı

Defacto H0917A417HSPN219 Baskılı Kız Çocuk Alt Üst Pijama Takımı

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kız Çocuk Pijama Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kız Çocuk Pijama markası:

2021 yılı Kız Çocuk Pijama Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 609 Kız Çocuk Pijama modeli içerisinde en ucuz Kız Çocuk Pijama fiyatı 8.93 TL iken, en yüksek Kız Çocuk Pijama fiyatı 222.69 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kız Çocuk Pijama fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kız Çocuk Pijama fiyatı ise 66.76 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kız Çocuk Pijama

Giyim ürünleri içerisinde en konforlu ve rahat kullanıma sahip olan pijamalar, uyku sürecinin en kaliteli biçimde geçirilmesini sağlar. Özellikle uykunun çok önemli olduğu çocuklarda, sağlıklı bir uyku için doğru kıyafetler önemlidir. Çocuklara uygun ve kaliteli pijamalar sağlıkları açısından büyük etki sağlar. Kız çocuk pijamaları, tekstil sektörüne çeşit ve model açısından oldukça zengindir. Kış ve yaz aylarına göre farklı çeşitlerde üretilen kız çocuk pijamaları giyim sektörünün önemli parçasıdır. Birçok zevke hitap eden ürünler çocuk gelişimini olumlu yönde etkileyecek kumaşlar ile sağlıklı bir çerçeve sunar. Kız çocuklarının zevklerini ihmal etmeyen modeller ve geniş renk seçeneği kız çocuklarını memnun eder. Kış ayları için uzun kollu ve kalın; yaz aylarında ise ince ve terletmeyen pijamalar tercih edilir. Çocukların ilgisini çeken çizgi film karakterleri ve figürleri ile keyifli uyku uyumalarına imkân tanır. Uyku esnasında çocuklara arkadaşlık edecek olan bu giysiler birçok insan tarafından kullanılır ve uyku giysisi olarak nitelendirilir.

Kız Çocuk Pijama Modelleri

Kız çocuk pijama takımları modelleri ve tercih edildiği mevsime göre değişir. Kız çocuklarına özel yapılan pijamalar, deseni, rengi ve baskısına göre ayırt edici özellik kazanır. Bazı pijama türleri hem kız hem erkeklere uygun unisex formda hazırlanır. Genel olarak bu pijamalarda renk seçimleri ve pijama tarzı iki kullanıcı kitlesine de hitap eder. Kız çocuklarına özel yapılan pijamalarda pembe ve türevleri renkler daha hakimdir. Bunun haricinde diğer renk skalasına da tercih edilmesi sebebiyle yer verilir. Mevsim değişimi nedeni ile pijama türleri ve üretildiği kumaşlarda değişir. Yazın terletmeyen ve ince kumaşlar tercih edilir. Kısa kollu veya kolsuz pijamalar ön plandadır. Kış mevsiminde ise; sıcak tutan, uzun kollu pijamalar tercih edilir. Geçiş mevsimlerinde de çok kalın veya çok ince olmayan, pijama türleri kullanılır. Kız çocuklarına hitap eden pijama türlerinin daha detaylı ve renkli olduğu göze çarpar. Parıltılı ve pul detaylı pijamalar çocuklara zarar vermeyecek şekilde kullanılır. Pijama kumaşlarında da en önemli etken; çocukların sağlığına zarar gelmeyecek veya çocuklarda alerjik reaksiyon vermeyecek malzemelerin kullanılmasıdır. Çiçekli ve desenli pijama türlerinin de çocuklar tarafından yoğun şekilde tercih edildiği görülür. Bunun yanında baskılı çizgi film karakterlerinin olduğu pijamalar; çocuklar ve ebeveynlerin gözde tercihlerindendir. Bir diğer sevilen model formu da son zamanlarda moda olan kolları fırfır veya volan detaylı kız çocuk pijama üstüdür. Rahat kıyafetlerin öncüsü pijama olması sebebiyle kullanıcının konforu düşünülerek hazırlanır. Kız çocuk pijamaları genel olarak takım şeklinde satılır. Alt ve üst pijama birbiriyle uyumlu renk ve desenlerden oluşur. Bununla beraber kullanıcının tercihine bırakılan sadece kız çocuk pijama üstü veya sadece kız çocuk pijama altı da satılır. Pijama takımı, erkek pijama takımlarına oranla daha çok çeşit ve desene imkan tanır. En çok tercih edilen modeller ise; alt ve üst birlikte satılan pijama takımlarıdır. Genel olarak üst kısımda daha koyu alt kısımda daha açık renkli desenler bulunur. Bazen ise üst kısımda açık tonlu renkler varken alt kısımda koyu tonlar bulunabilir.

Kız Çocuk Pijama Fiyatları

Kız çocuk pijama fiyatları, çok geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Bunun başlıca nedeni birçok kız çocuğu pijama ürünlerinin olmasıdır. En çok tercih edilen ve tek parçaya oranla fiyatı daha yüksek olabilen pijama takımları 2 parça satılır. Birbiriyle uyumlu renk ve desene sahip olan pijama takımları tek parça satılanlara kıyasla farklı fiyatlandırmaya alınır. Fiyatlandırmadaki en önemli unsur ürünün yapıldığı malzemedir. Bu nedenle pijamaların üretildiği malzemeye göre fiyatları değişkenlik gösterir. Mevsimlere göre de pijama fiyatların değişir. Kış aylarında ekstra kumaş kullanımı, daha kalın kumaşların tercih edilmesi fiyatlandırmada etkili olur. Yaz aylarında ise daha ince kumaş kullanılması ve az kumaş harcanması fiyatı etkiler. Çocuk sağlığının ön planda tutulması sebebi ile ürünlerin kumaşları hassasiyetle seçilir. Bu durum ile yetişkin pijamaları fiyatlarıyla karşılaştırıldığında daha farklı bir sonuç çıkar. Kız çocuğu pijamaları daha renkli ve detaylıdır. Farklı tasarım ve modeller yoğundur. Tasarımlı pijamalar ve özgün modellere sahip pijamalar da fiyatlandırma da farklılık gösterir.

Kız Çocuk Pijama Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kız çocuk pijama ürünleri seçerken dikkat edilmesi gereken önemli unsurlardan bir tanesidir. Pijamaların üretim sırasında hangi kumaş ve malzemelerden faydalanılarak üretildiğidir. Gelişimlerini tam anlamıyla tamamlamamış çocuklar için sağlıklı ürünler kullanmak çok önemlidir. Bu sebeple kumaşların yapısına, dokusuna, çocukta alerjik reaksiyon oluşturma ihtimaline dikkat edilir. Pamuklu pijamalar bu konuda öncelik verilmesi gereken kız çocuğu pijama türüdür. Uyku esnasında giyilen giyim ürünleri olması sebebi ile; vücudu sıkan veya çok saran ürünler doğru olmayabilir. Bunun yerine kaliteli ve rahat uyku ortamı oluşturacak hafif geniş pijamalar tercih edilir. Mevsimler dikkate alınarak yaz aylarında ince, kısa kollu, kolsuz pijamaların tercih edilmesi doğru olur. Kış aylarında ise, sıcak hissettiren kalın; ama pijama olması nedeniyle rahat pijama takımları tercih edilir. Birçok farklı kız çocuğu pijama takımı ve modelleri bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında tercihlere göre fiyat karşılaştırılması yapabilmek adına cimri.com ziyaret edilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery