track source
track source

Kız Çocuk Mont

Kız Çocuk Mont Fiyatları

115 Ürün gösteriliyor.
Kız Çocuk Mont fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kız Çocuk Mont modelleri ve Kız Çocuk Mont fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kız Çocuk Mont kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Adidas, Koton, DeFacto, The North Face. 115 adet Kız Çocuk Mont fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kız Çocuk Mont Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kız Çocuk Mont markası:

2021 yılı Kız Çocuk Mont Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 115 Kız Çocuk Mont modeli içerisinde en ucuz Kız Çocuk Mont fiyatı 14.99 TL iken, en yüksek Kız Çocuk Mont fiyatı 1099.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kız Çocuk Mont fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Kız Çocuk Mont fiyatı ise 244.18 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kız Çocuk Mont Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Soğuk havaların vazgeçilmez kıyafetlerinden birisi şüphesiz ki monttur. Sadece kış aylarında değil aynı zamanda ilkbahar ve sonbahar aylarında da rahatlıkla kullanılan montlar, hepimizin hayatında çok büyük bir yere sahiptir. Siz de çocuğunuz için Cimri.com’un size sunduğu Quechua, Wed’ze gibi kaliteli markalara ait kız çocuk mont çeşitlerinden dilediğiniz montu en uygun fiyat seçeneğiyle alabilirsiniz.

Mont Nedir?

En basit açıklamasıyla; kumaştan veya deriden yapılmış, üstünde cepleri bulunan, fermuarlı veya düğmeli olarak üretilmiş kısa, hafif giysidir. Genellikle ilkbahar ve sonbahar aylarında giyilen mont, artık su geçirmezlik ve nefes alma gibi özelliklerle üretilmesi sayesinde rahatlıkla kış aylarında da giyilebilir.

Kız Çocuk Montu Nasıl Seçilmelidir?

Kız çocukları her türlü kıyafet seçiminde genellikle renkli modelleri seçmektedirler. Renkli ürünler her zaman daha çok dikkat çekmektedir. Özellikle kız çocukları için daha çok dikkat çekmektedir. Kız çocukları için oldukça fazla ürün çeşidi ve rengi bulunmaktadır. Anneler bu modeller arasında karar vermekte zorlanmaktadırlar. Hele bir de çocuklar büyüyüp seçim yapacak yaşa geldiklerinde bu seçim işi daha da zorlu bir hal almaktadır. Çocuk montu da bu karar verilmekte zorlanan ürünlerdendir. Özellikle kız çocukları için kara vermek daha zordur. Kız çocuk montları genelde çeşitli model ve renkte üretilmektedir. Bu da ürünler arasında karar verme işini zorlaştırmaktadır. Cimri.com bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Onlarca ürün arasında fiyat karşılaştırması gibi bir hizmet vererek sizleri karar verme aşamasında zorluktan kurtarmaktadır. Cimri.com üzerinden araştırarak size en uygun kız çocuk montuna karar verip alabilirsiniz.

Kız Çocuk Montu Çeşitleri Nelerdir?

Kız çocukları için üretilen her üründe olduğu gibi montlarda da ürün yelpazesi oldukça geniştir. Oldukça çeşitli renk seçeneğine sahiptir. Kız çocuk montu çeşitleri de bir hayli fazladır. Kız çocuk montu çeşitleri şunlardır; Kız çocuk şişme mont, Kız çocuk termal mont, Kız çocuk kayak montu, Kız çocuk mevsimlik mont, Kız çocuk yağmurluk tipi mont gibi kız çocuk mont çeşitleri bulunmaktadır.

Montların Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Montalar üretildikleri kumaş itibari ile diğer ürünlerden ayrılırlar. Bu nedenle temizliği de diğer ürünlerden farklı olmalıdır. Bütün firmalar üretimde kullandıkları kumaşlara uygun yıkama etiketleri ile yıkama hakkında bilgi vermektedir. Bu bilgiler o ürün için uygun olan yıkama talimatıdır. Bu talimat dışına çıkılması mont üzerinde deformasyona neden olacağı için talimat dışına çıkılmamalıdır. Montlar gerekirse makinede tek yıkanmalıdır. Kız çocuk montları genelde açık renkte üretildikleri için başka bir üründen renk çekebilir ve renginde bozulmalar ortaya çıkabilir. Bu nedenle yıkama talimatına uymak çok önemlidir. Yıkama işleminden sonra kurutma işlemi de talimata uyularak yapılması gereken bir işlemdir.

Kız Çocuk Montu Fiyatları Nelerdir?

Her firma ürettiği ürüne göre fiyat belirlemektedir. Kız çocuk montu fiyatları hakkında bilgi almak ve karşılaştırma yapmak için cimri.com adresine bakabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery