track source
track source

Kız Çocuk Kaban

Kız Çocuk Kaban Fiyatları

33 Ürün gösteriliyor.
Kız Çocuk Kaban fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kız Çocuk Kaban modelleri ve Kız Çocuk Kaban fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kız Çocuk Kaban kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Koton, DeFacto, Dewberry, Lc Waikiki, Riccotarz. 33 adet Kız Çocuk Kaban fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kız Çocuk Kaban Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kız Çocuk Kaban markası:

2021 yılı Kız Çocuk Kaban Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 33 Kız Çocuk Kaban modeli içerisinde en ucuz Kız Çocuk Kaban fiyatı 39.9 TL iken, en yüksek Kız Çocuk Kaban fiyatı 269.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kız Çocuk Kaban fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kız Çocuk Kaban fiyatı ise 194.03 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kız Çocuk Kaban Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kız Çocuk Kaban

Kız çocuk kabanları, her kış, şıklığı hedefleyenlerin en çok tercih ettiği ürünlerden olmuştur. Her mevsimin kendine has tarzda kıyafetlere sahiptir: Kışın, mükemmel kabandan fazlasına ihtiyacınız olmaz. Zorluğunun güzelliği, bir kez bulduğunuzda, muhtemelen çok uzun bir süre tekrar bakmanıza gerekmetirmeyecek olmasıdır. Kız çocuk kabanların, erkek kabanlardan farkı genelde omuz bölgesindeki tasarımlardır. İsterseniz sade, isterseniz bu mükemmel karışımlara sahip olan baskılar ve eğlenceli renkler gibi daha yaratıcı seçenekleri düşünebilirsiniz. Katlar söz konusu olduğunda yüksek kaliteli kumaşlar tercih etmelisiniz. Fiyat farklılıkları olacaktır ancak kaban bunu tercih edenler için daha şık görünecek ve yıllarca giyeceksiniz, kaban alışverişi en zor karar verilen ve en çok ihtiyaç duyulan seçeneklere sahiptir. Bu yüzden zevklerinize göre tercihinizi yapmalısınız. Kız çocuk kabanları, sadece kış ortası değil, soğuk sonbahar ve kıştan çıkarken geçen soğuk günler için de kolay bir çözümdür. Eğer doğru bir kaban ile şıklığınızı yansıtırsınız, geniş bir zaman boyunca ihtiyacınızı karşılayacaktır. 

Kız Çocuk Kaban Modelleri

Kız çocuk kaban çeşitlerinden, en iyisine sahip olmak için, sizin için neyin işe yaradığını bilmek yardımcı olur. Örneğin: Çocuğunuz ortalamadan uzun ise birçok stilin uygun olup olamayacağı bilmeniz gerekir. Yürürken adeta bir palto yığını gibi gözükmemesi için doğru tercihi yapmalısınız. Vücuda en uygun olanı aradığınızı tam olarak bilmek (baldır uzunluğu, diz boyu, kapüşonlu, yakalı, kravat-bel, düğmeli vb.), uygun olmayan bir kaban parçasını ortadan kaldırarak işlemi kolaylaştıracaktır. Cepsiz bir kaban, eksik kalmış anlamına gelir. Kullanılmayan cepler olsa bile tasarıma zenginlik katar. Ne kadar mükemmel olursa olsun, cepler olmadan kar yağışıyla savaşırken veya elleriniz üşüdüğünde geçirdiğiniz günler sizi rahatsız edecek ve ellerinizi sıkıştıracak yeriniz olmayacak. Kız çocuk kaban modellerinden seçim yaparken, özellikle şiddetli havaya eğimli bir bölgede yaşıyorsanız, soğuk aylar için bir kışlık kabana sahip olmanız önemlidir. Biraz özenle hem pratik hem de şık bir ceket bulabilirsiniz. İlk olarak, doğru malzemeleri arayın. Sizi sıcak tutan, tercihinize bağlı olarak su geçirmez fermuarlar ve rüzgar kapakları gibi özelliklere sahip bir kabana ihtiyacınız olur. Oradan size harika görünen bir stil ve malzeme seçin. Özel özellikler istiyorsanız, hem şık hem de pratik olan çıkarılabilir, çok yönlü modelleri seçebilirsiniz. Eğer çok yağış alan bölgede yaşıyorsanız, su geçirmez bir dış malzemeye sahip olanlardan aldığınızdan emin olun. Kış aylarında su geçirmez bir kabana ihtiyacınız olur. Kar ve yağmurdan zarar görecek bir kabanı muhtemelen istemezsiniz. Seçtiğiniz herhangi bir katın dış malzemesinde suya dayanıklı olarak işaretlendiğinden emin olunmalıdır. Örneğin ilk görünüşte yağmura dayanıklı gibi gözükmese de, ara katlardaki malzemeler buna karşı dayanıklı olabilir.

Kat malzemesinin su geçirmez olup olmadığını görmek için etiketi kontrol edin. Ayrıca, ceketin kaç kat su geçirmez malzeme kapladığını da görmelisiniz. Katmanlar ne kadar fazlaysa suya karşı o kadar iyi koruma elde edersiniz. Kapüşonlu kız çocuk kabanını veya kürk detaylı kız çocuk kabanı tercih edebilirsiniz. Bir yağmurluk gibi görünen malzemelerin suyu engelleme olasılığı daha yüksektir. Kabanın yalıtıldığından emin olun. Yün ve deri kaplamalar gibi tüm katların yalıtımlı olmasına bakılabilir. 

Kız Çocuk Kaban Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Zevkiniz doğrultusunda tercihinizi yaptıktan sonra doğru yalıtım tipini seçin. Bir kışlık ceket için üç tip yalıtım vardır: pamuk yünlü, sentetik ve havlı kumaş. Kış aylarında sizi sıcak tutacak bir yalıtım seçin. Pamuk yünlü olanlar klasik bir yalıtkandır ve kışın sıcaklık sağlamak için mükemmeldir. Bununla birlikte, ana dezavantajı, neme karşı da dayanıklı olmamasıdır. Sentetik elyaflar ise neme karşı daha iyi dayanma eğilimindedir. Fermuarlara ve kol detaylarına iyice bakın. Bir kaban satın alıyorsanız, daha fazla sıcaklık için iki yönlü bir fermuar tercihlerine de bakabilirsiniz. Seçtiğiniz herhangi bir kabanın manşetlerinin sıkı gözüküyor olduğundan emin olun. Daha sıkı manşetler yağmur ve kardan daha fazla koruma sağlar. Bununla birlikte, sentetik kumaşla çok kalın bir kat yapmak zordur. Kış için çok kalın bir şeye ihtiyacınız varsa, farklı bir yalıtkan deneyin. Bir ceket satın almadan önce yüksek kalitede olduğundan emin olmak için güvendiğiniz markalardan veya kumaşı belirtilen ürünlerden alıp almadığınızı kontrol edin. Beğendiğiniz bir ceket bulduğunuzda, gerçekten kaliteli olduğundan emin olmak için yakından inceleyin. 

Kız Çocuk Kaban Fiyatları

Kız çocuk kaban fiyatları birçok etmen göz önüne alınarak belirlenir. Kumaş çeşidi de elbette dahil olmak üzere, yaş kategorisine bağlı olarak değişir. Tüm kabanlar, ayrı ayrı içerdiği küçük detaylar göz önüne alınarak her bir kaban özel olarak fiyatlandırılır. Örneğin: bir kabanın cep detayındaki küçük süslemeler için gereken detaylar da göz önüne alınır. Kız çocuk kabanlarda ucuz seçenekler, yüksek kalitede bulunur. Sonbahar ve kış dönemlerinde giyilen kabanların, ihtiyaçların farklılığı da bu fiyatların değişimini etkiler. En çok tercih edilen ve fiyat skalası fark etmeksizin tüm kabanlar bu kriterlere tabidir. Tüm bütçelere uygun kabanlar bulmak mümkündür. Neye ihtiyacınız olduğunuz yanında zevklerinize göre de  tercih etmek en önemli değerlendirme kriteridir. Bunu belirlemek için veya aradığınız kabanı bulmak için, siz de cimri.com’dan tüm kaban ürünlerinin modellerini inceleyebilirsiniz. Eğer dilerseniz de, tüm ürünleri karşılaştırabilir, kendinize en uygun olan modeli kolaylıkla seçebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery