Kız Çocuk Hırka

Kız Çocuk Hırka Fiyatları

120 Ürün gösteriliyor.
Kız Çocuk Hırka fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kız Çocuk Hırka modelleri ve Kız Çocuk Hırka fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kız Çocuk Hırka kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Koton, DeFacto, Lc Waikiki, Aziz Bebe, Losan. 120 adet Kız Çocuk Hırka fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
DeFacto L1742A6.19WN.ER105 Beyaz Unicorn Baskılı Fermuarlı Kız Çocuk Hırka

DeFacto L1742A6.19WN.ER105 Beyaz Unicorn Baskılı Fermuarlı Kız Çocuk Hırka

DeFacto K7507A619SMBK27 Siyah Kapüşonlu Kız Çocuk Hırka

DeFacto K7507A619SMBK27 Siyah Kapüşonlu Kız Çocuk Hırka

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kız Çocuk Hırka Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kız Çocuk Hırka markası:

2021 yılı Kız Çocuk Hırka Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 120 Kız Çocuk Hırka modeli içerisinde en ucuz Kız Çocuk Hırka fiyatı 22.9 TL iken, en yüksek Kız Çocuk Hırka fiyatı 107.43 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kız Çocuk Hırka fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kız Çocuk Hırka fiyatı ise 43.55 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kız Çocuk Hırka Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

En ucuz kız çocuk hırka modellerini Cimri.com sitesinden inceleyebilir, hırkaları karşılaştırabilirsiniz.

Hırka, günü kurtarmaktır, giyip çıkmaktır, sıcak günlerin akşamlarında sırtını üşütmemektir, serin sahil turlarında ürpertiden korunmaktır. Kızımızın koşup oynamasından sonra üzerine giydirip sıcaklığı gidene kadar onu korumaktır. Yumuşacıktır, anne sevgisini giymek gibidir. Giydirmesek bile çocuğa çantamıza koyarız, almadan çıkmayacağımız materyaller arasına girer hırka. Üşürse çocuk üzerine hemen giydirebileceğimiz bir kıyafettir. Hatta terlerse tişörtünün, kazağının yerine giydirebileceğimiz kullanımı rahat bir üründür. Düğün dernek ve özel gecelerde abiye kıyafetin üzerine kızınızın üzerine giydirebilmek üzere yanınızda ışıltılı, pırıltılı şık bir hırka bulundururuz.

Kız çocuk hırka modelleri nelerdir?

Hırkadan bahsedince örmek de aklımıza geliyor. Bunun için doğru yün ve şişleri seçmek, örnek araştırmak ve çocuğun üzerine uygun şekilde örmek gerekiyor. Elbette zor iş yani sabır ve zaman istiyor. Çocuk hırka modelleri ve yapılışı ile alakalı bilgilere birçok internet sitesinden ve mağazalardan ulaşabilirsiniz. Kız, erkek çocuk hırka örgü modelleri anlatımlı bir şekilde internette sunuluyor. Vitrinler özellikle bahar ve kış aylarında bu modellerle bezenmiş oluyor. Çocuk kapüşonlu hırka modelleri dahil birçok model karşınıza çıkıyor. En ucuz kız çocuk hırka modellerini Cimri.com sitesinden görüntüleyebilirsiniz.

Kız çocukları nazik ve heyecanlıdır. Keşfetmeyi, koşmayı, oynamayı severler. Evin önünde koştururken üstüne takabileceğiniz bir hırkası mutlaka olmalı. Sevimlilik abidesi olan kızlar her şeyi beğenmez. Onun yapısına uygun olmalı hırkası da. Arkadaşlarının yanında mahcup etmemeli. Sevmeli hırkasını ki giysin. Zor olmasın size hırkayı giydirmek. Değişik renk ve desenlerde yüzlerce ürüne ulaşabilir ve kızınız için en uygun olanı seçebilirsiniz. Birkaç çeşit hırkası olmalı çocuğun. Çılgın ve sportif bir hırkası olmalı mesela. Arkadaşlarıyla evcilik ya da saklambaç oynarken giymeli. En sevdiği renklerde olmalı. Belki çiçekli, belki uğur böcekli, belki papatyalı. Sonra şık bir hırkası olmalı. Ev gezmelerinde davetlerde giyebileceği hem koruyan hem de hoş görünen, çocukluğunu yansıtan, enerjisini açıkça ortaya koyan.

Kız çocuk hırka fiyatları ne kadardır?

En uygun fiyatlı kız çocuk hırkalarını, Cimri.com sitesinde, kız çocuk giyim ve iç giyim kategorisi altında bulabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery