track source
track source
track source
  • Apc BX1400U-GR 1400VA Kesintisiz Güç Kaynağı
  • Apc BX1400U-GR 1400VA Kesintisiz Güç Kaynağı
  • Apc BX1400U-GR 1400VA Kesintisiz Güç Kaynağı
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Apc BX1400U-GR 1400VA Kesintisiz Güç Kaynağı ürününün 0 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Apc Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS) fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Apc BX1400U-GR 1400VA Kesintisiz Güç Kaynağı yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.
Apc

Apc BX1400U-GR 1400VA Kesintisiz Güç Kaynağı

Bu ürünün satışını yapan mağazamız bulunmamaktadır.

Ürün Özellikleri

Apc BX1400U-GR 1400VA Kesintisiz Güç Kaynağı Özellikleri ve Detayları

  • Özellikler
  • Güç1400 VA
  • Genel Özellikler
  • Ürün TipiLine İnteraktif
  • Kapasite1400 VA
  • Aküden BaşlamaVar Var
  • Ses Seviyesi45 dB

Yorumlar

Apc BX1400U-GR 1400VA Kesintisiz Güç Kaynağı Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?

İnceleme

30.04.2021Yazan:Editor Admin

Apc BX1400U-GR 1400VA Kesintisiz Güç Kaynağı

Çeşitli elektrik ürünleri ve güç kaynakları ile dikkat çeken APC markası, UPS sistemleri ile kullanıcılara hizmet veriyor. 230 VAC çıkış gerilimi olan ürün, 50 Hz frekansında çalışıyor. Sinüse adımlı yaklaşma dalga çeşidini kullanan ürün, 12 kg ağırlığında bulunuyor. Kuru tip aküsü bulunan APC BX1400U-GR incelemesi için Cimri.com rehberliğinde ilerleyebilir, ürünün fiyatlarına, yorumlarına ve kampanyalarına aynı web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Apc BX1400U-GR 1400VA Kesintisiz Güç Kaynağı Özellikleri

APC güç kaynağı özellikleri ile kullanıcılara yüksek enerji sağlıyor. Line interaktif cihaz tipinde olan ürün, 1400 VA değeri ile çalışıyor. 700 W kapasitesinde çalışabilen APC UPS sistemi, 45 dB ses seviyesi ile geliyor. Tam bakımsız kuru tip bir aküsü olan cihaz, 7 Ah akü kapasitesinin yanında 12 V akü voltajını kullanıyor. Giriş verileri olarak ise 150 VAC düşük, 280 VAC yüksek gerilim aralığında enerji alabiliyor. Çıkış verileri olarak ise 230 VAC değerinde 50-60 Hz bandında çalışan cihaz, sinüse adımlı yaklaşma dalga türünü kullanıyor. Gösterge ve alarm sistemi de mevcut olan ürün, düşük akü, aşırı yük, uyku modu, akü modu, akü değiştirme gibi durumlarda alarm sistemini aktif edebiliyor. 12 kilogram ağırlığında bulunan UPS cihazı, 215 mm yüksekliğinde bulunuyor. Ayrıca 130 mm genişliği, 336 mm derinliği ile tasarımını tamamlıyor. Bu sayede fazla yer kaplamadan aktif bir şekilde kullanılabiliyor. LED göstergeleri de mevcut olan APC güç kaynağı, 8 saat şarj süresine sahip. 1 adet aküsü bulunan cihaz, aşırı yük ve düşük akü seviyelerinde kullanıcılarına alarm ile haber vererek önlem almasını sağlıyor.

Apc BX1400U-GR 1400VA Kesintisiz Güç Kaynağı Fiyatları

Apc BX1400U-GR 1400VA Kesintisiz Güç Kaynağı Fiyatları

Elektrikli ürünler ya da güç kaynağı modellerinde gerçekleştireceğiniz online alışverişler öncesi Cimri.com ile hızlı ve pratik bir şekilde fiyat araştırması yapabilirsiniz. Cimri.com ile saniyeler içinde size uygun UPS sistemlerinin fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Yüzlerce mağazadaki APC UPS güç kaynağı fiyatlarını Cimri.com üzerinde tek web sitesinde inceleyebilirsiniz. Bütçenize uygun fiyatlı ürün için Mağazaya Git ikonunu kullanarak ürünün teslimat bilgilerini ve ödeme seçeneklerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca APC güç kaynağının son 90 gün içerisindeki fiyat değişimini gösteren grafikleri de Cimri.com adresinde analiz edebilir, ürünün geçmiş dönem fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Apc BX1400U-GR 1400VA Kesintisiz Güç Kaynağı İndirim ve Kampanyaları

Güç kaynağındaki tüm indirim ve kampanyaları Cimri.com aracılığı takip edebilirsiniz. Bu indirimlerden yararlanarak kesintisiz güç kaynağı ürünlerindeki alışverişlerinizi ürünün normal fiyatının altında tamamlayabilirsiniz. Cimri.com üzerinde bulunan İndirimli Ürünler sayfasını kullanarak avantajlı fiyatlara sahip binlerce ürünü inceleyebilirsiniz. Benzer şekilde Kampanyalar sayfasını kullanarak aradığınız kategorideki tüm kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Mağazaların online alışveriş yapan kullanıcılara özel inceleme fırsatı verdiği broşürleri de Cimri.com’da inceleyebilirsiniz. Broşürler sayfası ile APC kesintisiz güç kaynağı indirimi var mı öğrenebilirsiniz.

Apc BX1400U-GR 1400VA Kesintisiz Güç Kaynağı Tüm Özellikleriyle Cimri’de İncele!

Cimri.com kullanıcılara online alışverinde pratik bir sistemden yararlanma imkanı sunuyor. Cimri.com ile milyonlarca ürünü fiyat, özellik ve kampanya gibi gibi başlıklar altında inceleyebilirsiniz. Bu sayede ürünü daha yakından tanıma şansı bulabilir, ürünler beklentilerinizi karşılıyor mu öğrenebilirsiniz. Ayrıca Cimri.com üzerinde yer alan puanlamalar ve kullanıcı yorumları sayesinde ürünü kullanan kişilerin görüşlerine de ulaşabilirsiniz. Benzer şekilde APC 1400VA güç kaynağı yorumlarına bakarak ürünü ve mağazayı değerlendirebilirsiniz. Cimri.com sayesinde pratik ve tasarruflu bir online alışveriş gerçekleştirerek, ürünleri daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Cimri'nin Seçimi
Logitech G430 Gaming Kulaklık
Logitech G430 Gaming Kulaklık
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery