Selpak, Kleenex, Berrak ve Sofia marka kağıt mendilleri en uygun fiyatlarla cimri.com sitesinde bulabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Endüstrinin gelişmesiyle birlikte, eskiden kullanılan kumaş mendillerin yerini tek kullanımlık bu mendiller almıştır. Kumaş mendiller aksesuar amacıyla kullanılmakta olup, mendil ihtiyacı daha çok tek kullanımlık ürünler karşılanmaktadır. Kağıt mendiller, hemen her alanda kullanılan temizlik malzemeleridir. Çantalarda taşınan kağıt mendiller, üzerimize bir şey döküldüğünde, nezle olduğumuzda, genel kullanımlı tuvaletleri kullandığımızda en çok ihtiyaç duyduğumuz küçük ve kullanışlı eşyalardır. Bu mendiller, cep mendil olarak çantalarda ceplerde taşınabildiği gibi, kutu mendiller de kullanılmaktadır. Selpak mendil fiyatlarını görüntülemek ve karşılaştırma yapmak için cimri.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Kutu mendiller daha çok, arabalarda, mutfaklarda, ofislerde, otellerde ve bazı restaurantlarda kullanılmaktadır. Bir kutu içerisinde birçok mendil düzenli bir şekilde bulunur. Kutu açılıp, üstteki mendil rahatlıkla çekilebilir. Bir mendil, kutu içerisinden çekilip alındıktan sonra, ikinci mendil hemen kullanılmak üzere kutu üzerindeki delikten çıkar. Bu sayede, tasarruflu bir şekilde mendil tüketimi sağlanmış olur. Kutu içindeki mendiller, kullandıkça çıkar. Kutu mendil imalatçılarının fiyatlarını karşılaştırmak ve en ucuz kutu mendilleri bulmak için cimri.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikle çocuklu hanımlar, çantalarında taşıyacakları cep mendiller ve arabalarında bulunduracakları kutu mendillerden sıklıkla yararlanırlar. Dışarıdayken çocuğun üzerine bir şey dökmesi, ellerinin kirlenmesi, tuvalete girmesi, arabaya bir şeyler dökmesi durumunda elinin altında bir kağıt mendil olması ciddi faydalar sağlar.

Kağıt mendiller neyden yapılır?

Sıklıkla kullandığımız bu ürünün hammaddesi tissue denilen bir maddedir. Tissue, genel olarak tüm temizlik kağıtlarında kullanılan, düşük gramajlı kuru krepleme ile üretilmiş bir malzemedir. Bazı mendillerin hammaddesi ise selülozdur. Bazı atık kağıtları geri dönüşüme sokarak da mendil üretimi yapmak mümkündür. Kağıt mendilin ambalajı üzerinden de okunabilir.

Kağıt mendil fiyatlarını karşılaştırıp, en ucuz mendil üreticilerini nasıl bulabiliriz? İş yeriniz veya kendiniz için, kutu veya cep mendil satın almayı düşünüyorsanız, cimri.com sitesinde, kağıt temizlik ürünü kategorisi altında bulunan, kağıt mendil sekmesini tıklayarak, kağıt mendil üreticilerini görüntüleyebilir, ürünler ve markalar arasında fiyat karşılaştırması yapabilirisiniz. https://www.cimri.com/kagit-mendil