Kafa Sallayan Köpek
”arama sonuçlarıKafa Sallayan Köpek Fiyatları
- 84 Ürün
Kafa Sallayan Köpek Biblo

YILDIRIM OYUNCAK Peluş Tasmalı Yürüyen Fiyonklu Köpek 25 cm Sesli Havlayan Kafa Ve Kuyruk Sallayan Köpek

Ozcmax Kafa Sallayan Köpek Biblo-

Kafa Sallayan Köpek Araç İçi Nostaljik Oyuncak

Kafasını Sallayan Köpek 3 ad.

Easy Toptan Kafa Sallayan Köpek Biblo

Neler Geldi Neler 3 Adet Birlikte Set - Araç Torpido Üstü Kafa Sallayan Köpek Seti 14X7X7 Cm Kahverengi Beyaz Turuncu

DMR Kafa Sallayan Köpek Süs Yapışkanlı Beyaz

3 Adet Kafa Sallayan Köpek Araç Aksesuarı Oynar Başlıklı Köpek Ar (457311641)

GÖNÜL Kafa Sallayan Köpek Araba Süsü Kahverengi - 001235

KAFA SALLAYAN KÖPEK ARABA SÜSÜ TURUNCU RENK 14 CM

KAFA SALLAYAN 3 Adet Kafa Sallayan Köpek 17x9x7 cm Farklı Renklerde

Mikasso Kafa Sallayan Köpek Araba Süsü - 001236 Nanopro - Çok Renkli

Mikasso 3 Adet Birlikte Set - Araç Torpido Üstü Kafa Sallayan Köpek Seti 14X7X7 cm Kahverengi Beyaz Turuncu - Çok Renkli

Çelik 3 Adet Kafa Sallayan Köpek - Oto Araç İçi Süsü / Kafa Sallayan Köpek Aksesuarı

Universal 3 Adet Birlikte Set Torpido Üstü Kafa Sallayan Köpek Seti 17x9x7cm Kahverengi Beyaz Turuncu Set

Marsel oyuncak KAFA SALLAYAN KÖPEK ARABA SÜSÜ KOYU KAHVERENGİ RENK 14 CM

Trust Store Kafa Sallayan Köpek Araba Süsü 4 Lü Set

3 Adet Birlikte Set - Arac Torpido Ustu Kafa Sallayan Kopek Seti 14X7x7 Cm Kahverengi Beyaz Turuncu

Erzi Kafa Sallayan Köpek Aracınıza Sevimli Bir Dokunuş 1 Adet

Kafa Sallayan Köpek

MCM Group Kafa Sallayan Köpek Aksesuar

Peluş Tasmalı Yürüyen Fiyonklu Köpek 25 Cm Sesli Havlayan Kafa Ve Kuyruk Sallayan Köpek

Kafa Sallayan Köpek Aksesuar - 1

baykuş oto Kafa Sallayan Köpek

Mikasso Kafa Sallayan Köpek Araba Süsü Beyaz - 001234 - Çok Renkli

Efe Oyuncak Kafa Sallayan Köpek

3 Adet Kafa Sallayan Köpek Araç İçi Aksesuar 17x9x7 cm Farklı Renklerde

2 Adet Kafa Sallayan Köpek Araç Aksesuarı Oynar Başlıklı Köpek Ar (457310525)

Gönül Kafa Sallayan Köpek Araba Süsü Turuncu - 001236 Nanopro

EWs Kahverengi Kafa Sallayan Köpek Araç Içi Aksesuar 17x9x7 Cm

GÖNÜL Kafa Sallayan Köpek Araba Süsü Beyaz - 001234
Kafa Sallayan Köpek
Kafa sallayan köpek araç içerisinde aksesuar olarak kullanılan ürünlerden biri. Araçların içerisinde, ön göğüs bölümünde eğlenceli görünüme sahip olan bu ürünler hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından ilgi ile karşılanan aksesuarlar olarak ön plana çıkar. Birçok farklı marka tarafından üretimi gerçekleştirilen kafa sallayan köpek figürleri, farklı boyutlarda ve farklı işlevsel özelliklere sahip olarak kkişilerin tercihlerine sunulur. Minimal yapıda tasarlanan kafa sallayan köpek figürleri araç hareket ettiği anda başını sağa sola, öne arkaya oynatarak görsel şölen ortaya çıkmasını sağlar. Yapışkanlı kullanıma sahip olan ürünler, araç içerisinde istenilen bölgeye monte edilebilir. Kafa sallayan köpek araba içinde aksesuar olarak sıklıkla tercih edilir. Kafa sallayan köpek incelemesi yapabilirsiniz. İnceleme sonucunda merak ettiğiniz detaylara hakim olabilirsiniz. Kafa sallayan köpek nasıl gibi sorulara inceleme içerisinde yanıt bulabilirsiniz. Diğer biblo kategorisini ziyaret ederek farklı ürün alternatiflerine göz atabilir, araştırmayı çeşitlendirebilirsiniz.
Kafa Sallayan Köpek Modelleri
Kafa sallayan köpek modelleri oyuncak veya dekoratif amaçlı üretilir. Bu tür ürünler elektronik mekanizmalar ile donatılmış olup, müzik çaldığında veya bir düğmeye basıldığında başlarını sallar. Aşağıdaki maddelere göz gezdirerek genel bir fikir sahibi olabilirsiniz.
- Kafa sallayan köpek çeşitleri içerisinde birbirinden farklı renklerde, farklı tasarımlarda ve farklı işlevsel özelliklere sahip olan oldukça geniş ürün yelpazesi bulunur. İster araç içerisinde ister ev yaşam alanlarında veya dış mekanlarda kullanılabilen bu ürünler, ebat olarak her bir modelde farklılık gösterir. Daha minimal figürler seven kişiler, araç içerisinde, iç mekanlarda ürünleri uygun alana monte ederek görsel yönden keyifli görünüm elde edebilir.
- Torpido üzerinde, ön cam alt bölümünde, mıknatıslı veya yapışkanlı şekilde monte edilerek kullanılan ürünler, 17 x 8 cm boyutları ile tercih edilebilir. Birbirinden sevimli görünüme sahip olan kafa sallayan köpek figürleri, birden fazla tercih edilerek araç içerisinde şık ve estetik görünüm oluşturulabilir.
- İlgi çekici tasarımların yanı sıra farklı fonksiyonel özelliğie sahip olan ürünler, pilli modeller tercih edildiği takdirde köpekler araç hareket halindeyken sürekli dans eder durumda gözükür. Bu sayede yolculuklar daha keyifli bir hale gelir.
- Oyuncak kafa sallayan köpek oynar başlıklı tasarıma sahip olan ürün çeşitleri, hareketli alanlara sabitlenerek gün içerisinde eğlenceli görüntü ortaya çıkabilir. Birçok modelde çift taraflı bant bulunması ürünlerin montaj işlemini daha pratik bir hale getirmeyi destekler.
- Kafa sallayan köpek biblo plastik, alçı, metal ve benzeri materyallerden tasarlanarak kişilerin tercihlerine sunulur. Ürünlerin plastik ve silikon malzemelerden tasarlanması dayanıklılığını arttırmada önemli bir etken. Uzun yıllar boyunca kullanıma uygun olan kafa sallayan köpek figürleri, monte edildiği alandan kolay bir şekilde ayrılmaz. Böylece daha uzun ömürlü bir şekilde kullanım sağlanabilir.
- Ahşap malzemelerden tasarlanan 10 cm en özelliği bulunan ürün modelleri, minimal yapısı ile araç içerisinde kalabalık görüntü oluşturmadan kolay kullanım sağlamaya yardımcı olur. Kadife kumaş malzemelerden tasarlanan oynar başlı köpek figürleri,monte edildiği zemini tam anlamıyla kavrayarak hoş bir görüntü ortaya çıkmasını sağlar.
- Kafa sallayan köpek modelleri farklı desenlerde üretilir. En yaygın desen seçenekleri arasında düz renk, benekli, çizgili ve karışık desen bulunur.
- Kafa sallayan köpek pitbull başını müziğe veya bir düğmeye basıldığında ritmik bir şekilde sallayarak eğlenceli bir görüntü sunar. Bu aksesuar, pitbull ırkının karakteristik özelliklerini yansıtabilir.
- Kafa sallayan köpek wildlebend, kahverengi, beyaz, benekli ve uzun kulaklı yapısı ile birbirinden sevimli görünümde sahip olabileceğiniz geniş ürün seçenekleri ile ön plana çıkar.
Kafa Sallayan Köpek Kullanım Alanları
Kafa sallayan köpek kullanım alanları çeşitlilik gösterir. Kafa sallayan köpek genellikle eğlence ve dekoratif amaçlar için kullanılır. Kullanımı oldukça basit. Bir düğmeye basıldığında veya müzik çaldığında başını sallamaya başlar. Bu tür bir aksesuarı evde, ofiste ve herhangi bir dekoratif amaçlı alanda kullanabilirsiniz. Masanın üzerinde, kitaplıklarda ve raf üzerinde sergileyebilirsiniz. Kullanım talimatları ürün ile birlikte gelir. Genellikle pil veya başka bir güç kaynağı gerektirir. Pilin yerleştirilmesi veya şarj edilebilir bir modelse şarj edilmesi gerekebilir. Bunun dışında, kafa sallayan köpek eğlenceli bir detay olarak kullanılır. Bazı modeller müzik eşliğinde hareket ederken, diğerleri sadece başlarını sallayarak komik ve sevimli bir görüntü sunar. Kullanımı oldukça basit olduğu için sadece düğmeye basarak etkinleştirilir ve keyifli bir detay olarak kullanılır. Kafa sallayan köpek satın alırken her kişi zevkini ve stilini yansıtacak modelleri tercih edebilir. Herkesin zevkine uygun nitelikte tasarlanan kafa sallayan köpek figürleri, birbirinden farklı boyutlarda ve tasarımlarda bireylerin karşısına çıkar. Göz alıcı tasarım özelliği ile geçmişten bugüne dikkatleri üzerine çekmeyi başaran kafa sallayan köpek figürleri, araçların içerisinde oldukça nostaljik görüntüler ortaya çıkmasını sağlar. Ürün tercihlerinde bulunurken ürünlerin montaj sırasında oldukça rahat ve pratik bir şekilde yapıştırma işlevinin sağlanacağı modelleri tercih etmek, ürünlerin araçlar içerisinde uzun ömürlü bir şekilde kullanılmasını kolaylaştırır.
Kafa Sallayan Köpek Fiyatları
Kafa sallayan köpek fiyatları ürünlerin marka, model, teknik özelliği doğrultusunda değişiklik gösterir. Üretim sırasında kullanılan materyallerin özelliği artan ve azalan fiyat seçeneklerinin ortaya çıkmasını sağlar. Farklı boyutlarda tasarlanan kafa sallayan köpek figürleri boyut özelliği doğrultusunda çeşitli fiyat seçeneklerine sahip olabilir. Ürünlerin kadife, plastik, kumaş ve silikon materyallerden tasarlanması birbirinden farklı fiyat çeşitliliğinin ortaya çıkmasında önemli bir etkendir. Online fiyat araştırması yapmak kolay. Ürünlerin fiyatlarını Cimri sitesini ziyaret ederek detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Sitenin, filtreleme seçeneklerini kullanarak bütçenize hitap eden fiyat aralığına sahip olan ürünleri görebilirsiniz. En ucuzdan en pahalıya göre fiyat sıralaması yapabilirsiniz. Mağazalar arası yönlendirme seçeneklerini kullanarak daha kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Ürünlerin model ve özelliklerini platform ziyaret ederek analiz edebilirsiniz. Ürün sayfalarında kredi kartı tek çekim, havale ve taksitli fiyatlarının gösterilmesi, alışveriş yapanların ödeme seçeneklerini karşılaştırarak daha bilinçli bir şekilde alışveriş yapmalarına olanak tanır. Böylece, farklı ödeme seçeneklerinin ürün fiyatları üzerindeki etkisini görebilir ve en uygun ödeme yöntemini seçebilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri kişilerin bütçe esnekliğini artırır. Kafa sallayan köpek indirimi olduğunda haberdar olabilirsiniz. Bunun için fiyat alarmı uygulamasını aktif hale getirebilirsiniz. Böylece ilgili ürünün fiyatı düştüğü zaman anında bildirim gelir. Her gün Türkiye genelinde binlerce mağaza ve ürün araştırılıp ürün fiyatları önceki günler ile karşılaştırılmakta. Araştırma sonucunda fiyatı düşen ürünler günün fırsatları sayfasında paylaşılır. Kişiler indirimli ürünler sayfasında tüm indirimli ürünlere tek bir sayfa üzerinden hızlıca ulaşırken, ürün kartında indirim oranının yanı sıra indirimden önceki eski fiyat ve kazanç miktarını da görüp daha kolay karar verebilir.
Kafa Sallayan Köpek Fiyat Karşılaştırması
Cimri, kafa sallayan köpek fiyat karşılaştırması ve detaylı mağaza bilgileri sunan bir platform. Burada, farklı mağazaların sunduğu fiyatları karşılaştırabilir, uygun fiyatlı seçenekleri kolayca bulabilirsiniz.Ayrıca mağazaların varsa taksit seçeneklerini ve kargo sürelerini öğrenerek, alışverişinizi daha bilinçli bir şekilde yapabilirsiniz. Sitenin sunduğu özellikler arasında sekiz farklı ürünü karşılaştırma imkanı da bulunur. Böylece gerçekte ihtiyacınız olan ürünü keşfedebilirsiniz. İyi fiyattan satın alma konusunda önemli bir veri analizine zahmetsizce ulaşabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza en uygun ürünü seçerken, ürünlerin özelliklerini ve fiyatlarını detaylı inceleyebilirsiniz. Ürün sayfalarına geçerek, özellikleri detaylı bir şekilde gözden geçirebilir ve geçmiş fiyat analizleri grafiğini inceleyerek fiyat değişimlerini takip edebilirsiniz. Böylece güncel fiyatlar ile geçmiş fiyatları karşılaştırarak en uygun zamanı değerlendirebilirsiniz. Ürün yorumları da Cimri'nin sunduğu değerli bilgiler arasında yer alır. Kafa sallayan köpek yorumları ürünleri kullanmış kişilerin deneyimlerini paylaşarak, ürün hakkında daha detaylı bilgi edinmenizi sağlar. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan site, her geçen gün kategoriler, ürünler, markalar ve listelenen mağaza sayısını genişletmekte. Binlerce markanın ve çeşitli kategorilerin bulunduğu platformda, her türlü ihtiyaca uygun ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Kategori çeşitliliği ve marka sayısındaki sürekli artış, kişilerin daha geniş bir seçenek yelpazesi içinde aradıklarını bulmalarını sağlar. Ayrıca biblo ürünleri için geniş bir fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Bu kategori dekoratif amaçlı kullanılan çeşitli figürleri ve heykelleri içerir. Biblolar, evin farklı alanlarında kullanılabilecek estetik ve görsel bir zenginlik sunar. Ürünleri nesnel bir şekilde inceleyebilirsiniz. Milyonlarca farklı ürün yazılan ürün inceleme içeriklerinden yararlanabilirsiniz.