Jeneratörler

Jeneratörler Fiyatları

473 Ürün gösteriliyor.
Yakıt Tankı Kapasitesi
Voltaj
Sürekli Çalışma
Gürültü
Tekerlek
Jeneratörler fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Jeneratörler modelleri ve Jeneratörler fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Jeneratörler kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Samsung, Stanley, Honda, Einhell, Hyundai. 473 adet Jeneratörler fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Jeneratörler Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Jeneratörler markası:

En Çok İncelenen Jeneratörler Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Jeneratörler Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 473 Jeneratörler modeli içerisinde en ucuz Jeneratörler fiyatı 10.8 TL iken, en yüksek Jeneratörler fiyatı 128108.55 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Jeneratörler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Jeneratörler fiyatı ise 4945.36 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Jeneratörler Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Attlas ECO 2500 Benzinli Jeneratör
Attlas ECO 2500 Benzinli Jeneratör
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Aksa AAP-1000I Benzinli Jeneratör
Aksa AAP-1000I Benzinli Jeneratör
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Jeneratör

Günlük hayatta herhangi bir iş yaparken çoğu kullanıcı kesintiye uğramak istemez ancak gün içinde birçok nedenden dolayı elektrik kesintisi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle anlarda kısa sürede enerjiye ulaşmanızı sağlayan Jeneratörlerden yardım alırsınız. Piyasada destek alabileceğiniz birçok marka ve model seçeneği bulunur. Her bütçeye hitap edecek şekilde hazırlanan jeneratörler sayesinde kendinize en uygun modeli bulabilirsiniz. Jeneratörler birden fazla versiyonu ile kullanıcı karşısına çıkar. Jeneratör dizel modelinin yanı sıra benzinli versiyonları da bulunur. Her kullanıcı aldığı ürünün eve ve birçok yere uyum sağlamasını ister. Jeneratörler genel olarak hem ev hem de işyerlerine uyum sağlayacak şekilde tasarlanır. Marka ve modele göre ürünlere eklenen özellikler değişiklik gösterir. Jeneratör markaları farklı modeller sunduğu için her modelde fark yaratan bazı özellikler bulunur. Piyasada yer alan jeneratörler farklı kalite ve fiyat seçenekleri ile kullanıcıya ulaşır. Ürünlere eklenen her bir özellik aynı zamanda fiyatları da etkiler. Her kullanıcı ürünün çıkardığı yüksek sesten rahatsız olur. Bu nedenle ürün seçiminde ses seviyesi ile ilgili kısa bir araştırma yapabilirsiniz. 

Jeneratör Çeşitleri

Her kullanıcı gün içinde birçok üründen yardım alır. Gün içinde birçok nedenden ötürü bulunduğunuz ortamda elektrik kesintileri oluşabilir. Her kullanıcı bu soruna kısa sürede çözüm üreten jeneratörlere yönelir. Ürünler birçok marka tarafından farklı özellikler ile satışa sunulur. Tercih edilen markaya göre jeneratör çeşitleri ve özellikleri artabilir. Her markada farklı güç seviyelerine sahip modeller bulunur. Jeneratörler sürekli ya da bazı dönemlerde güç harcamaya göre programlanır. 5 kva jeneratör çeşitleri başta olmak üzere birçok model hava soğutma seçeneği bulunur. Ürünler benzinli ya da dizel kullanıma uygun şekilde tasarlanır. Marka ve model gibi unsurlar güç üzerinde etkin rol oynar. Tercih ettiğiniz modele göre güç seviyesi artıp azalabilir. Jeneratörlerin yağ tankı ve depo kapasitesi gibi detayları model bazında değişiklik gösterir. Ürünlerin dolu depo ile çalışma süresi marka ve modele göre artıp azalabilir. Jeneratörler dijital göstergeli ya da göstergesiz şekilde satışa sunulur. Dijital göstergeli modellere bu özelliği nedeni ile daha fazla ücret ödemeniz gerekebilir. 3 kva jeneratör çeşitleri hafif ve kolay kurulabilir yapısı ile kullanıcıların dikkatini çeker. Birçok kullanıcı jeneratörlerin oldukça ağır ve büyük ürünler olduğunu düşünür. Birçok markada büyük ve küçük jeneratör modelleri bir arada sunulur. Küçük ürünler sayesinde çok daha portatif bir ürüne sahip olursunuz. Jeneratörler dayanıklı iç ve dış yapısı ile uzun süre ilk günkü performansla çalışır. Düzenli olarak gerekli bakımlarını yaptığınız sürece ürün performansı daima ilk günkü gibi kalır. 8 kva jeneratör modelleri güçlü yapısı ve uzun süren kullanım şekli ile kullanıcıların en çok ilgisini çeken versiyonlar arasında yer alır. Her marka birçok modelin benzinli, mazotlu ve dizel versiyonunu  bir arada sunar. Jeneratör benzinli seçeneği ile dizel versiyonu arasında performans ve kullanım süresi açısından bazı farklar görülür. Genel olarak tüm jeneratörler uzun süre enerji sağlayacak şekilde tasarlanır. Bu sayede elektriğin olmadığı anlarda kesintisiz enerjinin tadını çıkarabilirsiniz.Bu süre tercih ettiğiniz markaya göre artıp azalabilir. 

Jeneratör Fiyatları

Her ürün bulunduğu kategoriye göre farklı fiyat standartlarına sahip olur. Jeneratörler de kendi içinde modellerine göre bir fiyatlandırmaya tabi tutulur. Ürünler farklı markalar tarafından kullanıcıya sunulur. Tercih ettiğiniz markanın bilinirliğine ve kalitesine göre ürünlerin ücreti değişiklik gösterir. Jeneratörlerin fiyatı belirlenirken birden fazla faktör etkisini gösterir. Bu nedenle ürünlerin özellikleri fiyatı belirleyen temel unsurların başında gelir. Ürünler mazotlu, benzinli ve dizel olmak üzere üç farklı şekilde satışa sunulur. Jeneratör mazotlu versiyonu ile benzinli versiyonu arasında fiyat farkı görülebilir. Jeneratörler kendi için farklı modellere ayrılır. Bu nedenle birçok marka ürünlerini model bazında fiyatlandırılır. Piyasaya yeni sürülen bir model tercih ettiyseniz diğerlerine kıyasla daha fazla ücret ödemeniz gerekebilir. Bunun yanı sıra daha önceden beri satışta olan ürünleri biraz daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Jeneratör mini ile büyük boy seçenekleri aynı şekilde fiyatlandırlmaz. Mini ürünler daha uygun fiyattan satışa sunulur. Cimri.com’u inceleyerek hangi marka ve modelin nerede daha uygun olduğunu görebilirsiniz. 

Jeneratör Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Piyasada yer alan birçok ürün farklı markalar tarafından çeşitli kalite seçenekleri ile satışa sunulur. Kullanıcılar ise bu ürünleri alırken kendi ihtiyacını göz önünde bulundurur. Jeneratör seçimi yaparken ise  çoğu kullanıcı birden fazla ayrıntıya dikkat eder. Bunların başında jeneratör özellikleri gelir. Ürünlere eklenen her bir özellik aynı zamanda fiyata da yansır. Bu nedenle ürünleri alırken fiyat ve performans uyumunu da araştırabilirsiniz. Jeneratör alırken çoğu kullanıcı güç seviyesine ayrıca dikkat eder. Ürünü kullanım sürenize ve kullanım sıklığınıza göre seçebilirsiniz. Uzun süreli kullanımlar için yüksek güce sahip modeller daha sağlıklı sonuçlar verir. Jeneratör tipleri birden fazla seçenek ile kullanıcı karşısına çıkar. Model tercihi yapmadan önce bu tipler hakkında kısa bir araştırma yaparak kendinize en uygun modeli seçebilirsiniz. Jeneratör satın alırken hava soğutma sistemine dikkat etmeniz gerekir. Uzun süreli kullanımlarda hava soğutma sisteminin olmaması bazı sorunlara yol açabilir. Tercih ettiğiniz marka ve model ile ilgili kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz.  

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery