track source

İç Body

En Ucuz İç Body Fiyatları

72 Ürün gösteriliyor.
İç Body fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. İç Body modelleri ve İç Body fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. İç Body kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Şahinler, Doreanse, Anıl, NBB, Namaldi. 72 adet İç Body fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Columbia Wl1058 Kadın Mont
Columbia Wl1058 Kadın Mont
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Adidas CD4298 Erkek Eşofman Üstü
Adidas CD4298 Erkek Eşofman Üstü
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

İÇ BODY KULLANIMI VE FAYDALARI NELERDİR?

Bu ürün, özellikle kış aylarında kazakların, sweatshirtlerin içine giyilir. Kazaklar, her ne kadar sıcak tutsa da iç body giymeden direkt tene giyildiğinde sıcak tutmazlar. Özellikle bayanlarda karın bölgesini sıcak tutmak önemli olduğundan, üzerlerine giydikleri kalın giysilerin içine mutlaka iç body de giyerler. Alttan çıtçıtlı modeller, belin ve karnın açılmasını engeller, estetik dururlar. Ayrıca, iç çamaşırı olarak da kullanılabilirler.

İç body modelleri nelerdir? Ne amaçla giyilir?

Bu ürünler, genellikle askılı olup karnı kapatacak, hatta pantolonun içine sokulacak uzunlukta olur. Bazı alttan çıtçıtlı modelleri de vardır. Kumaşları genelde penyedir. Bu ürünler, soğuktan korunma amacıyla giyilebileceği gibi, kıyafetlerin daha estetik görünmesi için de giyilebilir. Boğazlı, yarım kollu, uzun kollu modeller, üzerine giyilen kıyafetin daha fit durmasını sağlar. Gömleklerin içine de giyilebilir. Özellikle bayanlar, gömlek giydiklerinde bütün düğmelerini düğmelemek istemezler. Bu durumda hafif bir dekolte görünmesi söz konusu olabilir. Bu dekolteden rahatsız olan bayanlar, daha kapalı yakalı bir iç body giyerek, dekoltenin görünmesini engellerler. Bazı bodyler iç çamaşırı olarak da giyilebilir. Elastik kumaşlardan üretildikleri için bedenleri, S, M ve L olarak genellikle standart ölçülerde olur.

İç body nerelerde satılır?

İç body, genellikle iç çamaşırı satan mağazalar ve online alışveriş sitelerinde bulunabilir. Derya Kurşun, Doreanse, Anıl, NBB, Anıt, Sistina, Gallipoli, Namaldi, Terry Pau, Emay, Elite Life, Miorre, Maranda, Donwear ve Jiber marka ürünleri, en uygun fiyat garantisi ile cimri.com sitesinden inceleyebilirsiniz. Bu siteye üye olduğunuzda, satın almak istediğiniz ürünün marka ve modelini biliyorsanız, arama kutusuna gelerek, aratabilir, o ürünü en ucuz fiyatla satan online sanal mağazanın hangisi olduğunu tek tıkla bulabilirsiniz. Cimri.com, online alışverişleriniz sırasında zaman kaybı yaşamamanız için ideal çözümler sunar. Aradığınız ürünü kim satıyor? Hangi fiyatla satıyor? Aradığınız ürüne alternatif ürünler neler? Gibi sorularınıza cimri.com sitesi ile cevap bulabilirsiniz. Ayrıca, beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz ürün üzerindeki ‘fiyat alarmı’ butonunu aktif konuma getirerek, ürünün fiyatı düştüğünde hemen haberdar olabilirsiniz.

https://www.cimri.com/ic-body

track source