Helva

Helva Fiyatları

1331 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Ambalaj Tipi
Şeker
Vakum
Çoklu Paket
Helva fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Kedi Vitamini Fiyatları
 • Konserveler Fiyatları
 • Soğuk Toz İçecek Fiyatları
 • Köpek Sağlık-Bakım Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Helva Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Helva markası:

  En Çok İncelenen Helva Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Helva Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1331 Helva modeli içerisinde en ucuz Helva fiyatı 1.61 TL iken, en yüksek Helva fiyatı 485.45 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Helva fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Helva fiyatı ise 30.99 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Helva Ürünleri Hangileridir?

  Helva Çeşitleri Nelerdir?

  Cimri.com
  Helva Çeşitleri; Dondurmalı İrmik Helvası, Peynir Helvası, Kaymaklı Un Helvası, Saray Helvası, Şerbetsiz Un Helvası, Süt Helvası, Kandil Helvası, Portakallı İrmik Helvası, Sıcak Helva, Un Helvası, Krokanlı İrmik Helvası, Pekmezli Helva ve Dondurmalı İrmik Helvası Gibi Çeşitleri Bulunmaktadır.

  Helva Nerelerde Muhafaza Edilir?

  Cimri.com
  Helva Serin, Kuru ve Işık Almayan Yerlerde Saklanmalıdır

  Helva'nın Paketi Açıldıktan Sonra Ne Kadar Sürede Tüketilmesi Gerekir?

  Cimri.com
  Helvanın Paketi Açıldıktan Sonra Bir Hafta İçinde Tüketilmelidir.
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Helva

  Gün içerisinde sıkça tüketilen ürünler vardır. Bunlardan bazıları abur cubur niyetinde iken bazıları beslenmede yer edinmiş yiyeceklerdir. Helva tam da bu ürünlerden biridir. Özellikle ülkemizde helvaların kahvaltı sofralarında kendilerine yer bulabilmeleri oldukça olasıdır. Helva çeşitleri, hem son derece sağlıklı olmaları hem de oldukça lezzetli olmalarından ötürü en fazla tercih edilen yiyeceklerden biridir. Helva çeşitleri çok sayıda kullanıcının damak zevkine hitap eden, besleyici özelliklere sahip ürünlerden biridir. Günlük hayatta sıklıkla tüketilen yiyeceklerin ve besinlerin içerlerinde bulunan helva, aynı zamanda besin değeri olarak da oldukça zengin yiyeceklerden biridir. Helva, hem kültürel hem de sağlıksal açıdan günlük hayatımızda kendine yer bulabilmiş yiyeceklerden biridir. Bu yiyecekler, günlük hayatta sıklıkla tüketilen ürünlerin ve aromalarının kullanıldığı birçok farklı seçeneklere sahiptir. Bu ürünler damak zevkine güvenenler için en ince kararda hazırlanmış yiyeceklerden biridir. Eğer kahvaltı sofranızda hem lezzetle tüketeceğiniz hem de zengin besin değerleriyle sağlıklı bir tüketim yapacağınız bir yiyecek arıyorsanız, helva çeşitleri arasından dilediğiniz ürünleri seçebilirsiniz.

  Helva Çeşitleri

  Çok sayıda helva çeşitleri bulmanız mümkündür. Bu çeşitlilik genel olarak kullanıcılar tarafından sıklıkla tüketilen ürünlerin helva yapımında kullanılması ve kullanıcıların satın almak istedikleri ürün seçeneklerinin paket özellikleri ile ilgilidir. Örneğin irmik helvası çeşitleri, uzun yıllardan beri ülkemizde tüketimi mevcut olan helva çeşitlerinden biridir. İrmiğin çeşitli ürünler dahilinde kavrulması ve çeşitli ürünler ile birlikte helva içerisinde pişirilmesiyle elde edilen bu ürün, en fazla tüketilen helva çeşitlerinden biri olma özelliğine sahiptir. Bir diğer sıklıkla tüketilen helva çeşidi ise un helvası çeşitleridir. Un helvası, genel olarak ülkemizde uzun yıllardan beri yapılan ve uzun yıllardan beri tüketimi mevcut olan helva çeşitlerinden biridir. Bu helva çeşitleri genel olarak un, şeker, su gibi bulunması son derece kolay malzemelerle elde edilen ürünlerden biridir. Pekmezli helva çeşitleri ise özellikle tüketimi son yıllarda oldukça fazla olan helva çeşitlerinden biridir. Pekmezli helvalar, insan sağlığı açısından faydalı ve besin değeri olarak oldukça zengin bir diğer ürün olan pekmezin helva içerisinde uyumlu bir şekilde harmanlanmasıyla elde edilen ürünlerden biridir. Peynirli helva ise özellikle son zamanlarda üretilmeye başlanan ve tüketimi oldukça çok olan helva çeşitlerinden biridir. Peynirli helva çeşitleri, besin değeri yüksek olan peynirin helva içerisinde lezzeti ve tadı bozmayacak şekilde pişirilmesiyle elde edilen ürünlerden biridir. Helva seçiminde aradığınız lezzeti bulma yolunda, doğru ismi bulmanız da oldukça önemlidir. Bu yüzden helva markaları arasından en fazla güvendiğiniz isimleri tercih edebilir, alışveriş aşamasında bu markalardan faydalanabilirsiniz. Dilerseniz bir klasik halini almış olan tahin helva çeşitlerinden de bu noktada faydalanabilirsiniz. Tahin helvalar, çok sayıda kahvaltılık ürünle birlikte kullanılan tahinin, helva hazırlanması aşamasında kullanılan çeşitlerinden biridir. Fıstıklı helva bu noktada seçebileceğiniz farklı helva çeşitlerinden biri olabilir. Bunun yanında sade helva çeşitleri de, eğer helva seçiminizi klasik çeşitlerden yana yapmak istiyorsanız; gönül rahatlığı ile seçebileceğiniz ürünlerden biridir. Kakaolu helva çeşitleri, özellikle çocuklar tarafından oldukça beğenilen seçeneklerden biridir. Bu helva çeşitleri, kakaonun eşsiz tadının helva içerisinde en lezzetli şekilde kullanılmasıyla meydana gelen ürünlerden biridir.

  Helva Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Helva çeşitleri arasından seçim yaparken birçok husus sizin için belirleyici olabilir. Eğer helva seçiminizi lezzetine ve kalitesine güvendiğiniz bir isimden yana yapmak isterseniz, bu alanda uzun yıllardan beri süren bir üretimle, deneyim kazanmış isimlerden birini tercih edebilirsiniz. Satın alacağınız ürünün paket seçenekleri de sizin için belirleyici olabilir. Örneğin uzun süreler boyunca tüketebileceğiniz bir ürün arıyorsanız, paket içerisinde fazla miktarda helva barındıran seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra damak zevki de yapacağınız seçim konusunda oldukça belirleyicidir. Örneğin, klasik helva çeşitlerini beğeniyorsanız; seçiminizi sade helva çeşitlerinden yana yapabilirsiniz. Bunun yanında irmik helvası çeşitleri de, klasik helva seçiminde yararlanabileceğiniz seçeneklerden biridir. Un helvası da klasik helva tadının vazgeçilmez örneklerinden biridir. Daha farklı tatlar barındıran helva çeşitlerini seçmek isterseniz, fıstıklı helva çeşitleri bu hususta sizin için iyi bir seçenek olabilir. Aynı zamanda kakaolu helva çeşitleri de, farklı bir tat aramak isterseniz seçebileceğiniz ürünlerden biridir.

  Helva Fiyatları

  Her ürün satışa çıkarılırken kullanıcılara sunduğu çeşitli faydalar dahilinde fiyat belirlenmesine uğrar. Dolayısıyla helva fiyatları da, bahsi geçen helva çeşitlerinin kullanıcılara sundukları avantajlar dahilinde şekillenirler. Örneğin, paket içerisinde uzun süre boyunca tüketilebilecek kadar ürün barındıran helva çeşitleri, daha kısa süreler dahilinde tüketilen helva çeşitlerinden yüksek fiyatlarda olabilirler. Bu alanda kalitesini ve deneyimini kanıtlamış olan markalar tarafından üretilen helva çeşitleri, daha az bilinen markalarca üretilen helva çeşitlerinden fiyat konusunda belirgin farklılıklarda olabilirler. Bunun yanında klasik bir lezzete ve tat özelliğine sahip helva çeşitleri ile daha farklı ve daha az bilinen bir tada sahip helva çeşitleri arasında fiyat hususunda farklılıklar olabilir. Bahsi geçen nadir lezzetli ürünler diğerlerinden daha yüksek fiyatlarda olabilir. Eğer detaylı bilgilere de erişebilmek isterseniz helva yorumlarını okuyarak, kullanıcıların düşüncelerini ve bununla ilgili tavsiyelerini öğrenebilirsiniz. Kendiniz için en uygun ürünlere erişebilmek için de cimri.com adresinden faydalanabilirsiniz. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery