Gümüş Setler

Gümüş Setler Fiyatları

853 Ürün gösteriliyor.
Gümüş Setler fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Gümüş Setler modelleri ve Gümüş Setler fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Gümüş Setler kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Teleplus, Toshiba, Harem Altın, Mavio, Fossil. 853 adet Gümüş Setler fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Gümüş Setler Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Gümüş Setler markası:

2021 yılı Gümüş Setler Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 853 Gümüş Setler modeli içerisinde en ucuz Gümüş Setler fiyatı 19.08 TL iken, en yüksek Gümüş Setler fiyatı 6361.39 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Gümüş Setler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama Gümüş Setler fiyatı ise 432.62 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Gümüş Setler Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Gümüş Setler

Gümüş geniş kullanım alanına sahip değerli maden çeşitlerinden biridir. Günümüzde gümüşün birçok ürünün yapımında kullanıldığı görülür. Başta takılar da, süs eşyalarında olmak üzere, elektronikte, bozuk para üretiminde ve daha birçok alanda kullanılabilir. Gümüşün en yaygın kullanım hali olan takı ve aksesuarlar da saf gümüş kullanım oranı farklılık gösterir. Gümüş takılar 800 ayar, 900 ayar veya 925 ayar olarak üretilir. Takılarda üretiminde kullanılan 800 ayar gümüşte 200 gram alaşım, 900 ayar gümüşte 100 gram alaşım, 925 ayar gümüşte ise 75 gram alaşım maddeleri bulunur. Gümüş takılar hemen her bütçeden kullanıcının ulaşabileceği fiyatlara sahiptir. Kadın, erkek, çocuk her yaştan kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilir. Günlük yaşantı içerisinde takı ve aksesuar kullanımı oldukça fazladır. Kullanıcıların zevkine ve tarzına hitap eden gümüş takı alternatiflerini bulmak mümkündür. Gümüş takılar yüzük, kolye, küpe, bileklik gibi tek parça halinde temin edilebildiği gibi setler halinde de üretilir. Gümüş takı seti çeşitleri farklı tasarımlarda ve farklı özelliklerdedir. Işığı yansıtma gücü oldukça fazla olan gümüş takılar üzerinde değerli taşlar kullanılarak ürünler daha gösterişli hale getirilebilir.

Gümüş Set Modelleri

Gümüş ülkemizde geniş kullanım alanına sahip değerli madenlerden biri olarak karşımıza çıkar. Gümüş yapısı itibari ile endüstriyel alanda ve takı, aksesuar, süs eşyası gibi ürünlerin üretiminde kullanılabilir. Gümüş eşyalar da kullanılan gümüş ayarı değerleri farklı özelliklerdedir. Genellikle gümüş takılar 925 ayar gümüşten elde edilir. 925 gram ayar gümüş içerisinde 850 gram saf gümüş bulunur. Ayrıca gümüş takılarda 800 ayar ve 900 ayar olarak üretilmiş alternatifler de mevcuttur. Ürünlerde alaşım maddelerinin kullanılmasının sebebi maliyetin düşürülmesi ve daha kolay ulaşılabilir hale getirilmesidir. Geçmiş dönemlerden günümüze kadar gümüşün en çok kullanımının olduğu ayna tarak setleri üzerinde farklı motifler kullanılmıştır. Bozulmayan ve dayanıklı yapısı ile nesiller arasında bağ kurmayı sağlayabilecek ürünlerden biridir. Ayna tarak gümüş set çeşitleri kendine özgü desenleri ile ve sıklıkla el üretimi olması sebebiyle en değerli ürünler arasında sayılabilir. Gümüş takılar erkek, kadın ve çocuk kullanıcılar için farklı tasarımlarda ve özelliklerde üretilir. Küpe, kolye, bileklik gibi takı çeşitleri en sık kullanılan ürünler arasındadır. Gümüş kolye küpe set seçenekleri arasında taşlı ve taşsız modelleri bulmak mümkündür. Günümüzde gümüş sadece doğal rengi ile değil rose, rose gold ve sarı rengi ile de ürünlerin üretiminde kullanılır. Gümüş takı seti modelleri günlük yaşantı içerisinde her tarza uyum sağlayabilecek tasarımlarda üretilmiştir. Spor tarzda kombinlerle kullanılabilecek aksesuarlar olduğu gibi özel günlerde şık ve gösterişli değerli taşların kullanıldığı ürün seçenekleri de vardır. Gümüş çocuk set takılarda hayvan figürlerine yer verilmiştir. Hayvan figürlerinin, çiçek, doğa figürlerinin ve eğlenceli tasarımların yapıldığı ürünler çocuklar tarafından severek kullanılabilir. Farklı renklerde üretilen gümüş takı seçenekleri ile farklı kombinler elde edilebilir. Gümüş zincirler tek başına kullanılabilir veya gümüş uçlarla şık görünüm yakalanabilir. Gümüş setler de ürünün tasarımına ve üzerinde kullanılan taşların ağırlığına göre gram özellikleri değişir. Gümüş ürünlerin bakımı düzenli olarak yapıldığında uzun yıllar özelliğini kaybetmeden kullanım sağlanabilir.

Gümüş Set Fiyatları

Günlük yaşantı içerisinde birçok takı ve aksesuar çeşidinin kullanımı yapılır. Takılarda altın, gümüş gibi değerli madenlerden üretilmiş alternatifler oldukça fazladır. Gümüş takılar hemen her yaştan kullanıcının altına göre daha uygun fiyatlarla temin edebileceği fiyat aralıklarındadır. Gümüş takılar da ürünün özelliğine göre ayar değerleri farklılık gösterir ve genellikle takılarda 925 ayar gümüş kullanımı vardır. Gümüş takılar tek olarak veya setler halinde temin edilebilir. Gümüş takı seti fiyatları ürünün tasarımına ve gramına göre değişiklik gösterir. El işçiliği olan ürünlerde fiyatlar daha maliyetlidir. Gümüşten elde edilen en maliyetli eşyaların arasında ise ayna tarak setleri vardır. Ayna tarak setleri genellikle el işçiliği ile üretilir ve gram olarak fazlaca gümüşten elde edilir. Gümüş takılar da tek parça halinde alınan ürünler daha ekonomik olurken set içerisinde birçok ürünün yer alması sebebiyle fiyatlar yükselir. Setlerde kullanılan taşın özelliğine göre fiyatlar değişiklik gösterir. Gramı düşük taşsız ürünlerde fiyatlar daha uygundur. Ayrıca 800 ayar ve 900 ayar gümüşten elde edilen eşya ve takıların fiyatları da yine 925 ayar gümüş ürünlere göre uygun olur.

Gümüş Set Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Günümüzde gümüş madenine endüstriyel alanda ve gündelik yaşantıda kullanılan birçok eşya, aksesuar ve takı çeşitlerinin üretiminde yer verilir. Gümüş, altın gibi değerli ve dayanıklı madenlerden biri olup işlenerek çeşitli alanlarda kullanılabilir hale getirilir. Gümüşün en çok kullanıldığı alan olan takı çeşitlerini piyasada farklı tarzlarda ve modellerde bulmak mümkündür. Gümüş takılar her yaştan kullanıcının zevkine hitap edecek tasarımlara sahiptir. Ayrıca her bütçeden kullanıcının ulaşabileceği fiyatlarda alternatifler mevcuttur. Gümüş takı tercih ederken öncelikle hangi tarzda kullanım yapılacağına karar verilmelidir. Gümüş takılar genellik 925 ayar olarak üretilse de daha ekonomik ürün arayanlar için 800 ve 900 ayar ürün seçenekleri de vardır. Küpe, kolye, bileklik ve daha birçok aksesuar parçası tek olarak temin edilebilir. Gümüş bileklik ve yüzük set halinde üretilmiş parçalarda oldukça şık ve kullanışlıdır. Gümüş ürünler hediye için de iyi bir tercihtir. Bakımı iyi yapılmış gümüş ürünler bozulmadan ve parlaklığını yitirmeden uzun yıllar kullanım yapmaya uygundur. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery