track source
track source

Gümüş Alyans

Gümüş Alyans Fiyatları

494 Ürün gösteriliyor.
Gümüş Alyans fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Gümüş Alyans modelleri ve Gümüş Alyans fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Gümüş Alyans kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Mavio, Ejoya, Gumush, Tesbihane, Gümüş. 494 adet Gümüş Alyans fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Gümüş Alyans Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Gümüş Alyans markası:

2021 yılı Gümüş Alyans Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 494 Gümüş Alyans modeli içerisinde en ucuz Gümüş Alyans fiyatı 73.2 TL iken, en yüksek Gümüş Alyans fiyatı 5372.56 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Gümüş Alyans fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Gümüş Alyans fiyatı ise 612.4 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Gümüş Alyans

Alyans söz, nişan ve evlilik gibi kişilerin bir yola girdiklerini beli eden bağlayıcı bir aksesuardır. Diğer aksesuarlara oranla daha önemli olan alyans altın ve gümüş gibi malzemelerden üretilir. Çoğunlukla altın alyanslar tercih edilse de özellikle son dönemde gümüş alyanslar da hem tasarım hem de hafifliğiyle kullanıcılar tarafından talep görür. Fakat gümüş yapısı itibariyle belirli bir süre sonra su ve çevresel faktörlere bağlı kalarak kararma yaptığı için gümüş alyans yüzükler bakım gerektirir. Bu yüzden gümüş alyans seçerken evde kendiniz bakım yapacaksanız bakımı ve temizlemesi kolay modelleri tercih etmenizde fayda vardır. Eğer bakımıyla uğraşmak istemiyorsanız da bir gümüşçüde kolayca alyansınızın bakımını yaptırabilirsiniz. Ayrıca gümüş üzerine kaplama yapmak da çok kolay olduğu için dilerseniz gümüş alyansınıza altın kaplama yaptırarak altın görüntüsü de elde edebilirsiniz. Günümüzde tercihe bağlı olarak çok fazla gümüş alyans modeli mevcuttur. Tasarım seçeneği da fazla olan gümüş alyansların en belirgin çeşidi ise taşlı ya da sade modelleridir. Taşlı modeller daha çok kadın kullanıcılar tarafından tercih edilirken gümüş alyans erkek modelleri sade oluşuyla dikkat çeker.    

Gümüş Alyans Modelleri

Söz, nişan ya da evlilik nişanesi olarak kabul edilen alyans çeşitleri arasında yer alan gümüş alyans modelleri alyansın kadın ya da erkekler için tasarlanmasına, taşlı ya da sade oluşuna, gümüşün kaç ayar olduğuna, ince ya da kalın olmasına göre çeşitli ürün gruplarından meydana gelir. Hem kadın hem de erkekler için tasarlanan gümüş alyans özelliklerine dikkat etmek gerekir. Öncelikle gümüş bakım gerektiren bir madendir. Bu yüzden gümüş alyans seçerken bakım meselesini göz önünde bulundurmakta fayda vardır. Belli bir süre sonra gümüşte su, ter ya da çeşitli çevresel faktörlere bağlı olarak kararma gözlemlenir. Bu hem alyansınızın görünümünü bozar hem de eskimiş gösterir. Bu yüzden gümüş alyans alırken bakımını evde yapabileceğiniz bir alyans seçebilirsiniz. Gümüş alyans bakımı kısaca sabunlu ılık suda beklettiğiniz gümüş alyansınızın kararma yapan kısımlarını bir diş ipine ince bir sünger geçirerek temizleyebilirsiniz. Gümüş alyansın bir diğer kolaylığı da altın ya da benzeri kaplama yaptırabilirsiniz. Eğer gümüş alyansınızı aldığınızda dilerseniz altın kaplama yaptırarak gümüş alyansınıza altın yüzük görünümü verebilirsiniz. Gümüş alyansların bir diğer özelliği de altına oranla daha sade bir görünümü olduğu için sadelikten yana olan kullanıcıların tercih edebileceği modellerdir. Ve renksiz olduğu için de kombin yaparken zorlanmazsınız. Gümüş alyans bayan modelleri erkek alyanslarına göre daha gösterişli olarak tasarlanabilir ama sade bir tarzdan hoşlanan kadınlar için de uygun gümüş alyanslar vardır. Kadınlar için tasarlanan gümüş alyanslar daha çok ince yapılı, zarif ve taşlı modellerdir. Kişisel zevkinize uygun bir gümüş alyans için araştırma yaptığınızda pek çok model bulabilirsiniz. Ama alacağınız alyansın kullanışlı olmasına da dikkat etmelisiniz. Mesela evde kendiniz bakım yapmak istiyorsanız taşlı bir gümüş alyansın bakımını yapmakta zorlanabilirsiniz. Ya da çok ince işçiliğe sahip bir gümüş alyansın da evde bakımı zor olabilir o yüzden gümüş alyans modeli tercih ederken bunu da hesaba katmalısınız. Gümüş alyans erkek kullanıcılar tarafından da tercih edilen hatta kadınlara oranla erkekler gümüş alyansı daha fazla tercih eder.         

Gümüş Alyans Fiyatları

Gümüş alyans fiyatları altın alyans modellerine göre daha ekonomiktir. Ama gümüş alyansların hepsinin fiyatı da standart değildir. Kendi aralarında da gümüş alyans modelleri aynı fiyattan satışa sunulmaz. Gümüş alyansın fiyatının değişmesini sağlayan bazı faktörler vardır. Alyansın modeli, tasarımındaki ince işçilik, tasarımı, gümüş alyansın kaç ayar olduğu, gümüş alyansın kadın ya da erkek kullanıcılar için üretilip üretilmediği, gümüş alyansın taşlı olup olmadığı ve gümüş alyansın markası gibi özellikler piyasadaki gümüş alyansların fiyatının değişiminde önemli faktörlerdir. Örneğin kadın alyansları çoğunlukla erkekler için tasarlanan alyanslara göre farklı fiyatlardan satışa sunulur. Erkekler için tasarlanan alyanslar daha sade yapıdadır ama kadınlar için tasarlanan alyanslar hem tasarımında yapılan detaylı ve ince işçilik olsun hem de çoğu kadının taşlı alyans modellerini tercih etmesi olsun fiyat açısından kadın alyanslarının erkek alyanslarından farklı olmasını sağlayan bir faktördür. Tabi gümüş alyansın markası da alyans fiyatının değişmesinde belirleyici bir faktördür. Gümüşün kaç ayar olduğu da gümüş alyans fiyatlarının değişiminde katkısı olan bir etkendir.  

Gümüş Alyans Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Nişan ve evlilik bağının göstergesi olan alyanslar altın ya da gümüş seçeneğiyle kullanıcıların tercihine sunulur. Madeni olarak hangi maddeden yapılırsa yapılsın alyans seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. Eğer alyansınızı gümüş alyans çeşitleri içerisinden yapacaksanız kendinize kalitesine güvendiğiniz bir marka seçmelisiniz. Fiyat seçeneğinin uygun olmasının yanı sıra size tasarım konusunda farklı alternatifler de sunabilmelidir. Ayrıca gümüş alyans bakım gerektirdiği için alyansla alakalı bir sorun yaşadığınızda da size garanti verebilecek bir marka seçmelisiniz. Alyansa seçerken dikkat etmeniz gereken bir konu da bakımı kolay bir alyans seçmenizdir. Gümüş alyanslar yapı itibariyle bir süre sonra kararma yapacakları için bakım yaptırmanız gerekebilir. Evde kendiniz de kolayca bakımını yapabileceğiniz bir alyans seçerek sürekli bakımı için de para vermekten kurtulursunuz. Gümüş alyans seçerken modaya uymaktan çok her dönemin favorisi olabilecek ve rahatlığınızı da koruyacağınız bir model seçmelisiniz. Tabi ki dikkat etmeniz gereken en önemli nokta alyansınızın kullanışlı olmasıdır. Bu yüzden gümüş alyans seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli konu alyansın elinizle uyum sağlaması ve size yokmuş hissettiren bir model seçmelisiniz.    

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery