Marka
Golden Rose
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.
 • FONDÖTEN

  Makyaj ürünleri kategorisinde bulunan fondöten, kadınların vazgeçilmez makyaj ürünlerinden birisidir. Fondöten, makyaj öncesinde cilde uygulanır ve ciltteki renk düzeyini eşitleyerek, makyajın kusursuz görünmesine yardımcı olur. Özellikle cildinde kırmızı leke, güneş lekesi ve akne problemi yaşayan kadınların mutlaka fondöten kullanmaları gerekir. Sadece cilt problemi olan insanların kullanması gerekiyor gibi bir algı oluşmamalı, fondötenin ciltteki renkleri eşitlemesi bakımından herkesin makyajdan öncesi kullanması önerilir. Her cilt tipine uygun fondöten çeşitleri vardır. Bunlar; likit, köpük, stick, krem ve toz krem fondötenlerdir. Sizde cildiniz için en uygun fondöten çeşitlerini, Flormar, Max Factor, Note, Golden Rose, Maybelline gibi markalardan en ucuz ve en uygun fondöten fiyatlarıyla karşılaştırabilir ve ulaşabilirsiniz!

 • FONDÖTEN NASIL SÜRÜLÜR?

  Fondöten kullanımından güzel bir sonuç almak için, fondötenin ilk olarak elin içerisine alınması; sonrasında da ısıtılması gerekir. Ardından yüze uygulamak için bir fondöten süngeri ya da fondöten fırçası yardımı ile yedirilir. Bir çok kişi eli ile farklı bölgelerden başlayarak uyguluyor olsa da bu yöntem yanlıştır. Renk dağılımının dengeli olması açısından fırça ya da sünger kullanılması tavsiye edilir.

  Fondöten sürülürken işleme, yüzün alt kısmından başlanarak yukarı doğru çıkılmalıdır. Sıralama; çene kemiği altı, elmacık kemikleri, kaş altı ve alın şeklinde olmalıdır.

  Likit fondötende ise parmak ucu yardımıyla küçük noktacıklar halinde yüzünüze sürdükten sonra elinizle dairesel hareketlerle dağıtabilirsiniz, çok gelen fondöteni de sünger yardımıyla alabilirsiniz.

 • FONDÖTEN ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

  Fondöten alırken dikkat edilmesi gereken ilk detay, doğru tene doğru rengin tercih edilmesidir. Bu nedenle fondöteninizi almadan önce rengini vücudunuzda deneyin. Özellikle bilek ya da kolunuzun iç kısmında denerseniz daha olumlu bir sonuç alabilirsiniz. Çünkü bu bölgeler boyun rengine çok yakındır. Koyu bir fondöten seçimi yapmanız durumunda teninize uygun olmayacağından, mutlak kendi teninizle bütünlük gösteren fondöteni tercih etmeniz gerekir.

  Fondöten alımındaki diğer bir detay ise fondöteni vücudunuzda denedikten sonra üzerinden bir kaç dakika geçmesini beklemeniz olacaktır. İlk sürdüğünüz zaman,teninize uygun olup olmadığını anlamanız zor olacaktır. Bir kaç dakika bekledikten sonra sürdüğünüz fondötenin yerini ayırt edemiyorsanız, o sizin teniniz için en uygun fondöten demektir.

 • Fondöten çeşitlerine Cimri.com aracılığı ile ulaşabilir, cildiniz için en uygun ve en ucuz fondötene hızlıca sahip olabilirsiniz.