track source
track source

Fitwear (Kondisyon Giyim)

Fitwear (Kondisyon Giyim) Fiyatları

389 Ürün gösteriliyor.
Fitwear (Kondisyon Giyim) fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Fitwear (Kondisyon Giyim) modelleri ve Fitwear (Kondisyon Giyim) fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Fitwear (Kondisyon Giyim) kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Adidas, Nike, Lescon, Reebok. 389 adet Fitwear (Kondisyon Giyim) fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Fitwear (Kondisyon Giyim) Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Fitwear (Kondisyon Giyim) markası:

En Çok İncelenen Fitwear (Kondisyon Giyim) Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Fitwear (Kondisyon Giyim) Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 389 Fitwear (Kondisyon Giyim) modeli içerisinde en ucuz Fitwear (Kondisyon Giyim) fiyatı 7.5 TL iken, en yüksek Fitwear (Kondisyon Giyim) fiyatı 2699.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Fitwear (Kondisyon Giyim) fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Ekim 2021 tarihinde ortalama Fitwear (Kondisyon Giyim) fiyatı ise 73.68 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Fitwear (Kondisyon Giyim) Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kondisyon Giyim Ürünleri

Sağlıklı yaşam için günlük yaşam aktiviteleri arasında spora muhakkak yer verilmelidir. Yaşam boyu sağlıklı olmak ve enerji dolu bir hayat sürmek için spor aktivitelerini günlük motto olarak yerine getirmek gerekir. Kadın, erkek, genç ya da çocuk fark etmeksizin her bireyin günlük aktivite olarak yapması gereken spor dalları için belli giyim ürünleri bulunur. Spor yaparken uygun tekstil ürünlerinden yararlanmak, hem daha rahat hissetmenizi sağlar hem de hareket dinamiğinizi arttırır.  Birçok spor markası tarafından tasarlanarak satışa sunulan kondisyon giyim ürünleri genel adıyla fitwear olarak anılır. Günlük spor aktiviteleri için doğal alanlardan yararlanırken spor salonlarında da yapılabilir olan  fitness  kadın, erkek fark etmeden çok sayıda birey tarafından sıklıkla tercih edilir. Fitness, crossfit, cardio, ağırlık antrenmanları başta olmak üzere kas güçlendirici ve direnç arttırıcı sporlar için belirli malzemelere ihtiyaç duyulur. Monotonluktan uzak dinamik ve enerjik spor dalları arasında yer alan salon sporları kendinizi çok daha dinamik, güçlü ve sağlıklı hissetmenizi sağlar. Spor aktivitelerini daha aktif yerine getirmek için kondisyon giyim ürünleri arasında yer alan spor atletler ve taytları, sporcu eldiven, dizlik ve dirseklikleri gibi kondisyon giyim ürünleri kullanabilirsiniz. 

Kondisyon Giyim Ürün Çeşitleri

Günlük yaşam standartları arasında yaşam biçimi haline dönüştürülmesi gereken spor aktiviteleri sağlıklı yaşam döngüsünün anahtarıdır. Çok sayıda spor dalı arasından son dönemlerin yaygın spor aktiviteleri arasında yer alan salon sporları ağırlık kaldırma ve kondisyon hareketlerine dayanır. Düzenli yapıldığı takdirde vücutta çok ciddi güçlenme be yenilenme kaydeden salon sporları fitness, crossfit, cardio, badi olmak üzere güç ve dinamizme dayalı spor çeşitlerinden oluşur. Bu spor aktiviteleri yerine getirebilmek için uygun kıyafet ve aksesuar seçimleri gerekir. Spor malzemesi üretici markalar tarafından hazırlanan satışa sunulan kondisyon giyim ürünleri fitwear ürünler olarak satışa sunulur. Çok geniş ürün seçeceğine sahip olan kondisyon giyim ürünleri spor aktivitelerini çok daha rahat gerçekleştirmenize olanak tanır. Vücudu ve kasları güçlendirmek adına ağırlık çalışmalarının yoğun olduğu fitness spor dallarında kullanıma ihtiyaç duyulan ürünler vardır. Ağırlık kaldırırken doğru kıyafet seçimi hareket kabiliyetine doğrudan etki eder. Konsantrasyon dengesi için de oldukça önemli olan kıyafet ve aksesuar seçimi sporcular için en önemli detaylardan biridir. Ağırlık kaldırırken kullanıma ihtiyaç duyulan aksesuarların başında kondisyon eldivenleri gelir. Güç sarf ederken vücuttan salgılanan ter avuç içlerine kadar ulaşabilir. Bu sebeple ağırlık kaldırırken ya da aletler üzerinde yoğun kilo basarken ellerin kaynaması için eldiven kullanımına ihtiyaç vardır. Kondisyon giyim eldiven modelleri arasından el ölçülerinize uygun ürün seçimi yaprak çok daha aktif ve verimli antrenmanlar yapabilirsiniz. Aktif olarak yapılan spor dalında kondisyon giyim ürünlerinden en sık tercih edilen kolsuz ve vücuda oturan atlet işerdir. Spor markalarının özenle ürettiği ve sporcuların konforlarını esas aldığı giyim ürünleri arasından fit seçimler yapabilirsiniz. Fitness ve badi antrenmanlarınız için kendinizi içinde çok daha rahat hissedeceğiniz giyim ürünlerine arzu ettiğiniz markanın ürünlerinden ulaşabilirsiniz. Birbirinden renkli ve alternatif seçenekleri işe satışa sunulan giyim ürünleri üst ve alt giyim olarak ayrı ayrı da satışa sunulur. Atlet, tayt, bralet, şort gibi antrenman kıyafetlerine ilgili markalardan ulaşabilirsiniz. Cimri.com üzerinden kondisyon giyim ürünlerine ulaşabilir, ilgili markaların ürün ve aksesuarlarına liste halinde ulaşabilirsiniz. 

Kondisyon Giyim Ürün Fiyatları

Kondisyon giyim ürün fiyatları ürünlerin markaları ve çeşitlerine göre farklılık gösterir. Birçok farklı marka tarafından hazırlanarak satışa sunulan kondisyon giyim ürünleri kadın ve erkek kullanıcılar için ayrı ayrı tasarlanarak satışa sunulur. Çok geniş bir ürün skalası sunan fitness giyim ürünleri arasından tercih yapmak için tercih ettiğiniz markanın ürünleri hakkında araştırma yapmanız bütçeler hakkımda fikir sahibi olmanızı sağlar. Çok çeşitli markalar tarafından tasarlanarak satışa sunulan kondisyon giyim ürünleri üst ve alt olarak ikiye ayrılır ve kumaş özelliklerine göre fiyatlandırılır. Kondisyon giyim ürünlerinden hariç aksesuar üretimi de yapan markaların fitness aksesuarları da çeşitli fiyat etiketleri ile satışa sunulur. Genel olarak her bütçeye uygun ürün bulmanın mümkün olduğu kondisyon kıyafetleri içinden bütçenize uygun alışverişler yapabilirsiniz. Ürünlerin özelliklerine ve dayanıklılıklarına göre fiyat etiketi belirleyen markalar kendi satış politikalarına göre ürün etiketi koyar. Çok uygun fiyatlı ürün seçeneği bulabilir iken kalitesine oranla çok yüksek fiyatlı ürünler de olabilir. 

Kondisyon Giyim Ürünleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kondisyon giyim ürünleri ağırlık ve güç merkezli spor dallarında sıklıkla kullanılan ve sınırsız seçeneği sahip ürünlerdir. Ağırlık çalışma formları için özel olarak tasarlanmış olan giyim ürünlerini tercih ederken dikkat edilmesi gereken önemli detaylar vardır. Hem giyim hem fitness ağırlık aksesuarı olarak satışa sunulan ürünlerin kumaş yapıları oldukça önemlidir. Direkt tene temas eden kumaşların yumuşak ve ter çeken özellikte olmaları gerekir. Cildi tahriş etmeyecek kumaş seçeneklerinin tercih edilmesi oldukça önemlidir. Antialerjik kumaş seçenekleri ile de satışa sunulan ürün grupları arasından alerjik reaksiyonlara karşı tepki oluşturmayan kumaş seçimi yapılması gerekir. Fitness sporunun olmazsa olmazı ağırlık kaldırma ya da alet yardımı ile kilo basmada kullanılan eldivenler farklı boyutlarla satışa sunulur. El büyüklüğünüze göre ürün seçimi yapmanız denge tutmanız açısından oldukça önemlidir. El ölçülerinize göre ürün satın almanız sporda çok daha keyif ve dinamik hareket etmenizi sağlar. Birçok farklı markanın ürününü aynı anda listeler halinde bulabileceğiniz cimri.com üzerinden ürün incelemesi yapabilir, size en uygun ürünü tercih edebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery