Erkek Yelek

Erkek Yelek Fiyatları

501 Ürün gösteriliyor.
Erkek Yelek fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Yelek modelleri ve Erkek Yelek fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Yelek kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Adidas, Nike, Slazenger, Madmext. 501 adet Erkek Yelek fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Erkek Yelek Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Erkek Yelek markası:

2021 yılı Erkek Yelek Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 502 Erkek Yelek modeli içerisinde en ucuz Erkek Yelek fiyatı 20.99 TL iken, en yüksek Erkek Yelek fiyatı 2325.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Erkek Yelek fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Ekim 2021 tarihinde ortalama Erkek Yelek fiyatı ise 526.35 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Erkek Yelek Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Erkek Yelek

Teknolojinin gelişimi ile birlikte günümüzde birçok sektörde üretim süreçleri daha da pratik hale gelmiş, bu sayede de ürün tasarımları gün geçtikçe çok daha çeşitlenmiştir. Her sektörde olduğu gibi teknolojik gelişmeler sayesinde tekstil sektörü de ivme kazanarak giyim piyasasında hızlı üretim aşamasına geçmiştir. Günümüzde kadın, erkek ve çocuk giyimi üretimi yapan yüzlerce farklı marka vardır. Bu markalar, teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak iç ve dış giyim ürünleri üretir. Her yıl değişen giyim trendlerini takip ederek üretim yapan markaların kimi yalnızca kadın giyim, kimi ise erkek ve çocuk giyim ürünleri üretir. Bu ürünler arasından dış giyim parçaları olarak üretilen yelekler birçok farklı tasarıma sahiptir. Kadın giyiminde olduğu kadar erkek giyiminde de oldukça sık kullanılan yelekler, yazlık, baharlık ya da kışlık tasarımlarla kolay temin edilebilecek ürünler arasında gelir. Bu ürünlerin kullanım alanları da oldukça çeşitlidir. Erkek yelek modelleri yetişkin grupların yanı sıra çocuklar ve bebekler için de sık sık araştırılan ürün çeşitleridir. Erkek yelekler birçok farklı renk ve model seçeneği ile cimri.com sayfalarında da bulunabilir. 

Erkek Yelek Modelleri

Hazır giyim sektöründe en çok satan ürün çeşitleri içinde yelekler de gelir. Özellikle mevsim geçişlerinde sık kullanılan bu ürünler her yaştan bireyin kullanabileceği ürünlerdir. Erkekler için yaz ve kış kullanılabilen ve vücut ısılarını korumaya yarayan tekstil ürünleri içinde yeleklar de yer alır. Birçok farklı marka tarafından üretilen bu ürünler çeşitli materyallerden üretilen ürünlerdir. Mevsim geçişlerinde gömlekler, tişörtler ve benzeri giyim ürünlerinin üzerinde kullanılabilecek yelek çeşitleri pek çok farklı modelde olabilir. Bebek ürünleri konusunda üretim yapan firmalarda da bulunabilecek erkek bebek yelek modelleri, her yaştan bebek için temin edilebilecek ürünlerdir.Erkek bebek yeleği olarak kategorilendirilen bu ürünler, farklı renkleri ile evde veya dışarıda kullanıma uygun bulunabilir. Bebek yelek çeşitleri içinde penye olan ürünler ilkbahar ve sonbahar aylarında yün içerikli yelekler ise kış aylarında kullanılabilir. Yelek modellerinin en rahat kullanılan seçenekleri, önden fermuarlı ya da düğmeli olan modellerdir. Ürün seçenekleri içinde erkek bebekler için yelek tasarımları yapan ve sık tercih edilen bebek giyim markalarında erkek yelek mont seçenekleri de bulunabilir.  Bu stildeki bebek yelekleri çocukları soğuktan korumanın yanı sıra tarzlarına da katkıda bulunabilir. Soğuk mevsimlerde en çok kullanılan yelek çeşitleri yün içerikli modellerdir. Örgü erkek yelek modelleri,  kazakların ve gömleklerin üzerinde kullanılabilecek modellerdir. Bu ürünler hem bebeklerin hem de yetişkinlerin kış aylarında en çok tercih ettiği ürünler arasında gelir. Ancak bebekler ve çocuklarda çok kalın kıyafetler seçmek terlemeye yol açabileceğinden sağlıklarını korumak adına yün yelek içlerine daha ince formlu parçalar seçilmelidir.  yünlü bebek yelekleri bebeklerin soğuk almalarını tamamen engelleyebilir. Aksi takdirde fazla terleyen kişiler farketmeden soğuk alabilir ve sonucunda hasta olabilir. Bu tip durumlardan korunmak için de kapüşonlu yelek modelleri tercih edilebilir. Birçok farklı markaya ait erkek yelek çeşitleri cimri.com sayfalarından da hızlıca incelenebilir. Çocuklarının stillerinde tarz arz yaratmak isteyen aileler, kendi giyim tarzını kaliteli dış giyim ürünleri ile zenginleştirmek isteyen yetişkinler bu markalar arasından  dilediği modeli tercih edebilir. Her yaştan ve tarzdan kişiye uygun kumaş ve örgü erkek yeleği çeşitleri cimri.com da farklı satıcı listeleri ile her bütçeye uygun seçeneklerdedir. 

Erkek Yelek Fiyatları

Tekstil ürünlerinin hemen hepsinde olduğu gibi yelek ürünlerinin fiyatları ile ilgili de net bir bilgi vermek mümkün değildir. Çünkü bu ürünler pek çok farklı tasarımcı marka tarafından farklı mecralarda satılabilir. Erkek yelek fiyatları üzerindeki değişiklikleri oluşturan faktörlerden bahsetmek gerekirse; ürünlerin hangi malzemeler kullanılarak üretildiği, ürünlerin iplik çeşitleri, modelleri, markaları ve ürünlerin hangi gruba hitab ettiği fiyatları doğrudan etkileyen faktörlerdir. Bu yüzden ürün seçerken iplik seçeneklerini, ürünlerin modellerini, üzerinde kullanılan aksesuarları da göz önünde bulundurmak gerekir. Erkek yelek modellerinde düz tasarımlı ürünler, aksesuarlı ürünlere göre daha yüksek fiyat aralıklarında olabilir. Yetişkin yelekleri ile bebek ürünlerinde fiyatları değiştiren diğer etkenlerin tasarımda kullanılan malzemelerin miktarı olduğu da söylenebilir. Birçok farklı markaya ait yetişkin ve erkek bebek yelek modellerini incelemek isterseniz, istediğiniz her saatte Cimri.com sayfalarını ziyaret edebilir, buradaki tüm satıcı listelerini tek tek inceleyebilir ya da aradığınız ürünleri kriterlerinize göre filtreleyerek daha kolay ürün ayrımı yapabilirsiniz. 

Erkek Yelek Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Erkek giyim ürünlerini tercih ederken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlar, ürünlerin içerikleri yani üretim esnasında kullanılan hammaddelerdir. Bu malzemeler özellikle bebeklerin hassas cilt yapılarına zarar verebileceğinden ürünlerin içinde bulunan iplik çeşitlerinin cinsi oldukça önemlidir. Çocuklar için tercih edilecek yelek modellerinin mümkünse sentetik madde içermemesine dikkat etmek gerekir. Erkekler için üretim yapan firmalar arasında tercih edilen markalar arasından seçim yaparken tüm bu detaylara dikkat ederek üretim yapan firmaların tercih edilmesi, ürünlerin uzun ömürlü olmasına da etkendir. En sık tercih edilen yelek çeşitleri mevsimine göre değişim gösterse de genel olarak pamuk ve yün içeriklere sahip olan ürünlerin en çok satan ürünler olduğu söylenebilir. Siz de kaliteli bir ürün arıyorsanız yüzlerce farklı markanın ürettiği yelek çeşitleri içinden mavi,siyah, gri, yeşil, krem rengi,  bej ve daha birçok renkte yeleği Cimri.com sayfaları aracılığı ile inceleyebilirsiniz. Bu sayfalarda erkek yelek modelleri için yapılan kullanıcı yorumlarını okuyabilir, aynı zamanda fiyat analiz tablolarını da takip edebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery