track source
track source

Erkek Trençkot

Erkek Trençkot Fiyatları

1 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Erkek Trençkot fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Trençkot modelleri ve Erkek Trençkot fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Trençkot kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Altınyıldız Classics. 1 adet Erkek Trençkot fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Erkek Trençkot Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 1 Erkek Trençkot markası:

En Çok İncelenen Erkek Trençkot Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 1 Erkek Trençkot ürünü:

2021 yılı Erkek Trençkot Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1 Erkek Trençkot modeli içerisinde en ucuz Erkek Trençkot fiyatı 379.99 TL iken, en yüksek Erkek Trençkot fiyatı 379.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Erkek Trençkot fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Ekim 2021 tarihinde ortalama Erkek Trençkot fiyatı ise 379.99 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Erkek Trençkot Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Erkek Trençkot modelleri arasında en çok indirim bulunan 1 Erkek Trençkot modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Erkek Trençkot

Dünyada gelişen modayla birlikte trençkotlar erkekler için vazgeçilmez bir ürün haline gelmiştir. Hem şıklığı hem de kullanım pratikliği açısından her erkeğin dolabında bulunması gereken bir ceket, en iyi stil yatırımlarından biridir. Erkek trençkot ceket, farklı kesim, renk ve uzunluklarda olabilir. Genellikle uzunluk olarak dizin biraz üzerinde olanlar tercih edilir. Ancak önemli olan her kıyafette olduğu gibi erkek trençkotta da size en uygun olan uzunluğu, kesimi, rengi tercih edebilmenizdir. Yediden yetmişe her yaşa hitap eden trençkot modellerinin doğru kombinlerle kullanımı şıklığınıza şıklık katar. Yaşadığınız yere göre ilkbahar mevsiminde şık bir ceket olarak kullanılabileceği gibi, daha ılıman koşullarda yaşayan insanlar için de kışın mont yerine bile kullanılabilir. Hem spor hem klasik şıklığa uygun olan modellerinin bulunması da trençkot kullanımını yaygınlaştırmıştır. Şık bir takımla kombinlenmiş klasik bir trençkot bulabileceğiniz gibi spor ya da günlük kıyafetlerinizle giyebileceğiniz modeller bulabilmeniz de mümkündür.

Erkek Trençkot Modelleri

Modayı takip eden erkek kullanıcıların vazgeçilmez ürünü olan trençkotun çok farklı modelleri bulunur. Burada önemli olan tercihlerdir. Her erkeğin trençkot konusundaki tercihleri farklı olabilir.  Bazı erkek kullanıcılar için önemli olan şıklık, bazıları için ise önemli olan rahatlık, kullanım kolaylığıdır. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize göre tarzına en uygun, en doğru trençkotu seçebilmenizdir. Erkek trençkotların uzunluğuna, kesimine, yaka tipine göre çok farklı modelleri bulunur.  Uzunluğu, kesimi, kapşonlu, kapşonsuz oluşu gibi özellikleri de trençkotun kullanım alanlarını etkiler. Örneğin; rahat kesim modeller genellikle günlük kullanıma daha uygundur. Kapşonlu, fermuarlı erkek trençkot modelleri ise spor şıklığına daha uygun modellerdir. Kombinlerinize uygun olarak farklı yakada trençkot modellerini de seçmeniz mümkündür. Örneğin; dik yaka erkek trençkot modelleri daha çok ofis şıklığı için tercih edilen modeller arasında yer alır. Uzunluk olarak da hem uzun hem kısa modeller bulunur. Erkek uzun trençkot modelleri daha yaygın olarak kullanılmakla birlikte kısa trençkot modelleri de günlük şıklık için tercih edilen modeller arasında yer alır. Erkek trençkot modellerinde en çok tercih edilen renkler bej, siyah ve haki olmakla birlikte erkek trençkot modelleri çok geniş bir renk skalasına sahiptir. Renkli modeller de günümüzde yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Ancak erkek trençkot bej modeli, hem spor hem ofis şıklığına uygun olması hem de her renk kombine uygun olması nedeniyle hala en çok tercih edilen modeller arasında yerini alır. Bununla birlikte erkek kullanıcılar için de desenli trençkot modellerini görebilirsiniz. Desenli modeller de genellik spor ve günlük kıyafetlerle tercih edilir. Trençkotlar, genellikle sonbahar ve ilkbahar gibi geçiş mevsimlerinde, rüzgârdan veya yağmurdan korunmak için kullanılması nedeniyle genellikle suya dayanıklı gabardin, ağır kanvas, pamuk ya da poplin kumaştan yapılır. Bunlara ilaveten gelişen modayla birlikte deri trençkot modellerini de sıklıkla görebilmeniz mümkündür.

Erkek Trençkot Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Birçok üründe olduğu gibi trençkot alırken de birçok kriteri göz önünde bulundurarak en doğru ürünü seçmek istersiniz. Bu nedenle marka ve model tercihi yapmadan önce beklentilerinizi net bir şekilde belirlemek daha doğru kararlar vermenizi sağlar. Bunun için öncelikli olarak kullanım alanlarını belirlemek gerekir. Bazı kullanıcılar aldığı trençkotu farklı kullanım alanlarında aynı anda kullanmayı tercih edebilir. Örneğin; bir trençkot hem spor hem klasik şıklıkla beraber kullanılabilir. Bunun için dikkat edilmesi gereken ürünün rengi, uzunluğu gibi özellikleridir. Spor şıklığında her türlü renk trençkot modeli kullanılabilirken klasik şıklıkta renk tercihimiz azalır. Hem spor hem klasik şıklığa uygun renkler bej, siyah, haki veya gri gibi renkler olabilir.  Doğru ve kaliteli kumaş seçimi hem rahatlık hem şıklık açısından en önemli kriterlerden biridir. Bu nedenle trençkot tercihi yaparken kaliteden taviz vermeden doğru modeli bulmak önemlidir. Diğer önemli bir kriter ise bedeninize uygun olan ürünün tercihidir. Bütün bunlar göz önünde bulundurularak erkek trençkot modellerinden tarzınıza uygun en doğru modeli seçerek şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Erkek Trençkot Fiyatları

Erkek trençkotta birçok markanın çok farklı modelleri bulunur. Bu nedenle her üründe olduğu gibi erkek trençkot modelleri de çok farklı fiyatlardan satışa sunulur. Fiyatlar da trençkotun kalitesine, kumaşına, markasına, kullanılan aksesuarlara, üretim yerine göre farklılık gösterebilir. Fiyatı etkileyen en önemli faktörlerden biri kumaşın türü, kalitesi, kullanım miktarıdır. Bu nedenle erkek trençkot uzun modellerinde kullanılan kumaş miktarı kısa trençkotlara göre daha fazla olacağı için fiyatta artış olabilir. Bunların yanı sıra ürünün beline eklenen şık bir kemer ya da kullanılan farklı aksesuarlar da ürünün fiyatını değiştirebilir. Ürünün yeni sezon ürünü olması da fiyatın yükselmesine neden olabilecek faktörlerdendir. Bu aşamada yapılması gereken ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda bütçenize en uygun trençkotu seçebilmenizdir. Bütün bunları göz önünde bulundurarak kalite fiyat performansı açısından en doğru ürünü seçebilirsiniz. Bu nedenle tarzınızı en iyi yansıtacak trençkota karar vermeden önce fikir oluşturmak amacıyla cimri.com sayfasından farklı marka ve modeldeki trençkotların özelliklerini inceleyebilir, karşılaştırma yapabilirsiniz. Örneğin; erkek trençkot Zara modellerini bulabildiğiniz sayfada erkek trençkot Mango modelini de bulabilmeniz iki model arasında karşılaştırma imkânı sağlar. Bununla birlikte cimri.com’un filtreleme özelliği sayesinde yalnızca erkek trençkot Zara modellerini, bu modeller hakkında kullanıcıların yorumlarını da inceleyebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery