track source
track source

Erkek Takım Elbise

Erkek Takım Elbise Fiyatları

2756 Ürün gösteriliyor.
Erkek Takım Elbise fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Takım Elbise modelleri ve Erkek Takım Elbise fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Takım Elbise kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, DeFacto, Efor, Emporio Armani, Deepsea. 2756 adet Erkek Takım Elbise fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Erkek Takım Elbise Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Erkek Takım Elbise markası:

2021 yılı Erkek Takım Elbise Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2756 Erkek Takım Elbise modeli içerisinde en ucuz Erkek Takım Elbise fiyatı 24.95 TL iken, en yüksek Erkek Takım Elbise fiyatı 5801.4 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Erkek Takım Elbise fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Erkek Takım Elbise fiyatı ise 731.66 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Erkek Takım Elbise Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Erkek Takım Elbiseler

Günlük hayatta birçok kıyafet çeşidi aradığınız şıklığı size sunmak için tasarlanır. Salaş ve sade kombinlerle gün için de rahatlığı arayanlara kot-tişört ikilisi sunulur. İş dünyasında duruşuyla göz kamaştırmak isteyenler için takım elbiseler çeşitli alternatifler hazırlar. Her takım elbise her kullanıcıda beklenen etkiyi yaratmayabilir. Vücut özelliklerinizden ten renginize göre birçok faktör duruşunuzu etkiler. Seçtiğiniz tarza göre ciddi, cool ve spor görüntüye kavuşursunuz. İstediğiniz tarza ulaşmanız için vücudunuzla uyum sağlayan desen ve renkler doğru adres olur. Özel günlerde ya da takım elbise ile çalışılan kurumlarda klasik çizgiler büyük öneme sahiptir. Sizi bulunduğunuz ortamda parlatacak parçalar seçerek tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Farklı desenlere sahip takım elbise modelleri sayesinde klasik takımların dışına çıkarak hoş görüntüler elde edersiniz. Birçok kullanıcı gardırobunda her renkten takım elbiseyi bulundurmak ister. Alacağınız renkler tarzınızı yansıtan ve şıklığınıza gölge düşürmeyen parçalardan oluşabilir. Takım elbiseleri genelde koyu renk çeşitleri ile karşınıza çıkar. Her kullanıcının dolabında olmazsa olmaz renklerin başında koyu siyah, koyu gri ve koyu lacivert gibi renkler gelir. Kıyafette tercih ettiğiniz renk ve tasarımlar ayrı bir öneme sahiptir. İş görüşmesine gideceğiniz bir günde canlı renge sahip takımlar hakkınızda yanlış izlenimler verebilir. Bu tarz özel durumlar için dolabınızda siyah ya da koyu lacivert takımlar bulunabilir. Takım elbise erkekler için farklı bir kategori olmanın yanı sıra özenle kombinlenmeyi gerektiren bir alandır. 

Erkek Takım Elbise Modelleri ve Özellikleri

Her kullanıcının dolabında vazgeçemediği ve ön saflara koyduğu özel parçaları bulunur. Kullanıcının sosyal yaşantısına ve çalışma ortamına göre favori kıyafetleri farklılık gösterebilir. Resmi ortamlarda bulunan çalışanların demirbaş kıyafetleri arasında takım elbise modelleri bulunur. İş toplantılarında ve özel gecelerde her kullanıcı şıklığı ile göz kamaştırmak ister. Söz konusu şıklığın ilk adresi her zaman takım elbiseler olur. Tavrınızla tarzınızı birleştiren ürünler seçerek duruşunuzla ön plana çıkarsınız. Bu kıvama yakalamak için doğru ürün tercihi yapmak önemlidir. Vücut tipinize ve beden ölçülerinize göre birçok farklı markadan  takım elbise çeşitlerini zahmetsizce bulabilirsiniz. Bedeninize uygun olmayan ürünler tarzınızı doğru yansıtmayabilir. Size büyük ya da küçük gelen bir takım elbise aldığınızda rahatsız olup yenisini almak isteyebilirsiniz. Ürünler üzerinize tam oturduğunda hayalinizdeki şıklığa ulaşırsınız. Doğru renk ve çizgi kalınlığını yakaladığınız takımlarda genç ve dinamik görünürsünüz. Omuzlarınızı kavrayan ve düşük durmayan modeller sayesinde olduğunuzdan daha uzun bir boya sahip olursunuz. Takım elbisenizin kolları ideal seviyede olmadığında hoş olmayan bir görüntü ile karşılaşırsınız. Ceketin kol kısmında görünen gömlek kolu ile zahmetsiz ve şık bir görünüm elde edersiniz. Omzunuza tam oturan ceketler sizin için doğru beden anlamına gelir. Takım elbise yelekli versiyonları ile özellikle kış mevsiminde sıcak ve konforlu bir kombin yaparsınız. Takım elbiselerin her bölmesi için ideal bir boyut aralığı bulunur. Paça boyunu, kol uzunluğunu ve ceket boyunu bedeninize uygun şekilde ayarlayarak hoş bir tarza sahip olabilirsiniz. Erkeklerin şıklığını yansıtan ürünlerin başında takım elbiseler gelir. Seçtiğiniz modelin yaşınıza uygun oluşunu desenler sayesinde anlarsınız. Çizgili takımların inceliği ve kalınlığına göre genç ya da yaşlı bir tarza sahip olursunuz. Ürünler sadece tek renkli seçeneklerden ibaret değildir. Renk geçişleri bulunan modellerle farklı bir hava yakalarsınız. Klasik takımların dışına çıkmak isteyen kullanıcılar için takım elbise spor tarzı ideal çözümler sunar. Yakasında mendil detayı bulunan takımlar sayesinde daha keskin ve jilet gibi bir görüntü elde edersiniz.

Erkek Takım Elbise Fiyatları

Gardırobundaki birçok ürünü özenle koruyan ve her rengini bulunduran kullanıcılar olabilir. Bulunduğu sosyal ortama bağlı olarak kullanıcılar için önemli olan bazı özel parçalar vardır. Takım elbise yoğunluklu bir tarza sahip kullanıcılar her model ve renge sahip olmak isteyebilir. Aradığınız tüm ürünleri dolabınızda görmek tek seferde maliyetli olabilir. Genel olarak takım elbise fiyatları marka ve model bazında değişiklik gösterir. Her markanın kriterleri farklı olduğu için ürünler hakkında genel bir yargıya varmak için geniş çaplı bir araştırma gerekebilir. Şıklığınızı ortaya çıkaran takım elbiselerin kumaş seçeneğine göre fiyatlar değişiklik gösterir. En alt kaliteden en üst kaliteye çıkana kadar takım elbiselerin fiyatı artar. Kullanıcı beklentisi arttığında buna bağlı olarak ürün fiyatı da yükselebilir. Seçtiğiniz kumaş ender parçalar arasında yer alıyorsa, diğerlerinden ayrı bir şekilde fiyatlandırılabilir. Maliyetli ya da kumaşı zor bulunan bir ürün tercih ettiyseniz, klasik bir takım elbiseye oranla daha fazla ücret ödeyebilirsiniz. Takım elbiseler birden farklı modelle kullanıcı karşısına çıkar. Model ve seriler değiştikçe buna bağlı olarak fiyatlar da artabilir. Alacağınız takım elbise piyasaya yeni sürüldüyse, daha önceden satışa sunulanlara kıyasla yüksek bir fiyata sahip olabilir. Ürünler yılın modasına göre çok tutulan ya da daha az tercih edilen modeller arasında yer alabilir. Böyle bir durumda iki ürün arasında fiyat farkları görülebilir. Bazı kumaşlar kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilir. Rağbetin arttığı dönemlerde fiyatlarda değişiklik görülebilir. İş ve davet gibi organizasyonlarda kullanılan takım elbiselerle düğün için alınanların fiyatı aynı olmayabilir. Takım elbise damatlık için kullanıldığında diğerlerine kıyasla daha yüksek fiyatlar ortaya çıkabilir. Birden fazla markada aynı model bir takım elbiseyi farklı fiyatlarda görebilirsiniz. Ürün seçimi yaptıktan sonra Cimri.com’da fiyatları karşılaştırarak nerede daha uygun olduğunu görebilirsiniz.

Erkek Takım Elbise Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yeni bir takım elbise almak isteyen birçok kullanıcı ürün seçmeden önce çeşitli araştırmalar yapar. Her kullanıcının takım elbiseden beklentileri farklılık gösterebilir. Bazı kullanıcılar iş gereği aldığı için ekstra bir özellik aramayabilir. Şıklığına düşkün, davet ve organizasyonlarda göz önünde olan kullanıcılar ise takım elbiselere büyük bir anlam yükler. Tarzınızı ve duruşunuzu yansıtan bir takım elbise arıyorsanız birçok kritere dikkat etmeniz gerekebilir. Bunların başında ürünün bedeninize uygunluğu gelir. Erkek takım elbise modelleri kalıplar hesaplanarak tasarlansa da bazı durumlarda bedeninize uyum sağlamayabilir. Böyle anlarda mevcut takımlarınızın bedenini baz alabilirsiniz. Kendinize büyük ya da küçük bir beden sipariş ettiğinizde hoş olmayan görüntüler ortaya çıkabilir. Büyük gelen takım elbisenin omuzları, kolları ve paça boyu şıklığınıza gölge düşürebilir. Kıyafetlerin renkleri, bulunduğunuz ortama göre farklı önemlere sahiptir. Özel bir güne ya da doğum gününe katılmak için takım elbise alıyorsanız, spor tarzdaki ürünlere yönelebilirsiniz. Tercihinizi açık renklerden ana kullanmak daha dinamik görünmenizi sağlar. Toplantı ve davet gibi özel organizasyonlar için koyu renkler idealdir. Duruşunuzu yansıtan lacivert, gri ve siyah gibi renkler doğru tercih olur. Ürünlerin renk ve modeli kadar erkek takım elbise markalarına da dikkat etmek gerekir. Tarzınızı en iyi yansıtan markayı belirleyerek, ona uygun ürünleri tek markada birleştirebilirsiniz. Takım elbiselerin deseni bulunacağınız sosyal ortama uyum sağlamadığında memnun kalmayıp yenisini almak zorunda kalabilirsiniz. Bu konuda kısa bir araştırma yaparak her ortama uygun ürün seçimini kolayca yapabilirsiniz. Takım elbise almadan önce beğendiğiniz marka hakkında yorumları inceleyebilirsiniz. Kullanıcı deneyimi neticesinde daha sağlıklı alışverişler yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery