Marka
Puma
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

T-shirt, erkek giyiminde her dönem moda olan en temel parçalardan biridir. Kullanım olarak pratik olması, farklı renk ve modellerle hemen her markada her sezon bulunması bunun en büyük göstergelerindendir.

Adidas, Puma, Hummel, Joma, The North Face, Columbia ve Doreanse vb. onlarca markanın ürettiği erkek tshirt modellerini en ucuz fiyat seçenekleri ile Cimri.com’da bulabilirsiniz.

Erkek Tshirtleri Neden Bu Kadar Popüler?

Öncelikle erkek t-shirtü bir erkeğin en kolay ve pratik şekilde giyebileceği parçalardandır. Ayrıca tasarımının çok sade olması ve spor veya şık hemen her markanın koleksiyonunda mevsim farketmeksizin yer alması erkek t-shirtünü alışverişin gözde parçalarından biri yapıyor.

Erkek T-shirtü Nasıl Giyilmeli?

Yazın tek başına giyilebildiği gibi gömlek içinde de kullanılabilir. Gömlekle giyildiğinde gömleğin düğmeleri açık bırakılarak ve kolları dirseğe kadar kıvrılarak spor bir hava elde edilebilir. Veya gömleğin yalnızca üst 2 düğmesi açık bırakılıp sadece yaka kısmının görünmesi sağlanabilir. Son dönemlerde t-shirtlerin takım elbiselerin veya şık blazer ceketlerin içinde de kullanıldığını görmekteyiz.

Erkek T-shirtü Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Öncelikle koton denilen pamuklu malzemeden yapılmış olması çok önemlidir. Pamuk dokumaya sahip olanlar cildin hava almasına olanak sağladığı için hem cilt açısından sağlıklıdır, hem de terleme durumunda olası kötü koku oluşumuna neden olmaz.

Atletik yapıda ve üst bedeni fit olan beyler daha dar ve vücudu saran bedenleri tercih edebilecekleri gibi daha salaş bir görünüm için bedenlerinden bir beden büyük boy t-shirtleri de tercih edebilirler. Eğer göbek bölgesinde kilo problemi yaşıyorsa erkeğin daha bol olan modelleri giymeleri önerilir.

En çok tercih edilen yaka çeşitleri arasında sıfır ve yuvarlak yakalı olanlar, veya V yakalı olanlar yer alır. Buna ek olarak polo yaka modeller de son yılların vazgeçilmez erkek giyim öğelerindendir.