• En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Erkekler genellikle pantolon ve eşofman türü giysiler giyindikleri için üretilen birçok pantolon modeli vardır. Klasik pantolonlar, kot pantolonlar, eşofmanlar, günlük pantolonlar, canvas pantolonlar erkeklerin en çok tercih ettiği pantolon çeşitleridir. Bazı kişiler, pantolonları erkek pantolon askıları ile kullanmayı tercih ederler. Bu askılar, kazağın, tişörtün içinden takılabileceği gibi dışından da takılabilir. Efor ve Adidas marka en uygun fiyatlı erkek pantolonlarını cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri karşılaştırabilirsiniz.

Erkek pantolonlarının paçaları nasıl olmalıdır?

Pantolonların paçaları farklı modellerde kullanılabilir. Bunlardan biri ‘no break’ denilen boşluksuz paça çeşididir. Genellikle slim takım giyen ve kısa boylu erkekler bu modeli tercih ederler. Pantolonun paçası, topuğun en yüksek kısmına kadar ayarlanır. Standart paça boyu, genellikle ayak bileğinden biraz daha uzun, ayakkabıyı hafifçe kapatacak şekilde olur. Ülkemizde en sık kullanılan paça modelidir. Baba paça boyu denilen model ise, paça kısmı uzun olup genellikle kıvrılarak kullanılır. Eşofman modeli paça ise, ayakkabının üzerinde biriken paça modelidir. Erkekler, giydikleri ortama veya giysilerine göre paça boylarını ayarlarlar.

Erkek pantolonu bedenleri nasıl hesaplanır?

Bir yakınınıza pantolon hediye etmek istiyor ve bedenini bilmiyorsanız, şöyle bir örnek verebiliriz, kemer ölçüsü yaklaşık 90cm ise, kumaş bedeni 36, kot bedeni ise 29 bedene denk gelir. Kot bedeni 30 ise, kumaş bedeni 38 bedene denk gelir, bel ölçüsü ise yaklaşık 95cm’dir. Kemer ölçüsü 100cm ise, kumaş bedeni 40 ve kot bedeni 31 bedene denk gelir. Bedenler bu şekilde artar, XS, S, M, L, XL ve XXL olarak gruplandırılırlar. Kemer ölçüsü veya kot bedenini baz alarak kolayca hesaplama yapabilirsiniz.

Erkek pantolonu fiyatları ne kadardır?

Erkekler için üretilen pantolonların fiyatı, kumaşının türüne, markasına ve özelliklerine göre değişkenlik gösterir. En ucuz erkek pantolonlarını, cimri.com sitesinde erkek giyim kategorisi altında yer alan, erkek pantolon sekmesine tıklayarak bulabilir, ürünleri karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız pantolon modellerinin satışını yapan online alışveriş sitelerini sizin için gezerek, en ucuz pantolon modellerini bulur ve tek tıkla ekranınıza getirir. Böylece zamandan tasarruf edersiniz.