Erkek Forma

Erkek Forma Fiyatları

901 Ürün gösteriliyor.
Erkek Forma fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Forma modelleri ve Erkek Forma fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Forma kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Adidas, Nike, Madmext, Puma, Lescon. 901 adet Erkek Forma fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Erkek Forma Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Erkek Forma markası:

2021 yılı Erkek Forma Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 901 Erkek Forma modeli içerisinde en ucuz Erkek Forma fiyatı 16.9 TL iken, en yüksek Erkek Forma fiyatı 1225.74 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Erkek Forma fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama Erkek Forma fiyatı ise 142.98 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Erkek Forma Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Erkek Forma

Tüm spor dallarının kendine özgü formaları bulunur. Bu açıdan görünümleri ve renkleri birbirinden farklı olsa da temel de iki parça takım olarak giyilen ürünlerdir. Üst parça kolsuz, uzun kollu olabilir. Alt bölüme giyilen parça ise şort olarak tercih edilir. Dolayısıyla yapılan spora göre üst ve alt parçanın uzunluğu ve rengi değişiklik gösterir. Kullanıcılar kendi ilgi alanlarına veya yaptıkları sporlara göre bu ürünün parçalarını giyerler. Bu açıdan formalar spor yaparken giyilmenin yanı sıra günlük olarak kullanıcılar tarafından kıyafet olarak tercih edilebilir. Dolayısıyla sadece şort üzerine değil, kot veya eşofman üzerine de üst parçalar rahatlıkla giyilebilir. Erkek‌ ‌forması hem alt parçası olan şort hem üst parçası olan bölümü günlük veya spor amaçla tercih edildiği söylenebilir. Spor takımları yıl içerisinde maçlarında 3 farklı formayı farklı maçlarda giymeyi tercih ederler. Kullanıcılar da tuttukları takımın formalarını o yıl alarak hem maç esnasında hem de günlük hayatlarında kullanmaya devam ederler.

Erkek‌ ‌Forma‌ Modelleri

Hem günlük hem de spor maçlarında giyilmek üzere hazırlanan formaların renk, beden ve görünüm olarak seçeneklerinin fazla olması sebebiyle kullanıcılar istedikleri ürünü alabilirler. Bu ürünler genel olarak takımlara özel hazırlanır. Örneğin, basketbol, futbol, tenis ve atletizm gibi spor dalları için hazırlanan formalar arasından kullanıcılar istedikleri erkek‌ ‌forma‌ ‌üst parçayı alabilirler. Aynı takım ürünlerinden kullanıcılar ister günlük ister spor için erkek‌ ‌forma‌ ‌şort olan alt parçayı da giymeyi tercih edebilirler. Hem sezonluk hem özel olarak hazırlanan erkek‌ ‌forma‌ ‌modelleri arasından profesyonel sporcuların giydiği ürünler kullanıcıların giymesi için de farklı bedenler ile üretilirler. Özellikle futbol için üretilen formalar çizgi‌ ‌erkek‌ ‌forma veya çubuk forma şeklinde tasarlandıkları görülür. Formalar hem birebir olduğu gibi hem de erkek‌ ‌forma‌ ‌tişört olarak kullanıcıların günlük giyebilmesi için farklı renklerde tasarlanır. Aynı şekilde erkek‌ ‌forma‌ ‌alt parçada birebir veya tamamen günlük kullanıma yönelik üretildiği söylenebilir. Dolayısıyla kullanıcılar bu formaları hem aktivitelerinde hem de tamamen kombin amaçlı giymeyi tercih edebilirler. Tamamen kişisel tercihlere bu ürün bedene uygun veya daha salaş bir şekilde giyinmek için bol yapılı modelleri de alınabilir. Ayrıca bu formaları dans veya kişisel spor aktivitelerinde kullanıcılar giymeyi tercih edebilirler. Bu amaçlar özel tasarlanan terletmeyen ve pamuksu dokulu olan modelleri alan kullanıcılar gün içerisinde rahatlıkla bu ürünü konforlu bir şekilde üzerlerinde taşıyabilirler. Hafif yapılı, kaliteli kumaş yapısı ile üretilen formalar uzun süreler formlarını korumaya devam eder. Böylece kullanıcı takım veya tek olarak giymeyi tercih ettiği ürünü uzun süreler aynı renkte ve yapıda giymeye devam edebilir. Kişisel özel ürün veya spor takımlarına özel tasarlanan dönemsel ürünler uzun süreler kişisel kıyafet alternatifi olarak kullanıldığı söylenebilir. Dolayısıyla kişi bir yandan tuttuğu takımın formasını giymiş olur bir yandan da bu ürünü ek bir tişört olarak kullanmaya devam eder. Bu ürünlerin takım formları tek renk veya alt, üst farklı renklerde tasarlandığı söylenebilir. Aynı şekilde üst parçanın desenli ve alt parça olan şortun tek renk olduğu görülür.

Erkek‌ ‌Forma‌ Fiyatları

Forma fiyatlarında özellikle kullanılan kumaşın türü, yapısı ve dayanıklılığı gibi kriterlerin etkili olduğu söylenebilir. Özellikle üretim aşamasında kullanılan materyallerin ve dikim unsurlarının ürün maliyetini etkilemesi ile formalarında fiyatlarını değiştirdiği görülür. Özellikle sağlıklı kumaşlar ile üretilen terletmeyen yapılı formaların fiyat aralıkları daha yüksektir. Ancak hem spor hem de günlük olarak tercih edilen bu ürünlerin hem esnek hem de kullanıcıyı rahat ettiren seçeneklerin alınması daha doğru olur. Bu açıdan kullanıcılar kendi bütçelerine ve kıyafet tercihlerine göre değişen fiyat aralığında yer alan bu ürünlerden seçimlerini yapabilirler. Kullanıcılar hem tuttukları takımın formalarını hem de özel üretilen tek renk formaları belirli standartlara göre belirlenen fiyatları arasından tercih yapma hakkına sahiptirler. Ayrıca sezonluk veya belirli zamanlar için özel üretilen erkek‌ ‌forma‌ ‌desenli‌ ‌ürünlerin de fazlasıyla seçenek sunan fiyatları arasından seçim yapmak mümkündür. Bu ürünlerin kumaş yapısının yanı sıra takımlara özel üretilen formalarının fiyatlarının daha yüksek olduğu görülür. Bu açıdan gelişen teknoloji ile özel üretilen ürünlerin fiyatlara üzerine etkisi söz konusudur.

Erkek‌ ‌Forma‌ Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Forma kullanan veya yeni almak isteyen kullanıcılar bu ürünün seçimi sırasında yaptıkları spora uygun olarak tercihlerini yapabilirler. Örneğin, basketbol için daha uzun formalar tercih edilmesi doğru olur. Futbol için kolları kısa seçenekli takım ürünler alınabilir. Ayrıca bu ürünü spor için veya günlük kıyafetlerin üzerine de kombini tamamlamak için kullanıcılar formalarını giyebilirler. Bu sebeple bir kot veya eşofman üzerine farklı formalar arasından en beğenilen ürünü alan kullanıcı kıyafet ve günlük şıklık olarak bu parçayı kullanabilir. Tenis veya farklı alternatif sporlar için de bu parçaların giyilebilir. Formanın tercihi sırasında kullanıcı kendi bedenine uygun olan ürünü alması önemlidir. Bu ürünün doğru bedenine ek olarak renk, uzunluk ve görünümüne de karar verilebilir. Forma seçimi tamamen kullanıcıların kendi tercihlerine yönelik yapılabilir. Hem beden hem renk ve görünüm olarak fazlasıyla alternatif arasından kullanıcı kolay bir şekilde erkek‌ ‌forma‌ ‌takım modeline karar verebilir. Aynı ürünü forma olarak almanın yanı sıra alt veya üst parçayı tek olarak almak kullanıcının kendi seçimidir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery