Parça Türü
Eşofman Takımı
Cimri'nin Seçimi
Nike Academy16 KNT Tracksuit 2 Erkek 808757-657 Eşofman Takımı
Nike Academy16 KNT Tracksuit 2 Erkek 808757-657 Eşofman Takımı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Adidas O07877 T-Suit Dassler Erkek Eşofman Takımı
Adidas O07877 T-Suit Dassler Erkek Eşofman Takımı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Nike 808757-463 Erkek Eşofman Takımı
Nike 808757-463 Erkek Eşofman Takımı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Nike Academy 16 Knit Tracksuit Erkek Eşofman Takımı
Nike Academy 16 Knit Tracksuit Erkek Eşofman Takımı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lotto Guıdo Suıt Eşofman Takımı
Lotto Guıdo Suıt Eşofman Takımı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Erkek Eşofman Takımı

Fransızca kökene sahip olan eşofman kelimesi ısınma, ısıtma gibi anlamlara gelir. Spor esnasında kullanılan, kumaşı değişkenlik gösteren bu iki parçalı giysi rahatlık ve esneklik bakımından birçok kişinin tercih ettiği kıyafet türüdür. Gün sonunda klasik kıyafetlerden sıkılanlar kaçışı eşofmanlarda bulur. Bu durum erkek kadın farketmez. Gün içerisinde takım elbise giymek zorunda kalan erkekler iş bitiminde eşofmanlarını giyerek dinlenir. Kadınlar ve erkeklerin ortak giyebilecekleri eşofman takımlarında birden fazla model ve seçenek bulunur. Ev dışında da giyilebilen eşofman takımları spor çalışmaları esnasında, pikniklerde, akşam gezmelerinde kullanılabilir. Market alışverişlerinde de kolay hareket alanı sağlaması bakımından rahatlık sağlayan bu giysi düşünmeden tercih edilebilir.  Aniden bir yere gidilmesi ya da yetişilmesi gereken durumlarda kurtarıcı olur. Erkek eşofman takımı ve kadın eşofman takımları çok pahalı, ulaşılamaz fiyatlara da sahip değildir. Giyimine özen gösteren erkek kullanıcılara büyük fayda sağlar. Takım olarak giyilmesi ile düzenli bir görünüm verir. Mevsimsel değişimlere de uyum sağlayan eşofmanlar geniş model seçeneği ile kullanıcılara dört mevsim rahatlığı yaşatır. 

Erkek Eşofman Takımı Çeşitleri

Erkek eşofman takımları diğer giyim alanlarının sunduğu gibi sınırsız seçim olanağı sunar. Salaş giyim ürünü de olsa birçok model ve çoklu çeşit fırsatı sağlayan marka, kullanıcıları rahat giyim konusunda da yalnız bırakmaz. Mevsimlere uygun olarak da düşünülen ve tasarlanan bu giysiler kullanıcılara, erkek eşofman takımı yazlık ve kışlık şeklinde de tercih hakkı sağlar. Erkek eşofman takımı kışlık modelleri soğuğu engelleyecek şekilde üretilir. Kışında rahatlığından ödün vermek istemeyen kullanıcılar için avantajlıdır. Erkek eşofman takımı modelleri kumaş, renk, kalite bakımından fark gösterir. Eşofman takımı da olsa şıklık bekleyen, hantal görünümden hoşlanmayan kullanıcılara özel erkek eşofman takımı slim fit modeli tercih edebilir. Tam bir spor görünüme sahip olmak isteyen kullanıcılar da vardır. Zaten gündelik hayatta dar giyinmek zorunda olan eşofmanının bol ve spor olmasını isteyen bu kullanıcılar içinde erkek eşofman takımı kapşonlu modelleri önerilir. Eşofmanı sadece yazın kullanan, kışın böyle takımlarla üşüyeceğini düşünenler vardır. Oysa erkek eşofman takımı markaları böyle düşünen kullanıcıları da unutmaz ve onlara yönelik seçenekler sunar. Erkek eşofman takımı polar modelleri kalın yapısı ile soğuktan korunma garantisi verir. Polar takımları kullanışlı bulmayanlar için erkek eşofman takımı pamuklu kumaşa sahip modeller kurtarıcı olur. Yaz mevsimi ise en çok rahat kıyafetlere ihtiyaç olunan zamanlardan biridir. Nefes alan, serin tutan kumaşlar yaz günlerinde çok aranır. Buna uygun kumaşlarla üretilen erkek eşofman takımı kısa kollu modeller kullanıcılarını bekler. Terletmeyen yapısı ile yormaz. Koku riskini ortadan kaldırır. Fermuarlı üst ya da sweat tarzında modeller de seçenekler arasında yer alır. Kilo vermek isteyenlere uygun olarak termal eşofmanlar da vardır. Bu eşofmanlar sıcağı içine hapsederek kapladığı alanı sıcak tutar, bu sayede kullanıcının daha fazla terlemesine sebep olur. Bu durum yağ yakımını hızlandırır. Yanları şeritli modeller, sade modeller, göz alıcı renkli modeller, çok cepli modeller kullanıcıların zevk ve isteklerine göre üretilir. Kullanıcıya sadece seçme kolaylığı kalır. Dar paça ya da bol paça olarak da üretilirler. Tutulan takımların amblemlerini taşıyan eşofmanlarda vardır. Kullanıcı tüm bu seçenekler arasından kendine en uygun modeli seçer.

Erkek Eşofman Takımı Fiyatları

Eşofman takımlarının fiyatları markalara ve kaliteye göre artar yada azalır. Bu kullanıcının üründen beklentisi ile doğru orantıda ilerler. Eşofmanın özellikleri fiyatını etkiler. Örneğin; termal bir eşofmanın fiyatı diğer eşofmanlara nazaran daha farklı olabilir ya da tasarım ve bir koleksiyona ait bir parçada daha farklı fiyatlandırılır. Eşofman takımının kullanılacağı alan aslında fiyatı belirler. Erkek kullanıcıların futbol için tercih edeceği, terletmeyen, hafif eşofman takımlarının fiyatları yine kalitesine paralel olarak artacaktır. Gündelik yaşam için tercih ediliyorsa bu alanda birçok model ve seçenek olanağı bulunur. Pahalı ürünler varken bütçeyi sarsmayacak ürünlerde mevcuttur. Çok cepli, kargo tipi eşofmanlar tercih edilen eşofmanlar arasındadır. İşlevselliği yüksek olan bu eşofmanlar dada geniş fiyat seçeneği bulunur. Eşofman takımlarına tek alt veya tek üst olarak ta ulaşılabilir. Alınan eşofman altına yada üstüne tercihe göre bireysel kombinler yapılır. Fakat erkek eşofman takımı alt üst şeklindeki ikili alımlarda uygun fiyat seçeneği sunar. Bütçeye yararlı fiyat seçenekleri için Cimri.com sitesi ziyaret edilebilir.

Erkek Eşofman Takımı Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

Günlük hayatta ya da spor yaparken tercih edilebilecek rahat ve fonksiyonel ürünlerden biri eşofman takımları olur. Bu takımları seçerken bazı özelliklere dikkat etmek fayda sağlar. Spor yaparken hareketleri kısıtlamayacak, esnek bir eşofmana ihtiyaç vardır. Öncelikle eşofman takımının kumaşı hava alan ve rahatsız etmeyen bir yapıya sahip olmalıdır. Çok dar eşofmanlar hareketi kısıtlar. Bu nedenle daha uygun eşofman seçimi ile spordan daha fazla verim alınır. Kaliteli eşofman markaları diz yapma riskini ortadan kaldırır. Daha dayanıklı bir yapısı vardır. Mevsime uygun seçimlerde bulunmakta oldukça fayda sağlar. Yaz aylarında kalın eşofmanlar yerine ince ve nefes alan kumaşlar tercih edilir. Yapılan spor ne ise eşofman takımı ona uygun seçilir. Örneğin; aktif hareket edilen spor çeşitlerinde ise daha hafif kumaşlar tercih edilir. Kullanıcının vücut tipi, cilt durumu yapılan alışverişlerde dikkat edilmesi gereken unsurlardır. Genel olarak ise eşofman takımı seçimlerinde rahatlık ön planda tutulur. Erkek eşofman takımı fiyatları da bu kriterler doğrultusunda değişir. Renk ve uyum gibi seçeneklerden önce sağlık düşünülmeli buna yönelik seçimler yapılmalıdır. Tüm bu seçenekleri değerlendirerek aradığınız eşofman takımını bulabilir, günlük yaşamınızda oldukça rahat bir kullanım elde edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery