Erkek Çocuk Gömlek

Erkek Çocuk Gömlek Fiyatları

326 Ürün gösteriliyor.
Erkek Çocuk Gömlek fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Çocuk Gömlek modelleri ve Erkek Çocuk Gömlek fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Çocuk Gömlek kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Koton, U.S. Polo Assn., DeFacto, Tommy Hilfiger, GAP. 326 adet Erkek Çocuk Gömlek fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Erkek Çocuk Gömlek Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Erkek Çocuk Gömlek markası:

2022 yılı Erkek Çocuk Gömlek Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Ağustos 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 326 Erkek Çocuk Gömlek modeli içerisinde en ucuz Erkek Çocuk Gömlek fiyatı 31.99 TL iken, en yüksek Erkek Çocuk Gömlek fiyatı 799.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Erkek Çocuk Gömlek fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Ağustos 2022 tarihinde ortalama Erkek Çocuk Gömlek fiyatı ise 134.57 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Oshkosh 38130310 Erkek Çocuk Beyaz Uzun Kollu Gömlek
Oshkosh 38130310 Erkek Çocuk Beyaz Uzun Kollu Gömlek
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Oshkosh 2J012411 Desenli Küçük Erkek Çocuk Gömlek
Oshkosh 2J012411 Desenli Küçük Erkek Çocuk Gömlek
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lc Waikiki 0S3643Z4 Açık Rodeo 311 Erkek Çocuk  Gömlek
Lc Waikiki 0S3643Z4 Açık Rodeo 311 Erkek Çocuk Gömlek
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Koton 0YKB66267TW03V Desenli Pamuklu Tek Cepli Papyonlu Kısa Kollu Klasik Yaka Erkek Çocuk Gömlek
Koton 0YKB66267TW03V Desenli Pamuklu Tek Cepli Papyonlu Kısa Kollu Klasik Yaka Erkek Çocuk Gömlek
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Erkek Çocuk Gömlek

Tekstil sektörünün en çok ürün sayısına ve çeşit yelpazesine sahip alanlarından biri de çocuk kıyafetleridir. Kız ve erkek çocuklar için tasarlanan çok çeşitli kıyafet türlerinden biri de çocuk gömlekleridir. Özellikle erkek çocuklar için tasarlanan kıyafetler göz önüne alındığında gömleklerin bu ürün yelpazesinin birçoğunu oluşturduğu rahatlıkla gözlemlenebilir. Erkek çocuklar için üretilen ve satışa sunulan gömlekler de çok sayıda firma, bu firmalara bağlı markalar ve markaların tasarladığı birden çok model yelpazesinde satışa sunulur. Farklı dokuda, desende ve renkte tasarlanan erkek çocuk gömlek çeşitleri hem çocukların hem de ebeveynlerinin zevklerine uygun modeli seçmeleri için geniş imkanları kullanıcılara sunar. Genellikle bebeklik çağından başlayarak 15-16 yaşına kadar olan çocukların kullanabileceği ürünler hizmete sunan erkek çocuk giyim markaları kullandıkları birden çok kalıp ve farklı tasarımlar dolayısıyla bu yaş aralığını değiştirebilir. Vücut gelişimi daha hızlı olan çocuklar için çocuk gömlekleri bazen küçük olabilirken bazı çocuklar da daha büyük yaşlara kadar çocuk reyonundan giyinebilir. Tüm bunlar göz önüne alındığında renk, desen ve kumaş olarak çok sayıda çeşit içeren pek çok gömlek farklı model ve tasarımlarıyla da kullanıcıların erişimine sunulur. Yetişkin gömleklerinde olduğu gibi birden çok yaka, düğme, kol ve manşet tasarımı erkek çocuk gömleklerinin çeşitlenmesini sağlamış olur. 

Erkek Çocuk Gömlek Modelleri

Erkek çocuklar için tasarlanan gömleklerde genellikle yetişkin erkek giyiminden ilham alındığı söylense doğru olur. Belirli bir sezonda yetişkin erkek tarzı ve bu tarz doğrultusundaki kreasyon ve modeller ne yönde şekilleniyorsa erkek çocuk giyimindeki modellerin de bu yönde şekillendiğini gözlemlemek mümkün olur. Gömlek aslında bir yetişkin kıyafeti olduğundan bu tip bir öykünme de oldukça doğaldır. Farklı model ve kumaştan erkek çocuk gömlek modelleri farklı markalar aracılığıyla bulabilen kullanıcılar diledikleri desen ve renkte gömlekleri internet üzerinden seçebilirler. Erkek çocuk gömlekleri yazlık ve kışlık gömlekler olarak ikiye ayrılabilir. Kışlık gömlekler oduncu olarak bilinen pamuklu kumaşlardan tasarlanırken yazlık gömlekler daha ince pamuklu kumaşlar kullanılarak tasarlanabilir. Bu sayede her iki mevsim için de hem sıcak hem de serin tutabilecek gömlekler bulmak mümkündür. Çocukların terleme olasılığı yüksek olduğu için pamuklu ürünler kullanılması daha asağlıklı ve avantajlı olabilir. Bu nedenle kullanıcıların çoğu çocukları için pamuk ağırlıklı ürünleri tercih ederler. Kullanılan kumaşın yanı sıra gömlek modelleri de farklı markalar ve kreasyonlar arasında değişiklik ve çeşitlilik gösterebilir. Örneğin cep detaylı erkek çocuk gömlek modelleri kullanıcıların sık tercih ettiği modeller arasında yer alır. Bir diğer çok tercih edilen gömlek modeli işlemeli erkek çocuk gömlek modeli olarak kullanıcı karşısına çıkar. Bu tip modellerde genellikle ip ile işlenerek gömlek üzerine desen, figür veya yazı işlenir. 

Erkek Çocuk Gömlek Fiyatları

Erkek çocuk gömlekleri çeşitli modellerde, çeşitli firmalar tarafından birden çok marka kapsamında tasarlanır ve kullanıcılara sunulur. Gömleklerin hazırlandığı markalar, kullanılan kumaşlar ve desenler çocuk gömleklerinin fiyatlarını belirleyebilir. İlk olarak kullanılan kumaşın kalitesi gömleklerin fiyatlarını etkileyebilir. Kumaşların içerdiği pamuk oranı dışında erkek çocuk gömleklerinin fiyatlarını etkileyen bir diğer etken gömleğin markası olabilir. Diğer tekstil ürünlerinde olduğu gibi çocuk gömleklerin fiyat yelpazesindeki konumu belirleyen temel faktörlerden biri ürünün markasıdır. Yetişkin tekstil kıyafetlerinde olduğu gibi çocuk ürünlerinde de ürünün markası fiyatı belirlemesi için oldukça etkilidir. Marka ve kumaş dokusunun yanısıra çocuk erkek gömleklerinin fiyatını etkileyen bir diğer faktör yaş unsurudur. Küçük yaşta çocuklar için tasarlanan kıyafetler ve gömlekler daha uygun fiyatlardan kullanıcılara sunulabilir iken çocuklar için tasarlanan kıyafetlerin yaşı büyüdükçe fiyatların da yükselmesi olağandır. Kullanılan kumaş alanı arttığı için kıyafetlerin yaşı büyüdükçe yetişkin kıyafet kalıplarına yakın kalıplar kullanılır. Kıyafetlerin markası ürünlerin fiyatındaki değişikliğin en büyük etkenlerinden biri olduğu için marka faktörü kullanılan kumaş alanı veya büyüklük gibi ürünün fiyatını etkileyen faktörlerin de kimi zaman önüne geçebilir. Bu ve buna benzer değişken faktörler erkek çocuk gömlek fiyatlarını etkileyen başlıca unsurlar arasında yer alır. 

Erkek Çocuk Gömlek Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Erkek çocuk gömlek satın alırken dikkat edilmesi gereken ilk özelliklerden biri kıyafeti kullanacak olan çocuğun bedenidir. Çocuk kıyafetleri small, medium, large gibi bedenlerle ayrılmayıp çocukların yaşlarına göre ayrılır. Genellikle yaklaşık yaş grupları ile birbirinden ayrılan bedenler örneğin 5-6 yaş, 7-8 yaş, 15-16 yaş gibi etiketlerle büyüklük olarak ayrılırlar. Bu nedenle çocuklara kıyafet alınırken beden değil yaşın esas alınması normaldir. Fakat bu yaş ayrımları her zaman çocukların bulunduğu yaşlarla eşleşmeyebilir. Etiket üzerinde yazan yaş aralığı çocukların bulunduğu yaş aralığına daima uymayabilir. Bu nedenle erkek çocuk gömleklerini sadece yaşı esas alarak değil, çocukların boy ve kilosunu düşünerek tercih etmek de dikkat edilmesi gereken noktalardan biri olarak kullanıcıların karşısına çıkar. Kullanılmak istenen renk de seçim yapılırken dikkat edilebilecek özelliklerdendir. Renkli erkek çocuk gömlek modelleri birden çok tarz ve zevke hitap eden tasarımlarla kullanıcıya sunulur ve ebeveyn ve çocukların diledikleri renkte ürünleri seçmeleri bu sayede mümkün olur. Satın alınacak olan erkek çocuk gömleğinin diğer hangi kıyafetlerle birlikte kullanılacağı satın almadan önce düşünülebilecek noktalardan bir diğeridir. Böylece çocukların kıyafetlerinde maksimum uyumun yakalanması sağlanır. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery