Marka
Hummel
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

ERKEK ÇOCUK EŞOFMANI NEDİR?

Çocuklar için kıyafet seçiminde ailelerin temel kriterlerinden biri rahatlık ve kolay giyilebilmedir. Çocuklu aileler kısıtlı zaman içinde hızlıca çocuklarının kıyafetlerini değiştirebilmek ister. Kıyafet değiştirme ihtiyacı birçok nedenden kaynaklanabilir. Bunlardan biri çocukların kıyafetlerini hızlı kirletmesidir. Bir diğer neden de hareketli çocukların kolay terlemeleridir. Bir diğer neden de gün içinde hava sıcaklığı ve hava durumu değişimlerine uyum sağlatabilmedir.

Erkek çocuk eşofman kullanımı nasıldır?

Erkek çocukların bu kapsamda en çok kullandığı kıyafetlerden biri eşofmandır. Eşofman Türkçeye Fransızcadan geçmiştir. Genelde spor yaparken giyilme amacıyla üretilir. Her yaş ve boy çocuk için seçenekleri bulunur. Alt ve üst olmak üzere iki parçadan oluşur. Yüzde yüz pamuklu olan ve ter çekme özelliği yüksek olan çeşitleri vardır. Pamuk ve polyester karışımlı modelleri vardır. Lastikli ve kolay giyilip çıkarılan modelleri vardır. Farklı renk ve desende tasarlanabilirler. Kıyafet mağazalarından veya internetten satın alınabilir. Çizgi film kahramanlarının isim ve resimlerini üzerinde bulunduran modelleri vardır. Alt ve üst takım halinde satılabilir. Ya da sadece alt veya üst olarak da bulunabilir.

Erkek çocuk eşofman özellikleri nelerdir?

Normal paça veya dar paçalı olabilir. Bazı modellerinde paça kısmında lastik vardır. Çeşitli spor kulüplerinin arma renklerine sahip modelleri bulunabilir. Bu ürünler lisanslı ürünlerdir. Spor kulüplerinin kendi satış mağazalarında satılabilir. Bazı anaokulları ve kreşlerin okul kıyafet seçenekleri içinde yer alır. Üst kısmı bisiklet yaka veya polo yaka olabilir. Göğüs kısmında özel logo veya arma bulunabilir. Erkek çocuk eşofman fiyatları markadan markaya değişiklik gösterebilir. Bel kısmında lastik yerine uçkur adı verilen ip de kullanılabilir. Bu ip el yordamıyla bele göre ayarlanır ve sıkılır.

Üretim özellikleri nedir?

Erkek çocuk eşofman üretiminde sağlık önemli unsurlardan biridir. Bazı üreticiler bu amaçla özel laboratuvarlar kurmuştur. Buralarda kullanılacak kumaşlar çeşitli testlerden geçirilir. Ayrıca içinde kırık dikiş iğnesi kalma riskine karşı metal detektöründen de geçirilebilir. Bu kıyafet üzerine iliştirilen etikette, yıkama ve ütüleme özellikleri belirtilir.

Adidas, Nike ve Soo Be markalı ürünleri, en uygun fiyatlarla cimri.com sitesinden inceleyebilirsiniz.

https://www.cimri.com/erkek-cocuk-esofman