Marka
Bosch
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Makita, Bosch, Einhell, Schepprach, Optimum, Dewalt, Foreman, AEG, Maktec, Crown, Metabo, KL, Flex, Dremel, RTRMAX, Max Extra, CatPower, Palmera, Stayer, Wert, Mac Allister marka elektrikli kesme makinelerini en uygun fiyatlarla cimri.com sitesinde bulabilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Elektrikli testereler, hemen her atölyede kullanılan ürünlerdir. Kullanım biçimleri ve kesilen materyalin cinsine göre sınıflandırılırlar. Örneğin, tezgah üzerinde yapılan çalışmalarda kullanılan testereye tezgah testeresi adı verilir.

Elektrikli kesme makinelerinin çeşitleri nelerdir?

Elektrikli kesme makinelerini, şerit testere, metal kesme makinesi, tezgah testere, elektrikli kenar kesme makinesi, sunta kesme makinesi, profil kesme makinesi gibi çeşitlere ayırabiliriz. Bu ürünlerin her biri farklı materyallerin, farklı biçimlerde kesilmesinde kullanılır. Makinenin gücüne ve kesimi yapılan materyalin cinsine göre farklı watt gücü ile çalışan makineler vardır.

Şerit testere, kalasların boylarını ve genişliklerini istenilen ölçüde ayarlayarak kesme işlemi yapabilir. Ayrıca, şekilli parçaları ve zıvanaları da kesebilir. Şerit testereler genellikle kasnak çaplarına göre isimlendirilir. Örneğin, kasnak çapı 60cm olan bir makineye 60’lık şerit testere denir. En ucuz şerit testerelerini cimri.com sitesinde bulabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Kenar kesme testeresi, ulaşılması zor alanların kesilmesinde kullanılır. Genellikle üzerlerinde ayarlanabilir kenar makarası ve teleskopik bar bulunur. Kenar kesme makinesi fiyatlarını karşılaştırmak ve en ucuz olanı bulabilmek için cimri.com sitesine bakabilirsiniz.

Sunta kesme makinesi, sunta kesme testeresi olarak da bilinir. Sunta materyali üzerinde düzeltme yapmaya veya kesmeye yarar. Sunta kesme makinesi bıçağı, genellikle değiştirilebilir özelliktedir.

Profil kesme makinesi, alüminyum ve plastik doğrama profillerini uygun ölçülerde kesebilmek amacıyla kullanılır. Profiller uygun şekilde kesilerek, doğramalar meydana getirilir. Çeşitli markalara ait, profil kesme makinesinin fiyatlarını cimri.com sitesinden karşılaştırabilirsiniz.

Elektrikli kesme makinelerinin fiyatları ne kadardır?

Elektrikli kesme makineleri ve testerelerini en ucuz şekilde cimri.com sitesinden bulabilirsiniz. Cimri.com sitesinde, elektrikli el aletleri kategorisinde yer alan elektrikli kesme makineleri sekmesini tıklayarak, buradaki ürünleri inceleyebilir elektrikli testere fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca, beğendiğiniz ürün profilinde yer alan, ‘fiyat alarmı’ sekmesini aktif konuma getirerek, elektrikli testerelerde indirim, fırsat veya kampanya olduğunda anında haberdar olabilirsiniz.