Elektrikli El Aleti Seti

Elektrikli El Aleti Seti Fiyatları

64 Ürün gösteriliyor.
Elektrikli El Aleti Seti fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Elektrikli El Aleti Seti modelleri ve Elektrikli El Aleti Seti fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Elektrikli El Aleti Seti kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bosch, Makita, AEG, Einhell, Atlas. 64 adet Elektrikli El Aleti Seti fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Elektrikli El Aleti Seti Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Elektrikli El Aleti Seti markası:

En Çok İncelenen Elektrikli El Aleti Seti Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Elektrikli El Aleti Seti Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 64 Elektrikli El Aleti Seti modeli içerisinde en ucuz Elektrikli El Aleti Seti fiyatı 13.0 TL iken, en yüksek Elektrikli El Aleti Seti fiyatı 29159.46 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Elektrikli El Aleti Seti fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Elektrikli El Aleti Seti fiyatı ise 499.84 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Elektrikli El Aleti Seti Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Elektrikli El Aleti Seti modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Elektrikli El Aleti Seti modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Elektrikli El Aleti Seti

Gerek evinizde gerek iş yerinizde gerekse herhangi bir el işi yaparken hobi amacıyla kullanılan elektrikli el aletleri günlük hayattaki en önemli yardımcılardan birisidir. Çok amaçlı el seti olarak da adlandırılan elektrikli el aletleri günlük hayatta hem evde hem de iş yerlerinde kişilerin hayatını kolaylaştırır. Metal veya cam zemin üzerine şekil çizip yazı yazmaya, duvar delmeye, paketleme işlemi yapmaya, demir veya metal kesmeye, ya da sökme işine yarayan elektrikli ev aletleri hem işi için hem de hobileriniz için kullanabileceğiniz çok amaçlı ve pratik ürünlerdir. Mesela çekiç ve çiviyle uzun sürecek ve kişiyi zorlayacak delme işlemi matkapla saniyeler içerisinde ve hiç yorulmadan gerçekleştirilir. Ya da iş yerinizde saatlerinizi alacak paketleme işlemi elektrikli koli kapama aleti sayesinde kısa bir sürede biter. Elektrikli el aleti setlerinin amacı kişiyi yormadan ve hızlıca işleri halletmesini sağlamaktır. Sadece iş yerlerinizde değil tahta oymacılığı ya da cam, metal eşya üzerinde dekoratif çalışmalar yaptığınız hobi işlerinizde de size yardımcı olurlar.  

Elektrikli El Aleti Seti Modelleri

Ev veya iş yerlerinde yapmanız gereken zor ve zahmetli işleri kısa sürede halletmenize yardımcı olan üstelik de kullanım kolaylığıyla dikkat çeken elektrikli el aleti modelleri el motoru, havalı keski, gravür seti gibi elektrikli delme, kesme işlemleri yapmanızı kolaylaştıran ürünlerden meydana gelir. El motoru genelde parçalı olarak set halinde satışa sunulan bu ürünler ile hem ev işlerinizi halledip hem de hobi işlerinizi yapabilirsiniz. Piyasada çeşitli markalara sahip 12 ya da 15 parçadan oluşan el motoru setleri mevcuttur. Her başlığın farklı bir işlevi vardır. Bu yüzden satın alacağınız el motorunun başlıklarını rahatça takıp çıkarabilmeniz gerekir. Taşlama ve bileme, oyma ve gravür, delme ve kesme, parlatma ve cilalama yapmanıza yardımcı olacak başlıkları ile çok amaçlıdır. Gravür seti genellikle kullanıcıların hobileri için tercih ettikleri 200 veya marka ve modeline göre 300 parçadan oluşan elektrikli el aleti setidir. Bu tip bir el aleti seti seçerken kaç watt olduğu kadar ne tip hobilerde de kullanacağınız önemlidir. Mesela heykel sanatıyla ilgileniyorsanız satın alacağınız gravür el aletinin içerisinde parlatma temizleme işlevine sahip başlıklar bulunmalıdır. Çok amaçlı hobi alet seti oyma, yazma, taşlama, temizleme, delme, kesme tarzı işlevleri yerine getiren başlıklarla işlerinizi daha hızlı ve kolay yapmanızı sağlar. Eğer tahta oymacılığı tarzı bir hobiniz varsa tahtaya şekil vermek için kullanacağınız oyma ve kesme işlevini kolayca halletmenize yarayacak hobi el seti ile kolay ve rahatça yapabilirsiniz. Yaptığınız hobiye göre tercih edebileceğiniz ucu değiştirilebilir elektrikli hobi aletleri ile zımparalamadan minyatür işlemeye kadar pek çok işi pratik bir şekilde halledebilirsiniz. Akülü makine seti birçok alanda hem amatör hem de profesyoneller tarafından rahatça kullanılır. Rahatça vidalama yapmanızı sağlayacak akülü el aleti seti sayesinde erişmekte zorlanacağınız en zor alanlarda bile aktif olabilirsiniz. Üstelik akülü makine setlerini elektriğin olmadığı yerlerde de kullanabilirsiniz. Oyma kalemi metal, ahşap, cam üzerine isim yazma ya da logo çizmenize yardımcı olacak bir üründür. Buharlı duvar kağıdı sökme makinesi duvar kağıdı sökmenin en hızlı ve kolay yoludur. Deposuna su doldurarak elektrik ve buhar gücü ile çalışır. Havalı keski seti keski, kırıcı, çekiçten oluşur. Kesme kırma işlemlerinde kullanılan bu elektrikli el aletinin watt gücü, darbe sayısı ne kadar fazlaysa kalitesi de o kadar artar.       

Elektrikli El Aleti Seti Fiyatları

Kullanım alanı çok geniş olan elektrikli el aleti seti fiyatları el aletinin markasına, modeline, watt gücüne, setteki başlık sayısına, setin hangi sitede satışa sunulduğuna göre değişiklik gösterir. Hem evde hem iş yerinde hem de hobileriniz için kullanabileceğiniz elektrikli el aletlerinin kullanımı kolaydır. Ürünün markası maliyetini belirleyen faktörlerden birisidir. Çünkü marka ve üretimde kullanılan malzeme kalitesi arasında bir bağ bulunur. Bilinen markaların çoğu kalitesinden ödün verip marka adını tehlikeye atmak istemeyeceği için üretim sırasında kaliteden kesinlikle ödün vermez. Kalite de maliyete yansır. Bir de kullanacağınız elektrikli el aletinin watt gücü maliyete etki eder. Örneğin gravür oyma kaleminin yapacağı işlem bellidir. Cam, metal, plastik eşyalar veya takılar üzerine yazı yazmaya yarayan bu aletin harcadığı güç ile paketleme sanayinde kullanılan havalı koli kapama makinesinin harcadığı güç eşit olmaz. Havalı koli kapama makinesi daha fazla watt gücüne sahip olduğu için maliyeti de farklıdır. Siz de ev işleriniz, hobileriniz veya iş yerinizde kullanmak için satın almak istediğiniz elektrikli ev aletinin en ucuza hangi sitede satıldığını öğrenmek için cimri.com sitesine bakabilirsiniz.

Elektrikli El Aleti Seti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Ev veya iş yerlerinizde işinizi kolaylaştıracak delme, kolileme, kesme gibi işlerinizi yapmanıza yardımcı olacak elektrikli el aleti seti satın alacaksanız bilmeniz gereken bazı önemli hususlar vardır. Eğer matkap tarzı delme işlevlerine yarayan bir el aleti seti satın almak istiyorsanız öncelikle darbeli ya da darbesiz matkap alıp alamayacağınıza karar vermeli ardından da elektrikli ya da akülü matkap arasında bir seçim yapmalısınız. Dayanıklı ve kaliteli bir ürün satın almak istiyorsanız üretim sırasında kullanılan ham maddenin dayanıklı olmasına önem vermelisiniz. Eğer ambalaj sanayinde iş yapıyorsanız havalı koli kaplama makinesi iş yerinizin olmazsa olmazı olur. Elektrikli el aletlerinden olan havalı koli kaplama makinesi satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta aletin çalışma basınç aralığı, depolama kapasitesidir. Kesme işlemi yapacaksanız tercihiniz olacak ürünse havalı keski setidir. Havalı keski seti alacaksanız kesme işlemini yapacak bıçakların kalitesine dikkat etmelisiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery