iştirakidir.

ELEKTRİKLİ EL ALETİ SETİ FİYATLARI

Kategoriler+
Filtreler+
Fiyat
 • TL
  min 51 TL
 • TL
  max 2529 TL
 • ARA
Marka
 • Gison [8]
 • Troy [2]
 • Max Extra [1]
 • Dbk [1]
 • Makita [1]
Tümünü Göster

Endistüriyel kullanım amacı ile üretilen bu ürünler diğer büyük ve ağır makinelerin yaptıkları işlerin yükünü azaltmak amacıyla üretilmiştir. Endüstriyel işletmelerin genelinde bulunması gereken ürünlerdendir. Cimri.com da Gison, Troy, Dbk, Max Extra, Makita markalarına ait elektrikli el aleti seti modellerini bulabilirsiniz.

ELEKTRİKLİ EL ALETİ SETİ NEDİR?

Dünya genelinde kullanılmakta olan havalı el eletleri genel kullanıcılar ve endüstüriyel kullanım amacı ile üretilmiştir. Farklı amaçlar için üretilmiş olan bu el aletleri zamandan ve iş gücü kaybından tasarruf etmeniz için üretilmiştir. Çalışma prensipleri basınçlı hava akımının gücü ile gerçekleşmekte olan el aletlerine havalı el aletleri denilmektedir. Birçok amaç için üretilmiş olan havalı el aletlerini tanımları ve kullanım alanları işe ele alalım. Matkap, testere, keski gibi aletlerden oluşur. Bu ürünler kendi içlerinde de çeşitlenir. Kullanım yerine göre bu setlerden birine sahip olabilirsiniz. Set halinde olan bu aletler sadece bir ürünü içerisinde barındırmaz. Elektrikli setler de vantuzlu daire testere seti, matkap seti, havalı keski seti, darbeli matkap seti, havalı kalıpçı taşlama seti gibi çeşitlilikte ürünler vardır. Aletler şarj aracılığıyla kullanılır. Aletleri kullanırken dikkatli kullanılmalıdır. Daha önce kullanmamış kişiler belli bir tecrübe sonrasında bu aletleri kullanabilirler. Bütçenize uygun el aleti setlerini Cimri.com dan bulabilirsiniz.

ELEKTRİKLİ EL ALETİ SETİNİN ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Havalı el aletleri arasında yer alan havalı matkaplar bir kompresör bağlantısı sağlanarak kullanımı söz konusu olan el aletleridir. Vidalama (sökme - sıkma - montaj amaçlı) işlerinde, delme işlerinde seri olarak kullanılabilen endüstriyel el aletleridir. Zor işlerinizde sizlere yardımcı olabilecek el aletlerindendir. Farklı marka ve modeller de satışa sunulmuş olan havalı matkaplar genel olarak kalite bakımında fiyat farkı bulunmaktadır. İş yoğunluğuna göre bu ürünler arasından birini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Taşlama makineleri de genellikle sürtme içindir. Diğer el aletleri gibi çalıştırılabilmesi için mutlak bir komprasör ile bağlantısı olması gereklidir. Keski setlerin de ise farklı keski çeşitleriyle kırma ve kesme işlemleriniz rahatlıkla yapabilirsiniz. İşlerinizin kolaylaşması için elektrikli el aletlerini kullanmak gereklidir. Bu ürünlere Cimri.com dan farklı elektrikli el aleti setlerini araştırıp bakabilirsiniz.