track source
track source

El Dezenfektan

El Dezenfektan Fiyatları

3370 Ürün gösteriliyor.
El Dezenfektan fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun El Dezenfektan fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 3370 adet El Dezenfektan ürünü bulduk. El Dezenfektan kategorisinde en favori Bitkisel Besin Destekleri, Temizlik Gereçleri, Kolonya & Gülsuyu, Bebek Mendil-Islak Mendil, Cilt Temizleme ve Peeling ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte El Dezenfektan mağaza fiyatları ve El Dezenfektan ürün özellikleri incele!
el dezenfektan” ile ilgili daha fazla sonuç için cimri market’te ara!CimriMarkette "5" sonuç
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

El Dezenfektanı

El dezenfektanı su ve sabunun olmadığı yerlerde kullanılmak üzere geliştirilen ve hijyen sağlayan ürünler arasında yer alır. El dezenfektanı kullanırken ve seçerken de dikkat edilmesi  gereken bazı özellikler bulunur. Ellerinizi doğru bir şekilde dezenfekte etmek için dezenfektanların üzerinde yazan talimatlara uymanız tavsiye edilir. Dezenfekte etmenin amaçları arasında elde bulunan virüs, bakteri ve mikrop gibi insan sağlığına zararlı maddelerin yok olmasını sağlamaktır. Toplu taşımada, dışarıda ve seyahat sırasında el dezenfektanı kullanarak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Bu ürünlerin farklı şişe boyutlarında olması da taşıma kolaylığı sağlayarak ister çantanıza ister cebinize koyarak kolay bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Ellerinizi sabun ve suyla yıkamak için de birçok talimat yer aldığı gibi dezenfektan kullanırken de bazı yönergeler yer alır. El dezektektanlarının elde yaklaşık 20 saniye durması gerekir ve dikkat edilmesi gereken başparmak ve parmak araları bulunur. Her ne kadar her zaman su ve sabun en iyi hijyen yöntemi olsa da bulunmadığı durumlarda el dezenfektanları oldukça ideal ürünlerdir. 

El Dezenfektanı Çeşitleri

El dezenfektanı arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken içerisindeki alkol oranıdır. Genellikle uzmanlar içerisinde en az yüzde 60 alkol bulunan  el dezektektanlarını seçmeyi önerir. Saklama koşulları arasında ise serin ve kuru yerler bulunduğu için araç içinde saklamak tavsiye edilmiyor denebilir. Çocukların ulaşamayacağı güvenli yerlerde muhafaza ederek  el dezenfektanlarını ihtiyaç olduğu takdirde kullanabilirsiniz. Sıvı ve jel halde bulunan el dezenfektanı modelleri aynı zamanda farklı başlık tasarımları ile ele dökülmeyi daha da kolay hale getirir. El dezenfektanı jel modellerin kullanılması sıvı dezenfektan modelleri ile aynı olsa da akışkan yapısı ellerinizin girmesi zor yerlerine kadar girebilir. Aynı zamanda sprey olan başlıklarda da el dezenfektanı modelleri ele ya da dokunulması gereken yüzeylere sıkılabilir. Dezenfekte etmeniz gereken bir eşya olduğunda da bu ürünleri kullanabilirsiniz. Dışardan eve döndükten sonra sık sık kullanılan telefon, cüzdan, kartlar ve anahtarların da hijyenik açıdan temizlenmesi gerekebilir. Bu durumda bir mendil üzerine el dezenfektanı modellerini belirli bir miktar sıkarak dikkatli bir şekilde temizleyebilirsiniz. El dezenfektanı modelleri farklı miktarlarda sunularak çantalık boydan cafe, restoran, okul ve çeşitli iş yerlerinde halkın kullanması için bidonluk modelleri de bulunur. El dezenfektanı 5 lt olan modelleri ailenizin kullanması için alarak farklı şişelere koyarak da bittikçe yenileyebilirsiniz. El dezenfektanı antibakteriyel özellikte olarak alkol bazlı ürünlerdir. Çeşitli sağlık hizmeti veren kuruluşlar için bu ürünler son derece gerekli olabilir. Makine ve ekipman ürünlerinin hijyenik hale getirilmesinde de kullanılan bu ürünler aynı zamanda özellik açısından kokusuz ve renksizdir. Şeffaf renkli olan el dezenfektan ürünlerini tercih ederek de hijyen gereken her yerde kullanmaya başlayabilirsiniz. Kokusuz olması nedeni ile kullanılan alanlarda herhangi bir koku bırakmaz ve dilerseniz tekrar tekrar kullanabilirsiniz. El dezenfektanı 1000 ml olan modeller de uzun ömürlü kullanım sağlar. Farklı ml çeşitlerinde olan el dezenfektanı modellerini inceleyerek ihtiyaçlarınız ile aynı doğrultuda olan ürünleri seçerek satın alabilirsiniz. Birçok hijyen gerektiren alanda kullanmak üzere tercih edilen el dezenfektanı modelleri bir set halinde içerisinde maske, eldiven ve siper olacak şekilde de satışa sunulur. Dilerseniz tek bir ürün halinde ya da set halinde farklı ml içeriklerinde olan el dezenfektanı modellerini internet üzerinden inceleyebilirsiniz. 

El Dezenfektanı Fiyatları

El dezenfektanı fiyatları arasında bulunan değişimlerin genel sebepleri arasında üretici marka, alkol oranı, dezenfektan içeriği, miktarı bulunur. Ml bazında olan el dezenfektanı modelleri sıvı ya da jel halinde olabilir ve bu fiyatların değişmesinde bir neden olarak gösterilebilir. İçerisinde yer alan alkol oranının yüzdesi de modelden modele değişir. Alkol oranının yüzdesine bakarak da el dezenfektanı seçiminizi yapabilirsiniz. Hijyen önlemlerine ayrılan bütçe kullanıcıdan kullanıcıya değişebilir bu nedenle internet üzerinden cimri.com’a giderek fiyat aralıklarını belirleyerek almak istediğiniz el dezenfektanı modelini daha kolay belirleyebilirsiniz. Kullanım alanları olarak değişen bu ürünler birçok yerde gerek olabilir ve kullanım sıklığınıza göre bir el dezenfektanı modeli belirlemeniz gerekebilir. Bu gibi durumlarda el dezenfektanı modellerinin ml ve fiyatlarını kıyaslamak için cimri.com’u tercih edebilirsiniz. Birçok firma el dezenfektanı modellerini üretir ve kullanıcıların bu el dezenfektanı modelleri arasından seçim yaparken birçok özelliğe dikkat etmeleri gerekir.

El Dezenfektanı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

El ve cilt dezenfektanı olarak bilinen ürünler temizlik gereken her yerde kullanılabilir. Her zaman su ve sabuna erişim sağlayamadığımız için el dezenfektanı modelleri bu ihtiyaca cevap verir. Halka açık alanlarda kullanmak için alınan el dezenfektanı modelleri büyük ya da küçük birçok şişelerde sunulur. İçerisindeki maddelere bakarak size uygun olan dezenfektanı belirleyebilirsiniz. İçerisinde artı maddelerin bulunması kimyasal açıdan iyi olmadığı için parfümsüz modellere yönelebilirsiniz. Eşyalarınızın ve toplu alanlarda kullanılan eşyaların dezenfekte olması için de tercih edilen bu ürünler ilk olarak cilt üzerinde kullanılmak üzere geliştirilir. Gün içinde birden fazla el dezenfektanı ürünlerini kullanmanız gerekebilir. Cilt dostu olan ve cildinize zarar vermeyen el dezenfektanı modellerini inceleyerek seçim yapabilirsiniz. El dezenfektanı kullanımından sonra herhangi bir yere silmeden kurumasını beklemeniz gerekir. El dezenfektanı kullanım talimatlarını inceleyerek güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery