Pierre Cardin Diz Altı Çorap / Pantolon Çorabı

En Ucuz Pierre Cardin Diz Altı Çorap / Pantolon Çorabı Fiyatları

0 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
  Marka
  Pierre Cardin
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

  Yaz, kış fark etmeksizin giyilebilen bir eşya olan çorap birçok farklı çeşide sahiptir. Kadınlar için kullanım kolaylığı yaratan çorap çeşitlerinden bir tanesi; diz altı çorabıdır. Siz de en uygun alışverişin adresi Cimri.com’da Pierre Cardin, Falke, Bona Mania, Phevos gibi dünyaca ünlü markaların en ucuz diz altı çorap çeşitlerini bulabilirsiniz.

  Pantolon Çorabı Nedir?

  Ayakucundan diz altına kadar yükselen, naylon ve polyester malzemelerden üretilen, mevsimine göre ince veya kalın türleri olan, farklı renk ve desenlere sahip kadın çorap çeşididir. Diz altı çorabı olarak ta adlandırılır. Çorabın diz altında sona eren kısmında lastik olması sayesinde çorap bacakta herhangi bir kaymaya veya düşmeye sebep olmaz. Birçok farklı kadın çorap çeşidi arasında en kolay kullanıma sahip olandır. Pantolonlarla ve uzun eteklerle kullanılır. Bayan diz altı çorap; külotlu çorap kullanmak istemeyen, fakat çorap seçiminde şık olmak isteyen genç, yaşlı her yaştan kadının seçimidir. Burun ve topuk kısmı ekstra dayanıklı hale getirilen modeller, dayanıklılığı ile kadınların gözdesidir.

  Diz Altı Çorap Çeşitleri Nelerdir?

  Çorap çeşitleri rengine, desenine ve kalınlığına göre çeşitlendirilirler. Diz altı çorap modelleri arasında en yaygın olanı; ince pantolon çorabıdır. Her türlü pantolon ve uzun etek altına giyilir. Genellikle babet veya topuklu klasik ayakkabılar ile kullanım kolaylığı sağlar. Kalın pantolon çorap çeşitleri ise genellikle kış aylarında şıklığından vazgeçmek isteyen bayanların tercihidir. Renk olarak siyah ve ten rengi, her yaştan kadının en çok kullandığı renklerdendir. Son zamanlarda mor, sarı, beyaz, gri gibi birçok farklı renkte üretilen bu çoraplar her kesimden kadına hitap eder. Ten rengi diz altı çorabı da farklı ten rengi tonlarında kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Diz altı desenli çorap; puantiye, çiçek, kelebek gibi birçok farklı desende üretilir. Farklı renklerde üretilen bu desenli pantolon çorabı, en çok tercih edilen çeşitlerdendir. Cimri.com’dan alacağınız en ucuz pantolon çorabı çeşitlerini, paket üzerindeki kullanım talimatlarına dikkat ederek kullanırsanız, çorabınız çok daha uzun ömürlü olacaktır. Genelde elde yıkama veya çamaşır makinesinin hassas programında yıkamanız tavsiye edilir.