5
 • Samsung Gear 360 Kamera
 • Samsung Gear 360 Kamera
 • Samsung Gear 360 Kamera
 • Samsung Gear 360 Kamera
 • Samsung Gear 360 Kamera
 • Samsung Gear 360 Kamera
 • Samsung Gear 360 Kamera
 • Samsung Gear 360 Kamera
 • Samsung Gear 360 Kamera
 • Samsung Gear 360 Kamera
En Uygun Fiyatlar İçin n11'e Gelin
En Uygun Fiyatlar İçin n11'e Gelin
Yıl Sonuna Özel Fırsatları Kaçırmayın!
Yıl Sonuna Özel Fırsatları Kaçırmayın!
Samsung Gear 360 Kamera ürününün 4 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve bkm express seçenekleri ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin. Samsung Gear 360 Kamera özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Samsung Gear 360 Kamera yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz.

Samsung Gear 360 Kamera

Chipset Cmos
Kayıt Biçimi MP4
Marka Samsung
Sensor Adeti 2

Özellikler

 • Ana Özellikler
 • Kayıt BiçimiMP4
 • Sensor Adeti2
 • Ana Özellikler
 • MarkaSamsung

Yorumlar

Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
2 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?

İnceleme

25.08.2017Yazan:Editor Admin

Samsung Gear 360 Kamera İnceleme

360 derece video kaydı gerçekleştirmek isteyenler için iddialı bir alternatif olan Samsung Gear 360 Kamera, en ucuz fiyat ve en uygun fiyat alternatifleriyle Cimri.com’da. Modelin özelliklerine, artı ve eksilerine yakından bakıyoruz…
Samsung Gear 360 Kamera İnceleme

Samsung Gear 360 Kamera

360 derece video kaydı ilginç bir deneyim. Özellikle Facebook’un Oculus adlı sanal gerçeklik şirketini satın aldıktan birkaç ay sonra bu özelliği kendi platformuna entegre etmesiyle iyiden iyiye popülerleştiğini belirtmek gerekiyor. Bu video formatı sayesinde görüntünün bir dikdörtgen içine sığdırıldığı klasik yapısının yerini 360 derece açıyla yani çevresel özellikte görsel alıyor. Oklar yardımıyla bir görsel üzerinde gezinebilmek mümkün oluyor özetle. Örneğin manzara videosunda aniden gökyüzüne veya yere odaklanabiliyorsunuz.

En nihayetinde sosyal medyada yaratıcı videolarıyla boy göstermek isteyenler için bu tür aygıtların önem taşıdığı açık. İnceleme konuğumuz olan Samsung Gear 360 Kamera, bu açıdan dikkat çeken alternatiflerden biri. Sadece Samsung telefonlarla uyumlu olmadığını hemen ifade edelim, tek başına da çalışabiliyor ve iPhone’larla da uyumlu. Sempatik bir tasarımla bizi karşılayan ürünün detaylarına yakından bakıyoruz…  

Samsung Gear 360 Kamera Tasarım

Elde tutulan minik bir tripod ve üzerinde de yine ufak bir kamera olduğunu düşünün, işte uyandırdığı görsel his tam olarak bu. 130 gramlık hafifliği ile şaşırtıcı derecede kompakt bir kamerayla karşı karşıyasınız. Samsung Gear 360 Kamera tasarım açısından modern bir teknoloji ürünü hissiyatı uyandırdı.

Ön ve arkasında kameralar mevcut. LED ışıkları, microSD ve USB Type-C portları bulunuyor. Ayrıca kameraları arasında menü, güç, geri ve Bluetooth butonlarını görüyoruz. Su geçirmez özellikli değil, ancak sıçramalara karşı dayanıklı yapı sunulmuş, gelelim teknik özelliklerine…

Samsung Gear 360 Kamera Teknik Özellikler

Ürün, 3940 x 1920 piksel ve 30fps’de video kaydına imkan tanıyor. f/2.0 diyafram açıklığına sahip lensleri ile düşük ışıkta iyi sonuçlar alıyorsunuz. Menüsünde gezinmek oldukça kolay. İster cep telefonu üzerinden işlemleri gerçekleştirin, isterseniz kendi üzerinden kayıtları yapın; seçim sizin.

Aygıtta 1350 mAh kapasiteli pil bulunuyor. En yüksek çözünürlükte 2 saat kadar süreyle çekim yapabiliyorsunuz ki bu iyi bir süre. 1 GB RAM’i var, hafızası ise maalesef sizi microSD ünitelerine bağımlı tutuyor; herhangi bir dahili depolama alanı bulunmadığı için ek bir harcama yaparak microSD satın almanız gerekebilir.

Samsung’un bu sempatik teknoloji ürünü, Galaxy S serisi modeller, A serisinin bazı üyeleri, Note serisi ve iPhone modelleriyle uyumlu. Her geçen gün daha fazla cihazla birlikte kullanımı mümkün hale geliyor. Samsung Gear 360 Kamera teknik özellikleri beklentilerimizi büyük ölçüde karşılıyor. Görüntü sonuçları gayet iyi.

Samsung Gear 360 Kamera Fiyat Analizi

Bu aygıtla son derece renkli video ve fotoğraf sonuçlarına ulaşabildiğiniz düşünülürse Samsung Gear 360 Kamera fiyat analizi noktasında yüksek bir bütçeyi gerekli kılmıyor.

Ayrıca siz de bu ürün için kullanıcı yorumlarına bakabilir ve yorum bırakabilirsiniz.

 

Cimri'nin Seçimi