track source

Deniz Yatağı

Deniz Yatağı Fiyatları

337 Ürün gösteriliyor.
Deniz Yatağı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Deniz Yatağı modelleri ve Deniz Yatağı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Deniz Yatağı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Lescon, Vardem, Bestway, Altis. 337 adet Deniz Yatağı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Deniz Yatağı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Deniz Yatağı markası:

En Çok İncelenen Deniz Yatağı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Deniz Yatağı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
14 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 337 Deniz Yatağı modeli içerisinde en ucuz Deniz Yatağı fiyatı 6.95 TL iken, en yüksek Deniz Yatağı fiyatı 17285.44 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Deniz Yatağı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 14 Nisan 2021 tarihinde ortalama Deniz Yatağı fiyatı ise 444.02 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Deniz Yatağı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Deniz Yatağı

Plastik bir kılıfın içerisine hava doldurmak suretiyle oluşturulan deniz yatakları, küçük büyük herkesin deniz üzerinde keyif yapmak için kullandığı araçlar arasında yer alır. İçerisindeki hava boşaltıldığında çok az yer kaplamasıyla her yere kolayca taşınabilmesi dolayısıyla oldukça rağbet görür. Farklı farklı renk ve tasarımlarla pek çok deniz yatağı bulunur. Deniz yatakları farklı kalitelerde olabilir. Kullanılan malzeme insan sağlığı ile ilişkilidir. Bunun yanı sıra daha uzun ömürlü kullanmak için daha kaliteli malzemelerle üretilmiş olanları da vardır. Yaz aylarında insanların sahil bölgelerine gitmesiyle beraber plajlarda göze çarpmaya başlayan deniz yatakları çabuk kurumasıyla da kullanımı kolaydır. Taşırken herhangi araca gereksinim duyulmadığı ve hafif olması dolayısıyla her yaştan insan hitap eder. Tek kişilik şişme deniz yatakları olduğu gibi deniz yatağı 4 kişilik de olabilir. Farklı farklı pek çok modelle herkesin zevkine hitap edecek deniz yatağı bulabilmek mümkündür. Tatil beldelerinde kullanılmasının yanı sıra havuzlarda da tercih edildiği görülür. Denizin kaldırma kuvvetiyle yukarıda kalabildiği için üzerindeki kişiyi daha kolay taşır.

Deniz Yatağı Modelleri ve Özellikleri

Yaz aylarının gelmesiyle beraber insanların tatil beldelerine gösterdiği rağbet artar. Denizde keyifli vakit geçirebilmek için farklı farklı pek çok aktivite vardır. Her yaştan insanın yaz aylarında keyifle vakit geçirdiği yerlerin başında şüphesiz sahil ve denizler gelir. Burada çeşitli araçlarla geçirilen vaktin daha eğlenceli hale gelmesi sağlanabilir. Bunun için çeşitli araçlar ve oyuncaklar vardır. Kumdan kaleler yapan çocuklar için pek çok oyuncak bulunduğu gibi her yaştan kullanıcılar için suda keyifle vakit geçirmeyi sağlayacak araçlar da vardır. Deniz yatağı da bunların başında gelir. Deniz yatakları içerisine doldurulan hava sayesinde şişer ve sibop kısmından hava sızdırması engellenir. Bu sayede denizin de kaldırma kuvveti etkisi ile deniz üzerinde yüzer vaziyette bulunur. İnsanları üzerinde kolayca taşıyabilir. Güneş altında denizin üzerinde yorulmadan keyifle durmayı sağlayan deniz yatakları tek kişilik olabildiği gibi iki, üç ve dört kişilik de olabilir. Alternatif tarzlarda üretilen deniz yataklarına erişmek, farklı farklı pek çok deniz yatağı modellerini bulmak mümkündür. Kişisel zevklere hitap edebilecek, kullanıcı sayısına göre şekillendirilmiş olan deniz yatakları ile grup içerisinde de hoşça vakit geçirilebilir. 2 kişilik deniz yatağı aynı anda paylaşımlı kullanıma uygun olduğu için tercih edilebilir. Gruplar içerisinde veya çiftler arasında tek kişilik deniz yataklarının paylaşımı zor olabilir. Bunun için çift kişilik deniz yatağı cazip olabilir. Plajlarda sıklıkla kullanılan şişme deniz yatağını havuzda kullanmayı tercih eden kullanıcılar da vardır. Alternatif deniz yataklarından biri de fileli deniz yatağıdır. Bu yataklar klasik deniz yataklarına kıyasla zemini fileli olduğundan daha efektif bir serinleme sağlar. Suyu bedende hissettirir. Bazı kullanıcılar fileliyi tercih etmeyip klasiği kullanmayı seçebilirler. Sıcak sularda fileli deniz yatağı iyi bir alternatif olur. Soğuk olan sularda deniz yatağı serin kalacağı için klasik olanları da kullanılabilir. Fileli deniz yataklarının taşıma kapasitelerine alırken dikkat edilmelidir. Deniz yatağı çeşitleri arasında sırt destekli olanları da vardır. Bunlar kullanıcının doğrulup arkasına yaslanmasını sağlar ve oturur vaziyette iken nispeten daha rahat bir oturum sunar. Keyifli kullanımlar için sırt destekli olanları da uygundur.

Deniz Yatağı Fiyatları

En keyifli ve taşıması kolay deniz araçlarından birisi olan deniz yatakları, kullanıcıları için kişisel tarzı yansıtmak için de kullanılabilir. Bazı deniz yataklarının bardak, matara koyma yeri de bulunur. Bu deniz yatakları deniz keyfini iyice katlamak isteyenler için rağbet görür. Bu tür ek özellikler fiyatlarda artışa neden olabilir. Deniz yatağı fiyatları, birçok farklı hususa bağlı olarak değişiklik gösterir. Tek kişilik deniz yatağı fiyatı modeline göre farklılık gösterebilir. Sırt destekli olan modeller, arkasına yaslanmayı da isteyen kullanıcılar tarafından ilgi görür. Bu modeller işlevselliği nedeniyle daha yüksek fiyatlara sahiptir. Fileli olan deniz yatakları, sıcak sularda klasik deniz yataklarına kıyasla daha avantajlı olabilir. Serinliği daha çok hissettireceğinden kullanıcısı tarafından tercih edilebilir. Deniz yatağı fiyatları kullanıcı sayısına yani kaç kişilik olduğuna, fileli olup olmamasına ve malzemesine göre farklılık gösterebilir. Bu noktada kolaylık olması adına cimri.com üzerinden pek çok deniz yatağını birbiriyle kolayca karşılaştırıp seçim yapabilirler.

Deniz Yatağı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

Denizde veya havuzda kullanılabilen deniz yataklarını satın alırken belli başlı özelliklere dikkat edilmelidir. Dikkat edilmesi gereken noktalardan biri deniz yatağını aynı anda kullanmak isteyen kişi sayısıdır. Şayet tek kişilik bir kullanım söz konusu ise tek kişilik deniz yatağı tercih edilebilir. Daha geniş bir alana sahip olmak isteyen kullanıcılar çift kişilik deniz yataklarını da tercih edebilirler. Çiftler için iki kişilik deniz yatakları isabetli bir tercih olabilir. Aynı anda kullanım imkanı sunan iki kişilik deniz yatakları keyfi beraber sürmeyi sağlayacaktır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta kullanıcı ağırlığı ve deniz yatağının taşıma kapasitesidir. Bu noktada denizin kaldırma kuvveti olsa dahi deniz yatağı belirli ağırlık kapasitelerine sahiptir. Uygun olan bir deniz yatağı ile deniz keyfi sekteye uğramadan sürdürülebilir. Denizde keyif için durduğu esnada bir şeyler içmek isteyen kullanıcılar olursa onların da bardak konumlandırma için özel bölmesi olan deniz yataklarını tercih etmeleri uygun olacaktır.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery