track source
track source

Çoklu Çalışma Masası

Çoklu Çalışma Masası Fiyatları

14 Ürün gösteriliyor.
Çoklu Çalışma Masası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Çoklu Çalışma Masası modelleri ve Çoklu Çalışma Masası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Çoklu Çalışma Masası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Kenzlife, Hepsiburada Home, Avansas, Çağın Ofis. 14 adet Çoklu Çalışma Masası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Kenzlife Miyako 75*110*80  Ceviz Siyah Tekerlekli Bilgisayar Çalışma Masası

Kenzlife Miyako 75*110*80 Ceviz Siyah Tekerlekli Bilgisayar Çalışma Masası

Çağın Ofis Deep Double Workstation Minyatür Antrasit İkili Çalışma Masası Grubu

Çağın Ofis Deep Double Workstation Minyatür Antrasit İkili Çalışma Masası Grubu

Çağın Ofis Galaxy Quad Workstation Minyatür Antrasit Dörtlü Çalışma Masası Grubu

Çağın Ofis Galaxy Quad Workstation Minyatür Antrasit Dörtlü Çalışma Masası Grubu

Çağın Ofis Galaxy Six Workstation Minyatür Antrasit Altılı Çalışma Masası Grubu

Çağın Ofis Galaxy Six Workstation Minyatür Antrasit Altılı Çalışma Masası Grubu

Çağın Ofis Deep Quad Workstation Minyatür Antrasit Dörtlü Çalışma Masası Grubu

Çağın Ofis Deep Quad Workstation Minyatür Antrasit Dörtlü Çalışma Masası Grubu

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Çoklu Çalışma Masası Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 4 Çoklu Çalışma Masası markası:

2021 yılı Çoklu Çalışma Masası Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 14 Çoklu Çalışma Masası modeli içerisinde en ucuz Çoklu Çalışma Masası fiyatı 163.9 TL iken, en yüksek Çoklu Çalışma Masası fiyatı 10121.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Çoklu Çalışma Masası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Çoklu Çalışma Masası fiyatı ise 3815.56 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Çoklu Çalışma Masası

Ofisinizin ortamını düzenleyen, çalışanlarınızın konforunu ve kendine özel alanlarını sağlayan en önemli demirbaşlardan birisi olan çalışma masaları, birçok farklı çeşide sahiptir. Çoklu çalışma masası modelleri ile ofisinizdeki oturma düzenini çok rahatlıkla sağlayabilirsiniz. İdeal çalışma masaları ile çalışma ortamlarınızdan çok daha fazla verim alabilirsiniz. Çoklu çalışma masası çeşitleri ile çalışanlarınız daha iç içe olacağı için daha verimli ve daha keyifli bir çalışma ortamı elde edebilirsiniz. Çalışma masaları konsantre olmak için ve verimli çalışmak için oldukça önemli bir ekipmandır. Daha dar alanlar için tasarlanmış çoklu çalışma masaları bulunur. Aynı şekilde daha geniş alanlarda veya daha kişisel alanlar için fonksiyonel ofis masası önerilir. Her iki seçimde de hem ofis hem çalışma alanlarınızda, minimum kısımda maksimum yarar sağlamak mümkündür. 

Çoklu Çalışma Masası Modelleri

Ofis çalışanlarınızın rahatını ve organize olmalarını sağlayacak birçok çoklu çalışma masası bulmak mümkündür. Çalışma alanlarınızı ferahlatacak ve kullanışlı hale getirecek seçimlerle verim dolu çalışmalar yapabilirsiniz. Alanın metre karesine ve çalışan sayısına göre çeşitli boyutlarda çoklu çalışma masası modelleri bulabilirsiniz. Çalışma alanlarında daha izole bir ortama ihtiyaç duyarsanız etrafı uzun panellerle çevrili modelleri tercih edebilirsiniz. Uzun panellerle çevrili çoklu çalışma masaları ile bireysel çalışma, ekip çalışmaları veya molalar için birçok ihtiyacı aynı anda karşılayabilirsiniz. Çekmeceli modeller ile depolama alanlarını arttırarak ofisinizde minimum alanda oldukça geniş bir düzenleme yapmayı mümkün kılabilirsiniz. Kendi belirlediğiniz ölçülere göre de seçimler mevcuttur. Aynı şekilde hazır ölçülerle de alanı çalışma alanına kolaylıkla çevirebilirsiniz. Yönetim, operasyon ve toplantılara ayrılmış tüm alanların bütünselliğini koruyarak sabit veya hareketli bölme panelleri olan seçimler yaparak maksimum alanı kullanmış olursunuz. Çoklu çalışma masaları genel olarak açık ofislerde ve kalabalık çalışma ortamlarında, yüksek verimlilik gerektiren çalışmalarınızdan yeterli verimi alabilmeniz için gerekli olan basitliği, pratikliği ve kullanım alanını sağlar. Alanda çalışacak kişi sayısına göre seçim yapabileceğiniz gibi; ikili, üçlü, dörtlü, altılı veya daha geniş seçimlerin de mevcut olduğu çoklu çalışma masaları ile oturma düzenini rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Çalışma gruplarını bu çoklu masalar ile organize etmeniz kolaylaşır. Çalışma üzerinde kullanılacak materyallere göre masa genişliklerini seçebilirsiniz. Örneğin; büyük çizimler veya projeler incelenecekse daha geniş ve daha fazla depo alanı bulunduran çeşitler tercih etmelisiniz. Masaüstü bilgisayar gerektiren gruplarda yine daha geniş; dizüstü bilgisayarlar için biraz daha küçük masalar tercih edilebilir.   Fonksiyonel ofis masaları ile hem depo alanınızı maksimuma çıkartarak hem de bilgisayar ve benzeri ihtiyaçlara daha geniş alan sağlamış olursunuz. Çalışma alanlarının düzeni ve dikkat dağılmaması için minimal tasarımlara sahip ofis malzemeleri tercih edilmesi verimi daha çok artırır. Çeşitli renk ve modellerle çalışma ortamlarınıza yeterli alanı ve gerekli verimi sağlayacak alanları, çalışma masası takımı ile kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Çoklu Çalışma Masası Fiyatları

Bir ofisten veya herhangi bir çalışma alanından en büyük beklenti, doğru verimi alabilmektir. Doğru verimi alabilmek için, daha doğrusu rahat ve verimli çalışabilmek için çalışma alanınız oldukça önem arz eder. Çalışma alanını oluşturan en önemli kriterlerden birisi ise çalışma masalarıdır. Özellikle küçük veya açık alanlar için çoklu çalışma masası grupları daha uygun olacaktır. Çoklu çalışma masası tercihlerinizde fiyatlarda oldukça önemli etkenlerden biri olacaktır. Çoklu çalışma masası fiyatları kullanılacak boyut, miktar ve kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterecektir. Yine de her bütçeye uygun çoklu çalışma masası takımları bulmak mümkündür. Kullanılan panellerin plastik ya da kumaş olmasına, kalınlığına, uzunluğu ve genişliğine göre fiyatlar değişecektir. Çoklu çalışma masası takımını kullanacak olan kişi sayısı da önemli bir etkendir. Kullanılan malzemenin ne olduğu fiyatları etkiler. Çoklu çalışma masası takımlarının depo alanları, çekmece sayısı veya raf sayıları fiyatlarda değişikliklere sebep olur. Cimri.com’dan uygun indirim ve fırsatları takip ederek ayırdığınız bütçeye uygun ofis mobilyalarına kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Çoklu Çalışma Masası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çoklu çalışma masası satın alırken en dikkat edilmesi gerekenlerden birisi de çoklu çalışma masası özellikleridir. Genişliği, boyutu ve kişi sayısı en önemli özelliklerdendir. Çoklu çalışma masası takımı alırken belirleyeceğiniz bu özellikler seçimlerinizi kolaylaştıracaktır. Çoklu çalışma masası kullanımı açısından farklı seçenekler sunar. Örneğin; ofis değil de ders çalışma ortamları için daha izole masalar tercih etmelisiniz. Uzun panellere sahip geniş masalar hem dikkat dağıtıcı unsurlardan uzaklaşmanızı sağlarken hem de size ve diğer çalışacaklara uygun izole ortamı oluşturur. Personeller için ofiste kullanılacak olan çoklu çalışma masası takımlarını ise sağlam ve dayanıklı modellerden seçmeniz, uzun süreli kullanım sağlar. Çoklu çalışma masalarının çalışma sırasında çizilmesine veya hasar görmesine karşılık sağlam ham madde kullanımı çok önemlidir. Kişi sayısı ve kullanılacak bölüme özel seçimler yapılmalıdır. Örneğin; fazlasıyla evrak saklanması gereken departmanlara daha yoğun olarak depolama alanına sahip seçimler yapılması, çalışma alanını oldukça rahatlatacak ve çalışanlarınıza pratiklik sağlayacaktır. Özellikle çok çekmecesi ve rafı olan, geniş masalı çoklu çalışma takımı modelleri, bu departmanlar için oldukça doğru bir seçim olacaktır.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery