track source
track source

Çocuk Bisikletleri

Çocuk Bisikletleri Fiyatları

378 Ürün gösteriliyor.
Bisiklet Sınıfı
Model Yılı
Amortisör
Kadro Malzemesi
Çocuk Bisikletleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Çocuk Bisikletleri modelleri ve Çocuk Bisikletleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Çocuk Bisikletleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Arnica, Barbie, Gomax, Pilsan, Babyhope. 378 adet Çocuk Bisikletleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Çocuk Bisikletleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Çocuk Bisikletleri markası:

En Çok İncelenen Çocuk Bisikletleri Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Çocuk Bisikletleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
12 Mayıs 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 378 Çocuk Bisikletleri modeli içerisinde en ucuz Çocuk Bisikletleri fiyatı 64.99 TL iken, en yüksek Çocuk Bisikletleri fiyatı 3016.81 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Çocuk Bisikletleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 12 Mayıs 2021 tarihinde ortalama Çocuk Bisikletleri fiyatı ise 416.06 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Çocuk Bisikletleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Çocuk Bisikleti

Bisiklet her yaştan insanın kullanabileceği eğlenceli ve sağlıklı bir üründür. Bisiklet sürmeyi çocuklara erken yaşlarda öğretmek oldukça eğitici olabilir. Çocukların eğlenerek süreceği bu araçların farklı tasarımları ve renkleri vardır. Bu eğlenceli ve renkli tasarımlar çocukların bisiklete daha da ilgi duymasını sağlar. Çocuk bisiklet modellerinde dikkat edilmesi gereken noktalar arasında kadro boyu yer alır. Boy ebat olarak değişen jantlar çocukların rahat bir şekilde yaşlarına uygun olan bisikleti sürmesini sağlar. Doğru jant ebatında seçilen bisikleti kullanan çocuklarda bel ve boyun ağrısı yaşanmadan rahat bir sürüş deneyimi sunulur. Bu nedenle çocukların yaşına uygun olan boyutlarda bisiklet modelleri tercih edilmelidir. Çocuk bisiklet modellerinde yer alan detaylar arasında çeşitli süslemeler, stickerlar ve sepetler bulunur. Çocuklar tek başına ya da arkadaşları ile beraber bu bisikletleri sürerek denge ve koordine yeteneklerini de geliştirebilirler. Çocuk bisiklet modellerinin internet üzerinden değişen fiyatlarını ve modellerini inceleyebilirsiniz. Doğru bisikleti belirlemek için öncelikle bisiklet modelleri hakkında bilgi sahibi olmak gerekebilir. 

Çocuk Bisikleti Modelleri

Kız çocuk bisiklet modellerinde pembe, mor ve sarı gibi renkler ağırlıklı olarak kullanılırken aynı zamanda unisex modelleri de tercih edebilirsiniz. Bisikletlerin kullanımda olma süresi uzun bir geçmişe dayanır ve bu nedenle de sektör zaman içinde yeni tasarımları satışa çıkarır. Bisikletlerin oturma kısmında yer alan tasarımlar rahatlık sunarken uzun yolculuklar için bisikletinizin gidon kısmına su şişesi de yerleştirebilirsiniz. Sepeti olan çocuk bisikleti modelleri hem kız hem de erkek çocuklar için tasarlanır ve dilerseniz sonradan da satın alarak bisikletinize takabilirsiniz. Erkek çocuk bisiklet modellerinde kullanılan mavi ve siyah renkler aynı zamanda ateş figürleri ya da çizgi film karakter stickerlarını içerebilir. Birçok bisiklet tasarımında kullanılan unisex çocuk bisiklet modelleri de anne babalar tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu modeller genellikle tek renk ya da birkaç renk kombinasyonu içerir. Pembe çocuk bisiklet modellerinde kullanılan saçaklar ve çeşitli figürler de bu bisikletlerin tasarımlarını daha da çekici hale getirir. Yeni bisiklet sürmeye başlayan çocuklar için denge tekerlekleri bir ihtiyaç olabilir ve bu gibi durumlarda bisikletinize ekleme yapabilirsiniz. Bazı çocuk bisiklet modellerinde arkada bir kutu bulunur ve bu kapaklı kutuya eşya konulabilir. Mavi çocuk bisiklet modellerinde kullanılan lastik malzemesi ve jant ebatı gibi özellikler bisiklet modellerinin incelenmesi gereken özellikleri arasında yer alır. Jant koruması için kullanılan jant kapağı da modellerde yer alan ekstra özelliklerdendir. Kadro, maşa ve jant gibi bisiklet parçalarının hangi malzemelerden üretildiği de bisiklet modellerinin dayanıklılığı hakkında kullanıcılara bilgi verir. Dayanıklı bisiklet üreten bisiklet firmaları bu bisiklet parçalarının üretiminde paslanmaz çelik ve metal kullanır. Aynakol kısımlarının tarzlarına da ürünün görselinden ya da altında yer alan ürün detaylarından öğrenebilirsiniz. Sık kullanılan tarzlardan olan Amerikan yekpare bisiklet modellerine modern bir görünüm kazandırır. Mavi bisiklet modellerinde mavinin açık ve koyu tonlarından üretilen bisiklet modellerine ulaşarak arasından çocuğunuzun seveceği bir bisiklet modelini seçebilirsiniz. Bisikletler küçük yaşlardan itibaren çocukların severek sürdüğü araçlardan biri haline gelerek düzenli bir bisiklet sürme alışkanlığı kazandırılabilir. 

Çocuk Bisikleti Fiyatları

Çocuk bisiklet fiyatları arasında yer alan farkların genel nedenleri bisiklet parçalarında kullanılan malzemelerin tipidir. Paslanmaz çelik ya da alüminyum kullanılan bisiklet modelleri plastik kullanılan bisiklet modellerine fiyat olarak daha yukarılarda bulunur denebilir. Çocuklar için bisiklet modelleri ve fiyatları arasında belirli kıyaslamalar ve bütçe sınırlamaları yapabilirsiniz. En uygun ebatta ve fiyatta olan bisiklet modellerinin hangi internet mağazalarından satın alınabileceğini öğrenmek için cimri.com’u seçebilirsiniz. Çocuk bisiklet modeli satın alırken her anne baba farklı bir bütçeye sahip olabilir ve bu nedenle de filtreleme kısımlarından fiyat aralıklarını belirleyebilirsiniz. İnternet üzerinden en uygun fiyatla sunulan çocuk bisiklet modellerini belirlemek ve satın almak için yönlendirme sistemini kullanabilirsiniz. Çocukların gelişimine olumlu etki yapan bisiklet modellerine yatırım yapmak ve doğru bisikleti yapmak çocukların keyifli zaman geçirmesini ve spor yapmasını sağlar. Çocuk bisiklet ürün kullanıcı yorumlarına göz atmak da birden çok bisiklet modelleri arasında karar verirken sizlere yardımcı olabilir. 

Çocuk Bisikleti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Gelişme çağında yer alan çocuklar için doğru boyutlardaki bisiklet modellerini seçmek önem taşır. Büyük bisiklet modellerinde ayaklar pedala kadar yetişmeyebilir ve bu durum da birçok açıdan zorluk çıkarır. Bisiklet satın alırken çocuğunuzun boyunu ve kilosunu hesaba katmalısınız. Bisiklet modellerinde kullanılan jant boyutları ise en az 14 ve en fazla 24 olacak şekilde tasarlanır. Bu jant modellerinin üzerinde olan boyutlar ise yetişkinler için tasarlanan bisiklet grubuna girer. İnternet üzerinden jant ve yaş olarak sunulan tablolardan nasıl bir bisikletin sizin çocuğunuz için ideal olduğuna karar verebilirsiniz. Çocuk bisiklet modelleri arasında değişen tasarımlar ise çocukların zevkine göre belirlenebilir. Anne baba olarak da çocukların sevdiği renkler ve modeller belirlenerek istenilen bisiklet aksesuarları eklenebilir. Birçok çocuk zil ve ışık gibi aksesuarlar kullanarak bisikletini daha da şık ve kullanışlı bir hale getirir. Bisiklet modellerinin değişen jant ebatlarına göre doğru seçimi yaparak siz de çocuğunuzun iyi vakit geçireceği bir bisiklet satın alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery