Marka
Bea
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.
  • Elektrikli el aletleri kategorisinde bulunan çivileme ve zımba tabancaları, zımbaların hava basıncı etkisi ile insan gücü gerektirmeden, istenen bölgeye uygulanmasını sağlamaktadır. Bir adet zımba şarjörü ve hava makinesi ile bağlantının sağlandığı hortum bağlama mekanizmasından oluşmaktadır. Şarjörden gelen zımbayı hava basıncı ile uygulanacak bölgeye atmakta ve pek çok alanda kullanılabilmektedir. Cimri’de Bea, Rapid, Novus, Gison ve Stanley gibi onlarca markanın içerisinden işlerinize en uygun zımba tabancalarına ulaşabilir ve en ucuz zımba tabancalarına hemen sahip olabilirsiniz.

  • Zımba tabancaları nerelerde kullanılır?

    Zımba tabancaları ve çivileme tabancaları; mobilya, otomotiv, döşeme, doğrama, endüstriyel ambalajlama, dekorasyon, çatı izolasyon, ayakkabı sanayinde malzeme sabitleme gibi alanlarda çok kullanılan pratik bir alettir. Hobi işlerinizde, ahşap, tekstil ve deri işlerinde de kullanabilirsiniz. Profesyonel uygulamalarda da rahatlıkla kullanabileceğiniz zımba tabancaları, yoğun işlerde de işinizi kolaylaştırırken aynı zamanda hızlı işlem yapmanızı da sağlamaktadır. Portatif olması ile işlerinize uygun olan her yerde kullanımını rahatlıkla yapabilirsiniz. Farklı modelleri bulunmaktadır. Kullanım alanlarına göre değişiklik gösteren zımba tabancası modellerinin ilki; mekanik modelleridir. Mekanik modelleri; tekstil, tuval, deri, posterler, örgü, etiketler, pervaz, boncuk, çerçeve vb. hobi ve dekorasyon işlerinde kullanılmaktadır. Elektrikli olan modeller ise yine tekstil, tuval, deri, posterler, örgü, etiketler, pervaz, boncuk, çerçeve vb. hobi ve dekorasyon işlerinde kullanılabildiği gibi profesyonel uygulamalar için de hem sert hem de yumuşak malzemeler üzerinde ideal performansı sergilemektedir. Elektrikli modeller aynı zamanda paneller, çatı izolasyon, yer döşeme, doğrama, mobilya ve çeşitli ahşap işlerinizde kullanabilirsiniz. Bir diğer model ise havalı zımba tabancalarıdır. Havalı zımba tabancalarını da mobilya, döşeme, dekorasyon, otomotiv, panel ve doğramalar, çatı gibi birçok alanda kullanabilir ve diğer havalı el aletlerinin sağladığı avantajları da kolaylıkla elde edebilirsiniz. Son olarak ise barutlu çivi çakma tabancaları bulunmaktadır. Barutlu çivi çakma tabancalarını da sıvanmış tuğla, kireç kum blok, beton blok ve çelik vb. tüm malzemelerde kolaylıkla sabitleme yapabilirsiniz.

    Siz de işlerinize en uygun zımba tabancalarına Cimri.com’dan ulaşabilir ve en ucuz fiyat seçenekleri ile hemen sahip olabilirsiniz.