• Elektrikli el aletleri kategorisinde bulunan cila ve polisaj makineleri, dokunmuş kumaşlardaki tarak izlerini gidermeye yarayan işlemi gerçekleştiren aletlerdir. Sadece kumaşlarda değil aynı zamanda otomobil parçalarının parlatılması ve cilalanması gibi işlemlerde de kullanılmaktadır. Bu makineler ile otomobillerin dış yüzeyini cilalayabilir aynı zamanda benzer yüzeylerde de kullanabilirsiniz. Cimri’de Flex, Optimum, Bosch gibi onlarca markanın işlemlerinize en uygun polisaj makinelerine ulaşabilir ve en ucuz fiyat karşılaştırma seçenekleri ile dilediğiniz polisaj makinesi modellerine kolayca sahip olabilirsiniz.

  • Polisaj makinelerini alırken nelere dikkat edilmelidir?

    Satın almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Ürününüze karar vermeden önce ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde belirlemeniz gerekmektedir. Bu ihtiyaçlarınızı belirlerken ilk soru da kullanımını ne sıklıkla gerçekleştireceğinizdir. Profesyonel olarak ya da kişisel kullanımınız için alacağınız polisaj makinesi, kullanım sıklığınıza göre tercihlerinizi etkileyebilecektir. Örneğin bir iş yerinde kullanılacak olan modeller için kalite ve dayanıklılık büyük önem taşımaktadır. Sürekli kullanılacak ürünlerin bu kapasiteye sahip olması, uzun ömürlü bir kullanım açısından önemli olmaktadır. Bir diğer önemli nokta ise, kullanım alanı ve kullanım sıklığına göre kalitesine de dikkat etmek gerekmektedir. Profesyonel kullanım için olduğu kadar bu noktada kişisel işlemlerde de kullanım açısından kalite büyük önem taşımaktadır. Kaliteli bir polisaj makinesi kullanımı ve kullanım süresi, daha sıradan olan makinelere göre oldukça fazladır. En önemli özelliği devir ayarı yapılabilmesidir. En düşük devirden, en yüksek devire kadar istediğiniz hızda dilediğiniz işlemi yapmanızı sağlayacak olan polisaj makinelerinin bu noktada kalitesi ve özellikleri de oldukça önemli olmaktadır. Profesyonel olarak seçilecek polisaj makinelerinde daha dikkatli ve özenli olunması gerekmektedir. Kullanım yoğunluğu yüksek olacak polisaj makinelerinin güvenli ve işlevsel olması oldukça önemlidir. Tercih edeceğiniz modelin iyi bir servis ağının olması da bu doğrultuda büyük önem arz etmektedir.

    Siz de gerek profesyonel gerek ise kişisel kullanımlarınıza en uygun polisaj makinelerine Cimri.com’dan en ucuz fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.