Cezve Takımları

Cezve Takımları Fiyatları

376 Ürün gösteriliyor.
Parça Sayısı ve Detayları
Cezve Takımları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Cezve Takımları modelleri ve Cezve Takımları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Cezve Takımları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Taç, Fakir, Korkmaz, Karaca. 376 adet Cezve Takımları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Cezve Takımları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Cezve Takımları markası:

En Çok İncelenen Cezve Takımları Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Cezve Takımları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 376 Cezve Takımları modeli içerisinde en ucuz Cezve Takımları fiyatı 13.68 TL iken, en yüksek Cezve Takımları fiyatı 1754.1 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Cezve Takımları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Cezve Takımları fiyatı ise 95.4 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Cezve Takımları Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Cezve Takımları

Türk kahvesini pişirme aracı olarak bilinen cezveler, farklı boyutları ile her ihtiyacı karşılar. Mutfakların vazgeçilmez eşyaları arasında yer alan cezve modelleri kullanım çeşitliliği ile sizlere pratiklik kazandıran ürünlerden biridir. Türk kahvesi, bitki çayı yapmak ve süt ısıtmak gibi işler için cezveler sizlere kolaylık sağlar. Kulplu tasarımları sayesinde eliniz yanmadan rahatlıkla cezveleri kullanabilirsiniz. Mutfakların olmazsa olmaz eşyalarından biri cezveler tekli veya takım halinde satılır. İhtiyacınıza uygun ölçülerdeki cezve modellerini tercih edebilirsiniz. Alüminyum, çelik ve bakır gibi malzemelerden üretilen cezve takımı modelleri şık tasarımları ile her mutfağa uyum sağlar. Özellikle paslanmaz çelikten yapılan cezve modelleri sağlık açısından risk taşımadığı için sıklıkla tercih edilir. Son zamanlarda granit ürünlerin popülerleşmesi ile granit cezve takımı modelleri mutfaklarda sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer alır. Cezve takımları, modern ve şık tasarımları ile mutfaklara renk katar. Takım halinde satılan cezve takımları üçlü veya dörtlü olarak satılıyor. Cezvelerin bulaşık makinesinde yıkanabilir olması sizlere, ürünlerin temizlik sırasında avantaj sağlar.     

Cezve Takımı Modelleri ve Özellikleri

Mutfakların vazgeçilmez eşyalarından biri olan cezveler, özellikle Türk kahvesi ile bağdaşan bir eşyadır. Süt ısıtma, bitki çayı yapmak için kullanılabilen cezveler, farklı boyutları ile her ihtiyaca uygun seçenekler sunar. Cezveler küçük yapıları ve kulplu tasarımları ile sizlere kullanım kolaylığı sağlar. Yanmayan kupları sayesinde eliniz yanmadan cezveleri kullanabilirsiniz. Bakır, çelik, alüminyum ve granitten üretilen cezve modelleri, şık tasarımları ile her zevke hitap eder. Kalitesi ve şık görünümü ile çelik cezve takımı modelleri sık tercih edilen ürünler arasında yer alır. Paslanmaz çelikten üretilen cezveler, bulaşık makinesinde yıkanabildiği için temizlik sırasında avantaj sağlar. Şık tasarımlar sunan granit cezve takımları da pratik kullanım imkanları ile popüler ürünler arasında yer alır.  Tekli veya set halinde satılan cezveler, mutfakların demirbaşlarından biridir. Cezve takımları, ürün özelliğine göre üçlü veya dörtlü olarak satılır. Birçok ev eşya üreticisi tarafından üretilen cezve takımları, şık ve modern tasarımlarını ile dikkat çeker. Schafer cezve takımı modelleri, kullanışlı ve ergonomik tasarımları ile kolay kullanılan ürünler sunar. Ergonomik ve şık tasarımları ile ön plana çıkan cezve takımları ile lezzetli kahveleri kolayca hazırlayabilirsiniz. Renkli tasarımları ve kaliteli ürünleri ile dikkat çeken markalardan biri olan Korkmaz, farklı boyutlardaki cezve takımları ile her ihtiyacı karşılar. Cezve takımı Korkmaz modelleri, popüler ürünler arasında yer alır. Şık ve modern tasarımları ile dikkat çeken cezve takımları farklı set modelleri ile her ihtiyaca uygun ürünler sunar. Cezve takımı Karaca modelleri de şık ve ergonomik tasarımları ile sık tercih edilen ürünlerden biridir. Set halinde satılan cezve takımları 3’lü veya 4’lü ürünleri ile çeşitli ihtiyaçları karşılar. Cezve takımlarının içinde cezveleri asmak için bir stant bulunur. Tezgah üzerinde kullanabileceğiniz standa cezveleri asabilirsiniz. Böylece standın üzerindeki cezveler her zaman elinizin altında olacaktır. Ayrıca, cezve takımları şık tasarımları ile mutfaklara uyum sağlar. Renkli cezve takımlarını kullanarak, mutfağınıza renk katabilirsiniz. Farklı büyüklükteki cezveleri içeren cezve takımlarının, bulaşık makinesinde yıkanabilir olması, sizlere temizlik sırasında avantaj sağlar.   

Cezve Takımı Fiyatları

Her mutfağın ihtiyaçlarından biri olan cezveler, günlük hayatta en sık kullanılan eşyalardan biridir. Kahve yapmaktan süt ısıtmaya kadar farklı kullanım fırsatı sunan cezveler, üçlü veya dörtlü takımları ile her ihtiyacı karşılar. Standı sayesinde tezgah üzerinde rahatça kullanılabilen 3’lü cezve takımı çeşitleri, sizlere üç farklı boyutta cezve sunar. Böylece ihtiyacınıza uygun boyuttaki cezveyi rahatça kullanabilirsiniz. Cezve takımı fiyatları, ürünlerin yapıldığı malzemeye ve set parçalarına göre farklılık gösterir. Granit ve paslanmaz çelikten yapılan cezve takımları sık tercih edilen ürünler arasında yer alır. Modern tasarımları ve ürün çeşitliliği ile cezve takımları, her bütçeye uyum sağlayan fiyatlar sunan. Bütçeleri sarsmayan cezve takımları ile mutfağınıza modern dokunuşlar yapabilirsiniz. Mutfağınıza renk katmak için pembe, kırmızı ve mor cezve takımı modellerini tercih edebilirsiniz. Çeyiz için veya sevdiklerinize hediye olarak satın alabileceğiniz cezveler, uygun fiyatları ile bütçeleri sarsmaz. Dilerseniz sayfamızda yer alan cezve takımı modellerini inceleyebilir, aradığınız ürünü kolay bulabilmek için filtrelerden yararlanabilirsiniz.  

Cezve Takımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Türk kahvesi yapımında önemli bir yeri olan cezveler, mutfakların en sık kullanılan eşyalarından biridir. Uzun süre kullanabileceğiniz ve kaliteli bir cezve takımı almak için bazı özelliklere dikkat etmelisiniz. Bulaşık makinesinde yıkanabilen cezve modellerini tercih etmek, ürünlerin temizliği sırasında sizlere avantaj sağlar. Günlük kullanım ihtiyaçlarınıza uygun boyutlar sunan cezve takımlarını tercih etmelisiniz. Bu sayede ihtiyacınızdan az veya çok bir ürün satın almamış olur. Birçok marka 3’lü ve 4’lü cezve takımı modelleri üretiyor. Bu setler arasında size yetecek ürünleri seçebilirsiniz. Ürünlerin yapıldığı malzemelerin sağlık açısından risk taşımamasına dikkat etmelisiniz. Paslanmaz çelik, bakır ve granitten üretilen cezve modelleri sağlık açısından risk oluşturmayan malzemeler arasında yer alır. Cezvelerin kaliteli malzemelerden yapılması ve doğru kullanımı ile ürünleri uzun süre rahatça kullanabilirsiniz. Cezvelerin kulplarının ısınmama özelliği olması gerekir. Bu sayede rahatça cezveleri kullanabilirsiniz. Renkli cezve takımları ile mutfağınıza farklı dokunuşlar yapabilirsiniz. Pembe, mor ve kırmızı cezve takımı modelleri arasında zevkinize uygun olanı tercih edebilirsiniz.   

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery