Marka
Vanguard
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

ÇANTA ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Bu ürünler hem bayanlar hem de erkekler tarafından kullanılan aksesuarlardır. Özellikle bayanlar, erkeklere göre çok daha fazla eşyayı çanta içine koyarak yanlarında bulundururlar. Anahtar, cüzdan, gözlük, bozuk para çantası, ıslak mendil, makyaj çantası, şeker, çikolata sakız, telefon gibi eşyalar, genellikle bayanların yanında bulunur. Bayanlar, günlük kullanım için daha büyük modelleri tercih ederken, gece kullanım için daha küçük, şık abiye modelleri tercih edebilirler. Erkek çantaları, genellikle omuz askılı postacı modeli, sırt çantası, bel çantası şeklinde olur.

Addison, Vanguard, Lowepro, Kata, Tamrac, Manfrotto, Fancier, Benro, Thinktank, Nest, National Geographic, Sony, Explorer, Canon, Fat, Valja, Emora, Port, Pim, JJC, Samsung, Delsey, Easycover, Fujifilm, Somita, Classone, Dörr, Claselogic, HPRC, Lizer, Vivanco, Neopine, Petrix, Golla marka ürünler, en uygun fiyatlarla, cimri.com sitesinde mevcuttur.

Çanta modelleri nelerdir?

Fotoğraf ve video çekimleri ile amatör veya profesyonel olarak ilgilenenlerin, çekim ekipmanları için üretilmiş özel ürün çeşitleri vardır. Fotoğraf makinesi çantası, fotoğraf makinesinin çizilmesini önleyerek rahatça taşınmasını sağlar. Ayrıca lens çantaları, flash ve ışık çantaları da vardır. Kamera, tripod , kompak makine, lens çantaları da kullanılır. Bunlara ilaveten, abiye modeller, çeşitli renk ve model alternatifleri ile bayanlar özellikle gece dışarıya çıkarken kullanırlar. Sırt çantaları, sadece öğrenciler ve gençler için değil, günlük kullanım rahatlığı ile erkek ve bayanlar tarafından da kullanılır. Sırta asılan modeller, trend çanta modelleri arasında neredeyse her sezon görmek mümkündür.

Çantalara takılan rozetler nasıl uygulanır?

Bu ürünler, kullanıcının zevk ve tercihlerine göre üzerine çeşitli rozetler takılarak da kullanılabilir. Rozetleri, eski çantalara takıldığında, tamamen yenilenmiş bambaşka bir ürün elde etmek mümkündür.

Çanta fiyatları ne kadardır?

Ürün fiyatları oldukça değişkendir. Ürünün markası, fiyatını etkileyen en önemli kriterdir. Bunun yanında, ürünün hangi materyalden üretildiği, dayanıklılığı, garanti kapsamı, işlevi de fiyatı etkiler. Cimri.com sitesi, yeni bir ürün satın almayı düşünenlere birçok avantaj sunmaktadır. Çeşitli marka ve model ürünler arasında fiyat ve özellik karşılaştırması yapabilir, ürün modellerini kolayca, tek bir site üzerinden araştırabilirsiniz. Ayrıca, beğendiğiniz, satın almayı planladığınız ürün üzerindeki ‘fiyat alarmı’ butonunu aktifleştirerek, fiyat değişimleri, indirim ve fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.