track source

Çalışma İstasyonları

Çalışma İstasyonları Fiyatları

52 Ürün gösteriliyor.
Katlanabilme Özelliği
Plaka Azami Ağırlık
Çalışma İstasyonları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Çalışma İstasyonları modelleri ve Çalışma İstasyonları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Çalışma İstasyonları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Adidas, Diesel, Altis, Voit, Cosfer. 52 adet Çalışma İstasyonları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Çalışma İstasyonları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Çalışma İstasyonları markası:

En Çok İncelenen Çalışma İstasyonları Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Çalışma İstasyonları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 52 Çalışma İstasyonları modeli içerisinde en ucuz Çalışma İstasyonları fiyatı 399.88 TL iken, en yüksek Çalışma İstasyonları fiyatı 55000.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Çalışma İstasyonları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Ekim 2021 tarihinde ortalama Çalışma İstasyonları fiyatı ise 2471.34 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Çalışma İstasyonları Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Çalışma İstasyonları modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Çalışma İstasyonları modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Çalışma İstasyonları

Home – gym veya multi – gym olarak da adlandırılan vücut çalışma istasyonları aldığınız ürünlere göre bazı kaslarınızı geliştirme egzersizleri yapmanıza yardımcı olup hareketlerinizin koordinasyonunu da sağlar. Makinenin içine yerleştirilen ağırlıklar sizin daha kolay ve güvenli spor yapmanızı sağlar. Evinizde tıpkı spor salonu rahatlığıyla kas oluşumunu arttırıp vücut kas kütlenizi arttırmanıza yardımcı olur. Vücudunuzu güçlendirmenize yardımcı olan çalışma istasyonları egzersizlerinizi doğru yapmanıza yardımcı olduğu için özellikle başlangıç seviyesindeki çalışmacılar için tavsiye edilir. Çalışma istasyonları hem vücut hem de genel sağlığınız için iyi bir yatırımdır. Çalışma istasyonları ağırlıkları ile beraber satıldığı için ekonomiktir. Böylece ağırlığa ayrı çalışma istasyonuna ayrı para ödemenize gerek kalmaz. Çalışma istasyonlarının kullanımı kolaydır. Kas veya kas grupları hakkında uzman bilgisine sahip olmanıza gerek yoktur. Çalışma istasyonları parça parça değil tüm vücudunuzu çalıştırmanıza yardımcı olur. Ayarlanabilir özelliğe sahip her kullanıcıya uyum sağlayan aletlerdir. Ağırlıklarınızı sabitlediği için güvenli bir şekilde spor yapmanıza olanak sağlar.  

Çalışma İstasyonu Modelleri

Piyasadaki çalışma istasyonu modelleri 4’lü çalışma istasyonları, ağırlık sehpası gibi çeşitli ürün gruplarından oluşur. Daha çok başlangıç seviyesindekiler için ideal olan çalışma istasyonları ile evinizde spor salonu rahatlığı yaşarsınız. Profesyonel bir spor bilgisine sahip olmanıza gerek duymadan sadece kas gücünüzü geliştirip kas kütlenizi korumak aynı zamanda da sağlıklı bir bedene sahip olmak için çalışma istasyonları tercih edilir. 4’lü çalışma istasyonu 4 farklı aletle spor yaparak vücudunuzda istediğiniz bölgenin çalışmasına yardımcı olur. İsteğe bağlı olarak kol, omuz, karın ve bacaklarınızı dörtlü set sayesinde rahatça çalıştırabilirsiniz. Vücudunuzun farklı bölgelerindeki kas gruplarını çalıştırmanıza olanak sağlayan 4’lü çalışma istasyonları sayesinde hem vücudunuz esneklik kazanır hem de forma girersiniz. Çalışma istasyonunun bacak ağırlıklarını kullanarak hem bacaklarınız şekle sokar hem bacak kaslarınızı hem de ayaklarınızı güçlendirirsiniz. Üstelik kol için çalıştığınız ağırlıklar sayesinde hem kol hem omuz hem de sırt kaslarınız güçlenir. Kollarınız hem daha sıkı hem daha güçlü olur. Vücudunuzdaki kas kütlesi gelişip güçlenirken kendinize olan özgüveniniz de artar. 4’lü çalışma istasyonu ile hem oturarak hem de yatarak çalışabilirsiniz. Ayrıca sırt yastığı olarak adlandırılan kısımdaki ekstra dolgulu kısım oldukça ortopediktir ve yatarak çalışmalarınız sırasında sırtınıza belinize zarar vermez. Aksine sırt kısmınızla uyumlu olduğu için sırtınızı destekleyip konforlu bir spor yapmanıza olanak sağlar. Ağırlık sehpası piyasada bulunan bazı modellerinin bacak kısmı için ağırlık takılacak özel bölümleri mevcuttur bu sayede sadece kol değil bacak kaslarınızı da çalıştırabilirsiniz. Kademeli olarak ayarlanabilen baş kısmı sayesinde farklı kas gruplarını rahatça çalıştırabilirsiniz. Sırt kısmını çalıştırmak için kademeli olarak ayarlanan sırt yükseklik ayarını sabitlemenizi sağlayan mekanizması sayesinde kaza ve yaralanmaların önüne geçebilirsiniz. Aşınmaya ve çizilmeye dayanıklı modelleri elektrostatik boya ile fırınlanıp üretilmişlerdir. Minderli bölümlerin kullanım süresi uzun olması açısından kaliteli ürünlerden üretilmiştir. Ayrıca vücut yapısı ile uyumlu ve ortopedik modelleri tercih ederek sırt ve bel sağlığınıza zarar gelmesinin önüne geçersiniz. Dayanıklı ve kullanım sırasında konforunuzdan ödün vermeyeceğiniz modelleri tercih ederek sağlıklı bir şekilde spor yaparsınız.

Çalışma İstasyonu Fiyatları

Piyasadaki çalışma istasyonu fiyatları çeşitli özelliklerine göre değişiklik gösterir. Piyasada her bütçeye hitap edecek fiyat aralığında bulunan çalışma istasyonu çeşitleri mevcuttur. Markalar çalışma istasyonu çeşitli özelliklerine göre üretip piyasaya sürer ve kullanıcıların beğenisine sunar. Çalışma istasyonunun kalitesi, ekstra aksesuarlara sahip olup olmaması, markası, tekli mi yoksa set halinde mi satıldığı, sabitlemeye olanak veren bir mekanizmaya sahip olup olmadığı, yükseklik kademesinin kaç ayarlı olduğu, ürünün dayanıklılığı, çizilme aşınmalara karşı direnci, sırt kısmını koyacağınız süngerli kısmın rahatlığı gibi özellikler çalışma istasyonunun fiyatını etkileyen faktörlerin başında gelir. Tekli ağırlık sehpası seklinde satılan bir çalışma istasyonu ile set halinde satılan bir çalışma istasyonunun fiyatı aynı olmaz.  Siz de sayfamızda bulunan çalışma istasyonlarını özellikleri ile beraber inceleyip fikir sahibi olabilirsiniz. Diğer kullanıcıların yorumlarını okuyup onların tecrübelerinden yaralanabilirsiniz. Kendiniz için en ucuz çalışma istasyonun hangi sitede olduğunu cimri.com üzerinden öğrenebilirsiniz.

Çalışma İstasyonu Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çalışma istasyonu satın alırken dikkat etmek gereken bir takım özellikler vardır. Çünkü çalışma istasyonları kişinin beden sağlığı ile ilgidir ve herhangi bir yanlışlık sonucu zarar görebilirsiniz. Bu gibi sağlık sorunlarının önüne geçmek için çalışma istasyonu satın alırken bir bilene danışmakta ve başlangıç seviyesinde ürünler almakta fayda vardır. Bunun dışında alacağınız çalışma istasyonu tamamen sizin talep ve beklentinize kalmıştır. Yapacağınız spora ve zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Bunun dışında çalışma istasyonu seçerken ürünün performansına da dikkat etmelisiniz. Aletin taşıyabileceği maksimum ağırlığı kontrol etmeden ürünü almamak faydalıdır. Alacağınız aletin evinizde ne kadar yer kaplayacağı da önemlidir. Bu aletler genellikle ağırdır, fazla yer kaplar ve taşıması da zordur. Bu aletlerin kurulumuna da dikkat etmelisiniz. Hatta bilen birine kurdurmakta fayda vardır. Aldığınız yerin kurulum hizmeti verip vermediğine dikkat edin. Eğer aldığınız çalışma istasyonunun uzun ömürlü olmasını istiyorsanız piyasada ona uygun olan aksesuarları almakta fayda vardır ve tabi ki aldığınız ürünün rahatlığı ve güvenilir olması çalışma istasyonu alırken dikkat etmeniz gereken özelliklerin başında gelir.  

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery