Bulaşık Sepetleri

Bulaşık Sepetleri Fiyatları

45 Ürün gösteriliyor.
Bulaşık Sepetleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bulaşık Sepetleri modelleri ve Bulaşık Sepetleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bulaşık Sepetleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Primanova, Bambum, EW's Kitchenware, Bosphorus, Hiper. 45 adet Bulaşık Sepetleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bulaşık Sepetleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bulaşık Sepetleri markası:

2021 yılı Bulaşık Sepetleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 45 Bulaşık Sepetleri modeli içerisinde en ucuz Bulaşık Sepetleri fiyatı 13.75 TL iken, en yüksek Bulaşık Sepetleri fiyatı 466.45 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bulaşık Sepetleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Bulaşık Sepetleri fiyatı ise 296.78 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bulaşık Sepetleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Tefal Clipso Minut Perfect 6 lt Düdüklü Tencere
Tefal Clipso Minut Perfect 6 lt Düdüklü Tencere
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bulaşık Sepetleri

Kirli bulaşıklar mutfağınızdaki en büyük hijyen düşmanları olarak karşınıza çıkar. Bu düşmanları mutfağınızdan temizledikten sonra durulama işlemi sonrası için her evde bulunması gereken bulaşık sepetleri yardıma koşan en gerekli icatların başında gelir. Elle temizleyip duruladıktan sonra üzerinde kalan su akıp gitsin diye tezgah üzerinde bulunan bulaşık sepetine bardak, çanak gibi ürünler konur. Bulaşık temizlendikten sonra rahat bir şekilde yenebilir veya bir misafiriniz geldiğinde rahatça yemek ve içecek servisinizi yapabilirsiniz. Bulaşık sepetleri ayrıca sahip olduğunuz bulaşık makinelerinin içinde de bulunur. Bulaşık makinasındaki bulaşık sepeti kirli mutfak malzemeleri düzenli bir şekilde koyabileceğiniz bir ortam sağlar. Ayrıca bulaşıklarınızı yıkayıp bulaşık sepetine koyduğunuzda mutfak tezgahınız bu sayede daha düzenli ve güzel görünmüş olur. Tezgah üzerindeki bulaşık sepetlerine genelde temizlediğiniz bulaşıklarınızı koyarken bulaşık makinesindeki bulaşık sepetine kirli bulaşıkları koyup temiz bir şekilde geri alırsınız. Bulaşık sepetleri mutfağınızda sağlıklı bir düzen sağlar. Bulaşık sepetlerinin de birden fazla modeli bulunur.

Bulaşık Sepeti Modelleri

Bulaşık sepeti modelleri, yapımında kullanılan materyaller ve tasarımlarıyla birbirinden farklıdır. Bulaşık sepetleri aile büyüklerine göre büyük ve küçük boylarda tasarlanmıştır. Örneğin; 4 kişilik bir aile için büyük bulaşıklıklar tasarlanırken 1 veya 2 kişi için ise küçük bulaşıklıklar tasarlanmıştır. Bulaşık sepeti modellerinin içerisinde kullanılan materyaller ve dış görünümündeki değişiklikler kullanıcıların zevk ve kolayca kullanımına yönelik olarak yapılmış icatlar olabilir. Örneğin; bulaşık sepetlerinin duvara monte edilen, tezgah üstü, raf altı sepeti ve set üstüne asılan gibi birden çok çeşitleri bulunur. Bunlardan biri olan borulu tabaklık iki katlı tabaklık modeli olarak  altında su damlalarını tutan tepsisi ve yan tarafında kaşıklığı bulunan çok kullanışlı sepetlerdir. Bulaşık sepeti metal maddeyle yapılmış ise ürünün bükülme, eğilme, kopma ve kırılma gibi durumlara karşı dayanıklılık seviyesi daha yüksek olur. Bulaşık sepetinin metal olması daha fazla bulaşık yükü taşıması ve kir tutması özelliklerini kazandırır. Krom bulaşık sepetleri ise paslanmaz özelliğe sahiptir. Bulaşık sepeti plastik olarak da değişik model ve tasarımlarda üretilir. Plastik bulaşık sepeti, bulaşık makinasında rahatça yıkanabilir. Plastik bulaşık sepetleri üretimi daha kolay ve daha ekonomik bir ürün olma özelliği taşır. Alüminyum bulaşıklıkların en önemli özelliği kararma ve paslanma gibi bir sıkıntı çıkarmamasıdır. Bu özelliğiyle kullanıcıların gönlünde taht kurar. Raf altı sepeti dolap içlerine daha fazla yer kullanım imkanı sağlar. Raf altı sepeti sayesinde mutfağınızda yerleştirecek bir yer bulamadığınız mutfak malzemelerini artık gönül rahatıyla yerleştirebilirsiniz. Şık ve güzel tasaramıyla mutfağınızın daha düzenli görünmesini sağlar. Bulaşık sepetleri modelleri arasında ahşaptan yapılan modellerde bulunur. Mutfağa kullanışlılıklarının yanında aynı zamanda dekoratif bir görünümde kattıkları için tercih edilir.  

Bulaşık Sepeti Fiyatları

Kullanıcılar zamanla yıpranan, modası geçmiş ve teknolojisi geride kalan bulaşık sepetlerini değiştirmek ister. Kullanıcılar hayellerinde canlandırdığı tasarımlara uygun bir ürün isterken aynı zamanda alacağı ürünün bir çok ayrıntısına dikkat eder. Bulaşık sepeti fiyatları; ürünün ebatına, modeline, tasarımına, özelliğine ve kullanım kolaylığına göre değişir. Bulaşık sepetleri fiyatlarında en önemli belirleyici unsur olarak üretiminde kullanılan ham madde maliyetleri karşınıza çıkar. Örneğin; alüminyum bulaşık sepetinde kararma ve paslanma gibi bir durumun söz konusu olmaması ve dayanıklılık özelliğinin yüksek olması bu ürünü daha değerli kılar. Elbette ki alüminyum bulaşık sepetiyle plastik bulaşık sepeti arasında fiyat farkı olabilir. Daha dayanıklı olan alüminyum veya krom ürünler yüksek fiyata sahip olabilir. Bulaşık sepetlerinin kalitesine ve markasına göre fiyatlarda değişikler olur. Yeni çıkan bir ürün ile özellik bakımından geride kalmış ve modası geçmiş bir ürün arasında fiyat oluşabilir. Her bütçeye uygun değişik modellere ve özelliklere sahip bulaşık sepetleri vardır.

Bulaşık Sepeti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Piyasada birbirinden farklı özelliklerde bulaşık sepetleri vardır. Bu özellikler belirlenirken kullanıcıların ihtiyaçlarına göre bulaşık sepetlerine şekil verilir. Kullanıcılar bu bulaşık sepetlerini seçerken ihtiyaç duydukları var olan özelliklere göre seçebilir. Bu sebeple satın alırken dikkat ettiğiniz özellikler sayesinde uzun ömürlü, şık ve tatmin edici bir ürüne sahip olabilirsiniz. Örneğin; paslanmaz ve dayanıklılığı yüksek bir ürün isterseniz bu özelliklerin mevcut olduğu bir ürünü seçmeniz sizin için doğru olandır. Alüminyum bulaşık sepetleri bu örneğe doğrudan uyan bir üründür. Bütçenize uygun ve kolay taşınabilir plastik bulaşık sepeti ürünleri de tercihiniz olabilir. Büyük bir aile iseniz büyük ebatlarda bulaşık sepeti sizin için en uygun seçenek olabilir. İki kişilik az nüfusa sahip bir aile iseniz küçük boyutlarda bulaşık sepeti sizin için yeterli olabilir. Raf altı sepetiyle göze fazla çarpmayan yerlere mutfak eşyalarınızı koyabilirsiniz. Ürününüzün fazla bulaşık kaldırabilmesi istiyorsanız metal bulaşık sepeti tercihleriniz arasında ön planda olur. Eğer mutfağınıza dekoratif şık bir görüntü vermek isterseniz ahşaptan yapılan bulaşık sepetlerini tercih edebilirsiniz. Bulaşık sepeti satın alırken bulaşık sepetinin mutfağınızın rengi ile uyumlu olması tercih nedeniniz olabilir. Böylece renk açısından uyumlu olan mutfağınız göz zevkinize de hitap eder. Bulaşık sepeti ve bulaşıklık satın almadan önce kullanıcı yorumlarını okuyup, cimri.com sayfasını ziyaret ederek istediğiniz ürünün marka ve fiyatlarını karşılaştırıp kendiniz için sağlıklı bir karar verebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery