Tekzen Broşürleri ve İndirim Katalogları

Haziran Ayının Tekzen güncel broşürlerini ve Tekzen indirimli ürünlerini Cimri.com'da karşılaştırın. Günlük ve haftalık olarak güncel tüm Tekzen broşür ürünlerini ve aktüel ürünlerini sizin için bir araya getiriyoruz. Cimri.com'daki Tekzen broşür ve indirim kataloglarını inceleyerek çoklu ürün kampanyalarından ya da 1 alana 1 bedava gibi promosyonlardan hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

Tekzen Broşür

1995 yılında, İstanbul’da faaliyete soktuğu organize yapı market sektörü ile öncü isim ünvanına erişen Tekzen, kaliteli ve kazançlı alışverişin en güvenilir adresleri arasında görülür. Adını ilk olarak Türkiye’ye getirdiği ‘Kendin Yap’ konsepti ile duyuran firma, kısa zamanda Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan geniş şube ağı, zengin ürün gamı ve uygun fiyat politikası ile hayranlık kazanır. Romanya ve Kıbrıs’ta açtığı mağazalarla yapı sektörün ilk uluslararası zincir mağazası olma vasfını elinde tutan Tekzen’in 57 ilde, toplam 128 mağazası bulunur. Geniş ürün gamı ile hizmet sunan konsept mağazalarının yanı sıra en çok ihtiyaç duyacağınız Tekzen aktüel ürünler yelpazesini sunduğu ekspres mağaza hizmetleriyle de takdir toplar. Dilerseniz perakende, dilerseniz toptan alımlar yapabileceğiniz Tekzen’in tek çatı altında sunduğu 250 bini aşkın ürün çeşidi arasından aradığınızı kolaylıkla, üstelik çok cazip fiyatlarla bulabilirsiniz. Mağazalar ağının yanı sıra Tekzen e-market sitesinden sunduğu kusursuz hizmetse yapı sektörünün kendi lojistik merkezine sahip markası olma özelliğine sahip olan Tekzen’i kusursuz kılar. Dahası, broşürleri ile duyurusunu yaptığı cazip fiyat kampanyaları, Tekzen kalitesine bütçe dostu fiyatlarla erişebilmenizi mümkün kılar.

Tekzen Broşür Çeşitleri

Faaliyetlerine %100 yerli sermaye ile devam eden Tekzen, Avrupa DIY Perakende Birliği’ne dahil olan tek Türk firması olmasının getirdiği tüm avantajları tüketici kitlesine yansıtır. Dünyanın en kaliteli yapı ürünlerini en cazip fiyatlarla sunmak üzerine kurulu olan kalite ve fiyatlandırma politikası ile tüketicilerden tam not alır. Öte yandan cazip fiyatlarına ilave olarak uyguladığı Tekzen indirim aktüel ürün kampanyaları ve özel taksit olanakları ile farklı bütçe kesimlerine alımda fırsat eşitliği sunar. Tekzen’in kar sağlayan alışveriş deneyimlerinin en etkili duyuru araçları arasında yer alan broşür görselleri ise Tekzen’de yaşanan tüm avantajlı gelişmelerden haberdar olmanızı sağlar. Böylelikle Tekzen ürün yelpazesi, son güncel fiyatlar ve uygulanan indirimlerle sahip olacağınız kazanç fırsatları hakkında en doğru bilgiye erişmeniz amaçlanır. Tekzen’in avantajlı alım fırsatlarını duyurduğu Tekzen market broşür çeşitleri, klasik metotlarla hazırlanan kağıt broşürler ve internet ortamına uyumlu tasarlanan e broşürlerden oluşur. Bilgiye erişimde hız ve süreklilik kavramlarının sağlanacak avantajlarda bire bir etkili olduğu günümüz koşullarında e broşür uygulamalarının gördüğü rağbetin giderek arttığını söylemek yerinde olur. Elinize geçecek kağıt broşürleri beklemek veya ürün araştırması yapabilmek adına şube ziyareti yapmaktan kurtulmak demek olan Tekzen e-broşür görselleri ile iki farklı avantaj elde edebilirsiniz. Geleneksel broşürler vesilesiyle bilgi sahibi olmak isteyen tüketiciler için hazırladığı kağıt broşürleri internete uyarlayan Tekzen, aynı kampanyadan tüm müşterilerinin yararlanabilmesini amaçlar. Öte yandan dönem dönem uyguladığı internete özel kampanya  broşürleri ise çoğu zaman aynı süreçlere denk gelen iki ayrı kampanya ile çifte mutluluk yaşamanızı sağlar. Mobilyadan avizeye, musluktan halı çeşitlerine varıncaya dek envai çeşit yapı ve dekorasyon çözümünü bir arada sunan Tekzen, geniş ölçekli broşür görselleri ile güven verir. Tekzen tarafından aylık olarak yayınlanan broşür uygulamaları, birden fazla kategoriyi kapsayacak şekilde ve Tekzen aktüel kataloğu biçiminde hazırlanır. Tek bir kataloğun içinde A’dan Z’ye ihtiyaç duyduğunuz pek çok ürünle karşılaşabilir; tüm ihtiyaçlarınızı avantajlı kampanya koşullarında karşılayabilirsiniz. Tekzen indirimli ürünler broşürlerine dilerseniz Tekzen web sitesinden, dilerseniz fiyat karşılaştırma olanağı sağlayan fiyat araştırma sitelerinden kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Tekzen Broşürlerinde Neler Var?

‘Böylesi Tekzen’de var!’ sloganı ile yayınlanan Tekzen e broşür ve klasik broşür çeşitleri, alımlarınız sırasında yararlanabileceğiniz tüm güncel gelişmeleri içerir. Çoklu kategorilerde düzenlenen indirim, kampanya ve çeşitli promosyon bilgilerinin paylaşıldığı broşür çalışmalarında, kararlarınızı verebilmenizi sağlayacak ürün resimleri yer alır. Her bir sayfanın üzerinde yazılı olan ve sayfada bulunan ürünlerin kategorilerini belirten başlıklar, aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilmenizi sağlar. Ürün yelpazesine dahil olan yeni ürünlerin aynı döneme denk gelen broşür görsellerinde yerini aldığı indirimli Tekzen aktüel ürünler görsellerinde, bütçe kontrolünde yarar sağlayacak farklı taksit olanakları net bir biçimde belirtilir. İndirim ve kampanyaların geçerli olacağı tarih bilgileri, tüm Tekzen broşür kapakçıklarında yerini alır. Böylelikle Tekzen Market broşür bu hafta hangi avantajları sunuyor sorusunun doğru cevabına erişebilmeniz sağlanır. Ürün seçimlerinizi yaparken beklentilerinize tam olarak erişebilmeniz adına ürünlere ait fonksiyonel özellik, ebat, renk ve adet bilgileri sade ve öz bir biçimde aktarılır. Tüm detayların düşünüldüğü Tekzen broşürlerinde, ürün tercihlerinizi yaptıktan sonra adım  atacağınız alım deneyimlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz iletişim bilgilerine tüm Tekzen broşürlerinde erişebilirsiniz.

Tekzen Broşürleri Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Markanın broşür uygulamaları, beklentilerinize hitap eden Tekzen güncel ürünler ile son güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olarak bütçeniz doğrultusunda bilinçli alışveriş yapabilmenizi sağlar. Özellikle fırsat eşitliği ve bilgiye hızlı erişim anlamına gelen e broşür görsellerinin fırsat kaçırma riskini tamamen ortadan kaldırdığını belirtmek gerekir. İndirime giren aktüel ürünler Tekzen e-broşür uygulamaları sayesinde bir tuş kadar yakınınızda olur. Dahası klasik broşürlere erişim külfetini ortadan kaldırarak evinizin konforunda doyayısa inceleme olanağı sunar. Aylık olarak düzenlenen Tekzen broşürlerinin uzun vadeli kampanyalar olarak hazırlanması ise alışveriş için ayırabileceğiniz müsait vakit planlamasını özgürce yapabilmenizi sağlar. Tekzen hafta sonu aktüel ürünler alışverişinizi iptal etmek zorunda kalsanız dahi aynı ay içerisinde yer alan diğer haftalarda, almak istediğiniz ürünlerde kampanya süreci devam eder. İnternet kategorisinde düzenlenen İnteractive Media Awards yarışmasından ödülle dönen Tekzen’in müşteri beklentilerine verdiği önemi eğlenceli, sade ve öz bilgilerle hazırlanan broşürlerinde de görebilirsiniz. Tekzen aktüel ürünler bu hafta ne sunuyor sorusunu sorduğunuz Tekzen e broşür yayınlarına bir tıkla erişebilir, sıkılmadan inceleyebilir, zaman kaybetmeden fikir sahibi olabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery