Koctas Broşürleri ve İndirim Katalogları

Nisan Ayının Koctas güncel broşürlerini ve Koctas indirimli ürünlerini Cimri.com'da karşılaştırın. Günlük ve haftalık olarak güncel tüm Koctas broşür ürünlerini ve aktüel ürünlerini sizin için bir araya getiriyoruz. Cimri.com'daki Koctas broşür ve indirim kataloglarını inceleyerek çoklu ürün kampanyalarından ya da 1 alana 1 bedava gibi promosyonlardan hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

Koçtaş Broşür

Koçtaş 1955 yılından beri Türkiye piyasasında yer alan firmalardan biridir. Yurtdışındaki yapı marketleri ülkemize getirerek bir ilki yapmıştır. İlk açıldığı yıllarda  mağazalarında sadece yerli ve ithal olarak yapı market ürünlerini müşterilerine sunar. Fakat zamanla yapı market dışında mobilya, dekorasyon, mutfak mobilyaları ve eşyaları, beyaz eşyaların da satışını yapar. Yani hemen hemen birçok ihtiyaca çözüm sunar. Bu sayede tek bir mağazadan evin bütün ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlar. Müşterilerinin hızla ve kolaylıkla alışveriş yapmasına imkan tanır, uygun fiyatlar ve ödeme kolaylığı sunar. Aynı zamanda alışverişi keyifli hale getirir. Ayrıca aylık olarak çıkarmış olduğu Koçtaş indirim broşürleri ile zamandan ve cebinizden de tasarruf etmiş olursunuz. En son katalog çeşidi ise “Ticari Katalog” dur. Bu katalogda göreceğiniz aktüel ürünler bir ev ya da ofisin içerisinde lazım olabilecek her türlü inşaat malzemesi, mobilyaları, yer ve duvar döşemeleri, banyo duşakabin ve dolapları, pencere ve ısınma çözümleri mevcuttur. Bu işlerle ilgilenen iş yerlerinin tercih edebileceği bütün aktüel ürünler bir aradadır. 

Koçtaş Broşür Çeşitleri

Ev ve bahçe mobilyaları ile yardımcı malzemeleri bir arada bulabileceğiniz yerlerin başında Koçtaş gelir. İç ve dış mekanlara yönelik zengin ürün çeşitliliğine sahip Koçtaş aynı zamanda farklı bütçelere yönelik uygun maliyetler sunar. Kalite, model ve kullanım açısından değişiklik gösteren Koçtaş ürünlerinin sergilendiği çeşitli broşür çeşitleri vardır. Kategori olarak ikiye ayrılan ticari katalog ve aylık ürün kataloğu e-broşür ve basılı broşür olarak bulunur. Ticari kataloglar profesyonel gereksinimler için özel olarak hazırlanan ürün ve indirim oranları sağlar. Aylık kataloglar ise bireysel gereksinimlere hitap eden ev ve dış mekan ürünlerinden oluşur. Koçtaş broşürleri diğer birçok market ve mağaza zincirinden farklı olarak haftalık yerine aylık olarak yayınlanır. Bir ay boyunca geçerli olan indirim tutarları ürün gruplarına göre farklılık arz eder. İndirim ve kampanyaları bizzat Koçtaş’a giderek veya basılı broşürlerinden edinerek öğrenmek mümkündür. Alternatif olarak arzu edilen yerden arzu edilen zamanda kampanyaları online olarak inceleme fırsatından yararlanabilirsiniz. E-broşürler Koçtaş’ın web sayfasında devamlı olarak güncellenerek yer alır. O ay içindeki güncel kampanya ve indirim imkanlarından anında faydalanmak için sayfayı düzenli aralıklarda takip etmek gerekir. Koçtaş’ın düzenlediği indirim dönemleri sayesinde profesyonel ve kişisel ihtiyaçları oldukça uygun fiyat oranlarında temin edebilirsiniz. İndirimlerden online takip ile haberdar olmak alışveriş sırasındaki bütçe yönetimi açısından ayrı bir önem taşır. Bu süreçte hem e-broşürlerden hem de basılı broşürlerden fayda sağlayabilirsiniz. Çoğunlukla yüksek maliyetler içeren ev mobilyaları ve bahçe ekipmanları Koçtaş’ın indirimleri ile daha ulaşılabilir bir hale gelir. Kampanya ve indirimlerden yararlanarak bütçe aşımı olmadan rahatça alışveriş yapabilirsiniz. E katalog üzerinden beğendiğiniz mobilyaları, ev aksesuarlarını, yapı market ürünlerini, halı, perde gibi ev tekstil ürünlerine kadar her türlü aktüel ürünün üzerine tıklayarak inceleyebilir ve direk satın alabilirsiniz. 

Koçtaş Broşürlerinde Neler Var?

Koçtaş’ ın 3 farklı kataloğu vardır. Koçtaş aylık broşürlerinde birçok farklı aktüel ürünü bir arada görebilirsiniz. İlki genel bir katalog olup Koçtaş mağazalarında satılan hemen hemen her ürün alanıyla ilgili indirimler yer alır. Öncelikli olarak ev düzenleme çözüm ürünleri, dekorasyon malzemeleri yer alır. Daha sonra elektrikli ısıtıcılar, radyatörler, kombiler gibi birçok alternatif aktüel ürün sunar. Ayrıca ev ve iş yerleri için mobilyalar da vardır. Hatta katalogları dikkatli takip ederseniz bazı mobilyalarda nakliye ve montaja dahil ürünlerden yararlanabilirsiniz. Bunlar dışında bir evin her türlü ihtiyacını karşılayacak yapı market ürünleri, halı, kilim, aksesuar, çerçeve, aydınlatma ve perde gibi ürünleri bulabilirsiniz. Koçtaş’ın kataloglarından bir diğeri ise “Yaşayan Evler” dir. Yaşayan Evler kataloğunda evinizdeki dekorasyonu değiştirmek istiyorsanız ya da yeni bir eve taşındıysanız ve nasıl tasarlayacağınızı bilmiyorsanız bu katalog size oldukça faydalı olacaktır. Bu katalog içerisinde her odaya özel Koçtaş ürünleriyle hazırlanmış örnek tasarımlar, farklı stiller, tasarım yaparken dikkat etmeniz gereken detayları görebilir ve bu tasarımlarda kullanılan mobilyalara erişim imkanı verir. Ayrıca Koçtaş güncel broşür içerisinde dekorasyon yazıları mevcuttur. Bu yazılardan ve tasarımlardan ilham alarak siz de kendi evinizi dekore edebilirsiniz. 

Koçtaş Broşürleri Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Bu kataloglar sayesinde indirimleri takip ederek ihtiyacınız olan aktüel ürünleri çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Günümüz problemlerinden en büyüğü insanlar için zaman sıkıntısıdır. Bir ihtiyaç için mağaza mağaza gezmek, her ürünü farklı mağazadan almak ve onların nakliyesiyle, kurulumu ile uğraşmak hem yorucu hem de streslidir. Bu yüzden artık insanlar en kaliteli ürünü en uygun fiyata ve en kolay şekilde almak ister. Koçtaş gibi geniş ürün yelpazesine sahip olan firmalar her zaman bir adım öndedir. İnsanlar bütün ürünleri tek bir yerden almanın kolaylığını severler. Bunun yanında Koçtaş’ ın yaptığı indirimler de bu durumu olumlu yönde etkiler. İster mağazadan aldığınız Koçtaş broşürden isterseniz de e broşürden aylık indirimlere bakarak ihtiyacını olan ürünleri alabilirsiniz. Ayrıca Koçtaş e broşür üzerinden görmek istediğiniz aktüel ürünleri direk üzerine tıklayarak ürünün içeriğine erişebilirsiniz. Böylece zamandan tasarruf ederek kolaylıkla aradığınız ürünün detaylarını görebilir, indirimler sayesinde kaliteli ürünleri uygun fiyata alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery