Ideal Broşürleri ve İndirim Katalogları

Haziran Ayının Ideal güncel broşürlerini ve Ideal indirimli ürünlerini Cimri.com'da karşılaştırın. Günlük ve haftalık olarak güncel tüm Ideal broşür ürünlerini ve aktüel ürünlerini sizin için bir araya getiriyoruz. Cimri.com'daki Ideal broşür ve indirim kataloglarını inceleyerek çoklu ürün kampanyalarından ya da 1 alana 1 bedava gibi promosyonlardan hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

İdeal Broşür

Hipermarket alanında ilk kez 2005 yılında faaliyet göstermeye başlayan İdeal market zinciri, on binden fazla ürün çeşitliliği ile sizlere geniş ölçekli bir alışveriş deneyimi sunar. Haftada yaklaşık bir veya iki kez kampanyaya dahil edilen aktüel ürünler İdeal market tarafından sizlere ulaştırılır. İdeal market bünyesinde yer alan kampanyalı ürünler basılı broşür ve e-broşür olmak üzere sizlere iki ayrı seçenek üzerinden sunulur. Giyim ve kozmetik ürünlerine ek olarak et ve süt ürünleri, meyve ve sebze ile kullanıma hazır gıdalar İdeal marketin aktüel kataloğu içerisinde bulunur. İdeal fiyatları kaliteli ürün gruplarıyla birleştiren İdeal market, geçmişten günümüze müşteri memnuniyeti odağı ile çalışır. Kurumsal web sayfası ile Türkiye’de onlarca birimi bulunan İdeal, sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı ürün gruplarına doğrudan ulaşım imkanı tanır. Dönemsel olarak hazırladığı indirimli uygulamaları kolayca takip edebileceğiniz özel aktüel broşürlere tek tıkla erişebilirsiniz. Kurumsal sayfası üzerinden ulaşabileceğiniz aktüel broşürler içerdiği pek çok ürün kategorisiyle değişen ihtiyaçlarınıza hesaplı bir şekilde cevap verir.

İdeal Broşür Çeşitleri

Gıda alanında yaygın olarak gerçekleştirilen kampanyalar belirli kitlelerin tercihlerine yönelik planlanır. Devamlılık ve güncellik açısından sıklıkla tercih edilen broşürler kampanya bilgilendirmelerinde işlevsel ve alternatif bir yol sunar. Çoğu hipermarket ürün tanıtım ve kampanyalarında broşür sisteminden yararlanarak hedef kitleye erişim sağlar. Bunların başında gelen İdeal market broşür çeşitleri indirimli ürün gruplarına ve kampanya özelliklerine göre değişiklik gösterir. Genellikle bir aktüel broşür içerisinde aynı anda farklı ürün gruplarından bir kampanya planlanarak sizlere sunulur. Uygun fiyat seçenekleri içeren ürün grupları çoğunlukla gündelik yaşamda sık sık kullanılabilen malzeme ve gıda ürünlerinden oluşturulur. Geçerlilik süresi açısından hafta içi ve hafta sonu aktüel ürünler olarak hazırlanan kampanyalar acil ve günlük gereksinimler ile alışveriş tercihleri ışığında organize edilir. İdeal marketin sunduğu binlerce ürün çeşitliliğini sağlayan temel kategorilerin içerisinde giyim, ev, gıda, meyve, sebze, şarküteri, süt ürünleri, temizlik, bebek ve kişisel bakım yer alır. Ülke çapında hizmet veren İdeal, kullanıcı dostu arayüze sahip web sayfası ile alternatif ve güvenilir bir alışveriş ortamı yaratır. Hedef kitle ile etkili ve sürekli bir iletişimi sağlayan broşürler ile ürün ve kampanya detayları istenilen şekilde aktarılır. Belli dönemlerde planlanan ve sizlere aktarılan kampanyalar ekonomik bir alışveriş gerçekleştirmenizi hedefler. Temelde kağıt baskısı ve elektronik olarak iki ayrı formatta hazırlanan broşürler içinde e-broşürler indirimli ürünler ile kampanya detaylarını hızlı ve etkili olarak incelemenizi kolaylaştırır. İdeal marketlerin sizler için bir araya getirip devamlı olarak geliştirdiği ürün kategorileri uygun fiyat seçenekleri sunulan kampanyalara dahil edilir. Pek çok ev ve kişisel ihtiyacın karşılandığı ürünlere ekonomik olarak ulaşmak adına kampanyaları takip etmek önem arz eder. İdeal’in gerçekleştirmiş olduğu indirimli uygulamalardan anında haberdar olmak için kurumsal web sayfasındaki aktüel broşürleri takip edebilirsiniz. İndirimli uygulamalar belirli süre çerçevesinde hemen her hafta değişiklik gösteren belirli ürün gruplarına yönelik olarak ortaya çıkarılır. Genel ve özel gereksinimlerinizi uygun fiyat oranlarında temin edebileceğiniz aktüel ürünlerin sağladığı fırsatlardan tek dokunuşla faydalanabilirsiniz.

İdeal Broşürlerinde Neler Var?

Türkiye’deki hipermarketler arasında yaygın olarak tercih edilen marketler arasında bulunan İdeal kampanyalarını sizlere iletmek adına çeşitli broşürler düzenler. Aktüel ürünlerden oluşan broşürler giyimden kozmetiğe, ev eşyasından elektroniğe ve mutfak alışverişlerine kadar geniş ölçekte ürün yelpazesi içerir. İdeal market broşür bu hafta başlıklı broşürler genel olarak her hafta yenilenen ve güncel kampanya bilgileri içeren broşürlerdir. Dağıtılan pek çok baskılı broşürün yanında kampanyaların hızlı bir şekilde online mecralardan duyurulabilmesi adına İdeal e broşür uygulamaları gerçekleştirilir. Titizlikle hazırlanan broşürler üzerinde farklı kategorilere ait ürünlerin detayları ve görselleri yer alır. Ürün bilgilerinin yanı sıra kampanyanın tutarı ve geçerlilik süresi gibi ek bilgiler de broşür üzerinde bulunur. Dönem dönem kampanyaya dahil edilen aktüel ürünler İdeal marketlerin sizler için özel olarak oluşturduğu indirim tutarlarını yansıtır. Ev, mutfak ve kişisel alışverişlerinizi uygun fiyatlı ürünlerden yaparak bütçenizi aşmadan ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlar. İdeal market sizin ve sevdiklerinizin gereksinimlerini tek noktadan eksiksiz bir şekilde karşılayabilmek adına özveriyle çalışır.

İdeal Broşürleri Ne Gibi Avantaj Sağlar?

Günlük ve anlık olarak duyulan ihtiyaçları karşılayabileceğiniz İdeal market belirli periyotlarda çeşitli kampanyalar oluşturur. İdeal aktüel ürünler bu hafta fırsatları denilen kampanyalar çoğunlukla o gün veya belli bir gün aralığında geçerli olur. Kampanya günlerinde indirime giren aktüel ürünler çeşitli ürün gruplarının kombinasyonundan hazırlanır. Gıda, giyim ve aksesuar alanlarına ait güncel ürünler aktüel broşürler aracılığı ile anında takip edilebilir. Böylece farklı alanlardaki ihtiyaçlarınıza yönelik ürünleri tek seferde ekonomik olarak temin edebilirsiniz. Broşürler ile güncel ürünlerin takibini yaparak arzu ettiğiniz ürünleri uygun fiyatlı olarak satın alabilirsiniz. İndirim aktüel ürünlerin üzerinde belirtilen ürünlerde ve oranlarda sağlanır. İdeal geleneksel marketçiliğin yanı sıra e-market anlayışıyla online platformlarda aktif olarak hizmet kapsamını genişletir. E-broşür formları ile çoğu aktüel broşüre tek tıkla ulaşabilir ve indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz. Bununla birlikte ürünleri sayfada aratarak pratik bir şekilde ürüne erişebilir, gelecek kampanyalarla ilgili bilgi alabilirsiniz. İdeal market e broşürlerine cimri.com üzerinden ulaşım sağlayabilir, haftanın indirimli ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery