“
Börek Bıçağı
”arama sonuçlarıBörek Bıçağı Fiyatları
- 939 ÜrünAlt Kategoriler
Bıçaklar ve Bıçak Setleri
Dilimleyici
Pizza Kesici
Servis Bıçağı

YDGR Hamur, Pizza, Börek Kesici Orjinal Çelik Kesme Bıçağı
En Ucuz
199 TL

61710 Börek Pide Sürmene Bıçağı
En Ucuz
975 TL

Silver Serisi Mutfak Bıçak Börek Pizza Pide Bıçağı Kıyma Bıçağı Satırı 3 Lü Set (Mft-927)
En Ucuz
1.187,21 TL

Silver Mutfak Bıçak Seti Günlük Kullanım 4 Parça Et Ekmek Şef Sebze Meyve Soğan Börek Bıçağı
En Ucuz
1.098,22 TL

Silver Serisi Mutfak Bıçağı Hilal Börek Pizza Bıçağı Pide Salata Mutfak Bıçak Siyah Sap ( Mft-243)
En Ucuz
484,35 TL
538,17 TL

Lazbisa İncisive Serisi Mutfak Bıçak Börek Bıçağı Pizza Pide Bıçağı Kıyma Bıçağı 2 Li Set ( Mft-758)
En Ucuz
782,32 TL

Silver Pro Serisi 10 Lu Mutfak Bıçağı Et Ekmek Sebze Soğan Börek Mutfak Bıçak Seti Siyah Sap (Mfp-001)
En Ucuz
2.187,37 TL
2.430,41 TL

Silver Serisi 2 Li Mutfak Bıçağı Pizza Börek Bıçağı Pide Salata Mutfak Bıçak Tavuk Satırı Siyah Sap ( Mft-258)
En Ucuz
821,09 TL
912,33 TL

Sürmene Serisi 2 Li Mutfak Bıçak Seti Kahve Verzalit Sap Et Ekmek Sebze Börek Pizza Şef Bıçağı (Mft-016)
En Ucuz
1.211,83 TL
1.346,48 TL

Sürmene Silver Serisi Pizza Börek Bıçağı Gri Sap Pide Salata Kıyma Mutfak Bıçak Hds-110
En Ucuz
472,87 TL
525,41 TL

Yatağan Zeybek Ceviz Saplı Satır Et Kıyma Doğrayıcı Börek Pide Soğan Pizza Kesici 5Mm Mutfak Bıçak Setleri
En Ucuz
539,10 TL

Lazbisa Silver Serisi Mutfak Bıçak Börek Bıçağı Pizza Pide Salata Bıçağı Tavuk Satırı 2 Li Set ( Mft-258)
En Ucuz
821,09 TL

Lazbisa Silver Serisi Mutfak Bıçak Börek Bıçağı Pizza Pide Bıçağı Salata Kıyma Bıçağı ( Mft-234)
En Ucuz
472,89 TL

Lazbisa Silver Serisi Mutfak Bıçak Börek Bıçağı Pizza Pide Bıçağı Salata Kıyma Bıçağı 2 Li Set ( Mft-413)
En Ucuz
782,47 TL

Lazbisa Silver Serisi Mutfak Bıçak Börek Bıçağı Pizza Pide Bıçağı Kıyma Bıçağı Satır 3 Lü Set ( Mft-758)
En Ucuz
1.127,17 TL

Sürlaz Pizza Bıçağı Salata Bıçağı Mutfak Bıçak Seti Börek Bıçağı Satır Zırh Bıçak Seti 2 Parça
En Ucuz
718,92 TL
799 TL

hyd Hamur, Pizza, Börek Kesme Bıçağı Çift Başlıklı
En Ucuz
239 TL

Yeni
Zemira Bursa Paslanmaz Mutfak Soğan Satırı, Börek Bıçağı No:2, cm - Ahşap Sap
En Ucuz
1.133,85 TL

Yeni
Zemira Bursa Paslanmaz Mutfak Soğan Satırı, Börek Bıçağı No:3, 20 cm - Plastik Sap
En Ucuz
1.359,17 TL

İlkyaz Fashion Ündeğerli Bursa Paslanmaz Mutfak Soğan Satırı, Börek Bıçağı No:2, 18 cm - Plastik Sap - Renkli
En Ucuz
1.273,25 TL

Çift Başlı Yuvarlak ve Tırtıklı Hamur Kesici Pizza Ruleti Börek Kesme Bıçağı Bambu Saplı
En Ucuz
259,99 TL

Gültekin Eco Lounge Ündeğerli Bursa Paslanmaz Mutfak Soğan Satırı, Börek Bıçağı No:2, 18 cm - Plasti
En Ucuz
1.381,21 TL

Hobilinka Ündeğerli Bursa Paslanmaz Mutfak Soğan Satırı, Börek Bıçağı No:2, 18 cm - Plastik Sap - Renkli
En Ucuz
1.273,25 TL

sbodurhome Bursa Paslanmaz Mutfak Soğan Satırı, Börek Bıçağı No:2, 18 cm - Plastik Sap - Çok Renkli
En Ucuz
1.504 TL

Lazbisa Silver Pro Serisi 10 Lu Mutfak Bıçağı Et Ekmek Sebze Soğan Börek Mutfak Bıçak Seti Siyah Sap (MFP-001)
En Ucuz
2.430,41 TL

Esmo Home Paslanmaz Çelik Profesyonel Pizza/börek Bıçağı - Pizza Kesme Bıçağı - Pizza Ruleti - Ahşap Saplı - 1BW-Beyaz
En Ucuz
1.759,87 TL

Yeni
Etorva Store Bursa Paslanmaz Mutfak Soğan Satırı, Börek Bıçağı No:2, 18 cm - Ahşap Sap - Renkli
En Ucuz
914 TL

Esmo Home Ceviz Saplı Satır Et Kıyma Doğrayıcı Börek Pide Soğan Pizza Kesici 5mm Mutfak Bıçak Setleri HK31531835 - Ahşap - Beyaz
En Ucuz
1.298,48 TL

Yeni
Empressco Çelik Kesme Bıçağı ile Hamur, Pizza ve Börekleri Hızlıca Kesin - Seçenek 1
En Ucuz
4.422 TL

2 Parça Börek ve Salata Bıçağı Paslanmaz Çelik Bıçak Seti
En Ucuz
599 TL

SürLaz Zırh Bıçak Seti Kıyma Bıçağı Pide Kesici Börek Bıçağı Mutfak Bıçak Seti - Renkli
En Ucuz
1.099,90 TL

Lazbisa Silver Serisi Pizza Salata Börek Pide Bıçağı Kıyma Bıçağı 2 li Set Günlük Kullanım ( MFT-457 )
En Ucuz
869,41 TL
Türkiye'nin en kapsamlı ürün fiyatı ve mağaza karşılaştırma sitesinde milyonlarca kişiye ulaşın!
Mağazanızı Cimri'ye Taşıyın